استخر روباز

برای ساخت استخر روباز  با چوب پلاست دور استخر بهتر است تا فضای استخر را قبل از ساخت پاک سازی کرد،بعد از عملیات پاکسازی نوبت به نصب لوله کشی و پمپ تصفیه می باشد که بایستی برای آن به صورت روکار از لوله های پلاستیکی استفاده نمایید و بعد از این مرحله نوبت به قرار دادن پمپ تصفیه می باشد که در جای مناسبی در کنار استخر بایستی جا سازی شود بالاخره کار به مرحله پایانی نزدیک می شود. در استخر های ویلایی میتوانید از بهترین و مرغوب ترین محصولات استفاده کنید تا طول عمر بیشتری داشته باشد در انتخاب نوع لوازم های استخر دقت داشته باشید چرا که انتخاب متعلقات و نوع جنس بدنه و همچنین اجزای استفاده شده در استخر میتواند در طول عمر استخر شما نقش بسزایی را ایفا کند.
پس از ساخت استخر روباز ویلایی و خانگی نوبت به محوطه سازی و اجرای چوب و تزئینات دور استخر خواهد رسید معمولا در این کار از چوب های واترموود استفاده خواهد شد که به صورت دلخواه طبق سفارش مشتری انجام خواهد گرفت می توانید در این کار از فضای کل ویلا و تا جای ممکن از چوب هایی که برای فضا سازی استخر استفاده می شود را بکار ببرید و برای نردبان استخر و پله های آن از این نوع محصولات استفاده کنید.

553

بهترین استخر روباز تهران

استخرها انواع مختلفی دارند که هر کدام امکانات ویژه‌ای دارند، استخرهای روباز با استخرهای سرپوشیده تفاوت دارند در این استخرها امکان استفاده از حمام آفتاب فراهم است و در محیطی باز و هوای آزاد شنا کردن لذتی وصف ناشدنی دارد. یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین استخرهای روباز تهران، استخر چهارفصل کانون قدس است که به صورت چهارفصل فعالیت دارد و مخصوص آقایان و بانوان است. این استخر آبی تمیز و زلال دارد و لذت شنا کردن را چندین برابر خواهد کرد.
استخر روباز انقلاب یکی از استخرهای روباز پرطرفدار تهران است که امکانات رفاهی بسیاری در این استخر وجود دارد‌. کسانی که به شنا در هوای سرد عادت دارند می‌توانند حتی در روزهای برفی از این استخر روباز استفاده کنند.

نگهداری استخر روباز در باغ

داشتن یک استخر تمیز، شفاف و متعادل می تواند شما و افرادی که از استخر استفاده می کنند را از خطرات آلودگی دور کند. تمیز نگه داشتن آب استخر به شما کمک می کند تا هزینه هایی که در اثر خوردگی و یا تجمع مواد معدنی ایجاد می شود نیز به حداقل برسد.
دیواره های استخر شما دائما با آب و موادی که وارد آن میشوند در ارتباط مستقیم هستند به همین دلیل باید به این بخش نیز توجه ویژه ای داشته باشید. تمیز نگه داشتن دیوار استخر و فراهم کردن یک سطح پاک و عاری از جلبک، کپک و بقایای آنها می تواند در تمیز نگه داشتن آب استخر بسیار مفید باشد.
سیستم پمپاژ استخر و لوله کشی نقش رگ در بدن را ایفا می کنند و آب را در بخش های مختلف استخر به گردش در می آورند. در صورتی که آب استخر دارای املاح و آلودگی باشد، مواد مختلف می توانند در لوله های گردش آب استخر رسوب کرده و عملکرد این سیستم را مختل کنند. همچنین املاح می توانند به پمپ های آب نیز آسیب برسانند و هزینه زیادی را بر روی دست شما بگذارند. نگهداری از استخر با توجه به شرح ساختار کلی یک سازه می تواند دقیق تر انجام شود.

قیمت استخر روباز

هزینه ساخت استخر های روباز به کیفیت متریال به کار رفته در آن و تمام تجهیزاتی که برای استخر استفاده می شود بستگی دارد.استخرها بسته به مکان، اندازه و نیاز متقاضی در انواع و اقسام مختلف موجود هستند. هزینه ساخت استخر درون زمینی نیز به طور میانگین برابر با استخرهای وینیل است که هر چقدر قیمت استخر زمینی بالاتر رود قیمت استخر وی+نیل هم به طبع افزایش می یابد.استخرهای درون زمینی محبوب ترین و رایج ترین نوع استخر هستند و تنوع شان به قدری بالاست که می توانید آن ها را در اشکال، اندازه ها و سبک های مختلف بسازید.
استخرهای شنای جدید می توانند هزینه های بسیار گسترده ای به ازای هر متر مربع داشته باشند این هزینه ها شامل ساخت و ساز کامل استخر، حتی ساخت عرشه و اخذ گواهی اتمام کار است. در این بین مهم ترین فاکتور اثرگذار، نوع انجام کار و انتخاب مصالح است.
 

برچسب ها :