پرگولا با چوب پلاست 

خرید پرگولا چوب پلاست

مجموعه ایساتیس دیزاین با داشتن نمایندگی شرکت دایاکس، ارائه دهنده انواع پرگولا چوب پلاست می باشد به راحتی می توانید با یک تماس پرگولا چوب پلاست را تهیه نمایید. متریال‌های مورد استفاده در طراحی پرگولا و فضای سبز محوطه‌، به عنوان آیتم‌های تاثیرگذار در افزایش جذابیت نمای ساختمان محسوب می‌شوند. در صورتی که تنها سایه گیری نسبی ملاک شما میباشد می توان از پرگولا به عنوان گونه ای از آلاچیق که دارای سقف کامل نمی باشد نیز استفاده نمود. نگهداری از سقف پرگولا در طولانی مدت می‌تواند از زیبایی و جذابیت آن شما را بهره‌مند کند. سقف‌های پرگولا می‌تواند برای انواع باغ و محوطه و البته حیاط گزینه مقرون به‌صرفه‌ای باشد.

 مدیریت مجموعه سرکار خانم مهندس نازی وحدانی  :  09126617577

  مدیر فروش سرکار خانم مهندس آتنا اکرامی  :  09101645558


پرگولا با چوب پلاست

پرگولا چوب پلاست چیست

پرگولا چوب پلاست سازه ای پرکاربرد در محوطه سازی فضای باز و یا بام های سبز به شمار می رود . پرگو معمولا به صورت پیش ساخته ارائه می شود . تنوع طرح و سبک این سازه را به المانی محبوب در دکوراسیون فضای باز تبدیل کرده است کارفرمایان می توانند  طرح های مورد نظر خود را برای اجرا و ساخت به سازنده پیشنهاد دهند . ساخت پرگولا با چوب پلاست به دلیل ویژگی های ممتازی که متریال چوب پلاست دارد در سالهای اخیر مورد توجه طراحان دکوراسیون فضای باز و ویلایی و سازنده ها قرار گرفته است . بینندگان عزیز جهت خرید پرگولا چوب پلاست و دریافت لیست قیمت ها میتوانند با بخش فروش ایساتیس دیزاین در ارتباط باشند.

مزیت پرگولا چوب پلاست 

مزیت پرگولا چوب پلاست در یک کلمه در متریال آن یعنی چوب پلاست خلاصه می شود . چوب پلاست به دلیل تنوع در طرح و رنگ به راحتی با سایر المان های محیطی در دکوراسیون فضای باز  هماهنگ می شود . از طرفی مقاومت چوب پلاست در برابر نم و رطوبت  ، پرگولای چوب پلاست را به عنوان انتخاب اول  برای محیط های مرطوب و بارانی  تبدیل کرده است . پرگولا چوب پلاست در برابر نفوذ حشرات نیز مقاومت بالایی دارد و همین مورد باعث برتری آن نسبت به پرگولاهای از جنس چوب شده است . بطور خلاصه مزایای پرگولا چوب پلاست شامل :

  • مقاومت در برابر رطوبت و باران
  • مقاومت در برابر نفوذ حشرات 
  • سبکی و انعطاف بالا در طراحی
  • تنوع طرح و رنگ  
  • قیمت مناسب و اقتصادی 
  • نگهداری آسان وارزانتر نسبت به پرگولا چوبی 

ساختار پرگولا چوب پلاست  

ساختار پرگولا چوب پلاست مانند سایر پرگولاهاست اما با این تفاوت که کامپوزیت چوب پلاست به عنوان یک روکش برای سازه اصلی مورد استفاده قرار می گیرد . در برخی از مدل های پرگولا از چوب پلاست به عنوان کفپوش نیز استفاده می کنند . معمولا برای سازه اصلی پرگولا از انواع فلز و پروفیل استفاده می شود. امروزه استفاده از چوب پلاست در آلاچیق و پرگولا به عنوان فضایی کوچک برای پذیرایی رستوران ها و هتل ها، گردهمایی خانواده ها در فضاهای شخصی ، مکمل فضای ویلاها و عنصر اصلی روف گاردن ها بسیار رواج یافته و کاربرد اصلی سازه های مدرن ایجاد حس آرامش در بطن فضایی برگرفته از طبیعت می باشد. همچنین از نمونه مشابه آن آربور یا طاق‌بست در ورودی ویلاها استفاده می‌شود.

قیمت پرگولا چوب پلاست 

قیمت پرگولا چوب پلاست نسبت به سایر متریال های آن اقتصادی تر است . قیمت پرگولا چوب پلاست بر اساس طرح سازه محاسبه می شود  نوع پروفیل ، تراکم ، متراژو مساحتی که برای ساخت در نظر گرفته می شود همگی در قیمت پرگولا تاثیر دارند . وزن سازه از موارد تاثیر گذار در قیمت پرگولا است که استفاده از چوب پلاست که به نسبت از سایر مواد اولیه سبک تر می باشد باعث ارزان تر شدن  می شود ، قیمت چوب پلاست تقریبا 30درصد از چوب های روسی گران تر است اما در مقایسه با چوب تر موود تا 50درصد ارزان تر است و این یک امتیاز  قابل توجه است . 

طراحی پرگولا چوب پلاست در محوطه

طراحی پرگولا چوب پلاست می‌تواند جلوه منحصر به فردی را در محوطه و فضای بیرونی شما ایجاد نماید و غالبا طراحی آن به صورتی است که شاخ و برگ درختان مانع از مشرف بودن پرگولا به مکان دیگری شده و فضایی خصوصی را ایجاد می‌کند. پرگولا برای استراحتگاه بسیار مناسب است و ‌می‌تواند ایده مناسبی برای اینکار باشد. پرگولا مانند آلاچیق سقفی بالای خود دارد با این تفاوت که این سقف نیمه پوشیده است و توانایی جلوگیری از ورود برف و باران و یا آفتاب را به طور کامل به فضای نشستن نمی دهد. پرگولا از جنس چوب پلاست  زیبایی خاصی داشته و به دلیل تنوع رنگ  فضا را دلنشین می کند. برای سقف پرگولا ازپروفیل های موازی و یا پوشش گیاهی استفاده می شود تا فضایی نیم سایه را برای شما به وجود آورد.