لوور چوب پلاست

آربور چوب پلاست

آربور و لوور چوب پلاست از المان‌های کلیدی هستند که در طراحی خارجی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند لوور یک سقف است که بر روی قسمت خارجی دیواره‌ های ساختمان یا بهتر است بگوییم نمای ساختمان قرار می‌گیرد.
این سازه ها گونه ای از سازه های چوبی پر کاربرد هستند که علاوه بر زیبایی در سقف و نمای ساختمان استفاده میشوند تا مانع از تابش مستقیم نور آفتاب می‌شود که در اشکال مختلفی طراحی و ساخته می‌شود. لوور و آربور چوب پلاست نیز علاوه‌ بر زیبایی که در نمای ساختمان ایجاد می‌کنند موجب شکستن شدت نور خورشید و همچنین کاهش گرما در مناطق گرم‌ سیری می‌شود.

خرید ربر و لوور چوب پلاست در کرج

مجموعه ایساتیس دیزاین با داشتن نمایندگی شرکت دایاکس، ارائه دهنده انواع آربور و لوور چوب پلاست در کرج می باشد به راحتی می توانید با یک تماس آربور و لوور چوب پلاست را تهیه نمایید.

 مدیریت مجموعه سرکار خانم مهندس نازی وحدانی  :  09126617577

  مدیر فروش سرکار خانم مهندس آتنا اکرامی  :  09101645558

 
لوور چوب پلاست
 

لوور چوب پلاست در کرج

در واقع لوور در اصل نوعی سایبان یا آفتاب گیر می باشد با تیغه های عمودی، افقی یا زاویه دار که برای تنظیم و کنترل نور،صدا،و یا حرارت مورد استفاده قرار میگیرد. تیغه های لوور میتوانند ثابت یا قابل تنظیم باشند. لوور چوبی از مصالحی مانند چوب پلاست و ترمووود ساخته می شود که پروفیل های آن در انواع مقاطع تولید می شوند. در واقع لوور چوب پلاست در کنار زیبایی خاص، مزایای بی شماری دارد. لوورها با هدف زیباسازی، جریان هوا، جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید، تنظیم میزان نور ورودی به فضا ، جلوگیری از ورود آب باران به فضای داخلی و صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان ها کاربرد دارد. گاه از این سازه چوبی برای پوشاندن تاسیسات زیر سقف و درواقع به عنوان سقف کاذب استفاده می کنند. مجموعه ایساتیس دیزاین ، آماده طراحی و ساخت انواع سازه های آربور و لوور چوب پلاست در کرج و تهران برای مشتریان گرامی می باشد. برای خرید و مشاهده انواع محصولات ساخته شده از چوب پلاست می توانید به سایت این شرکت مراجعه نمایید.

اجرای لوور چوب پلاست

چوب به عنوان یکی از سازه های تزیینی بسیار ساده در دکوراسیون داخلی شناخته می شود و تنوع بسیار بالای چوب دل تمام سلیقه ها را بدست آورده است. لوور چوبی ، که عمدتا از جنس چوب پلاست بوده و بر روی نما و یا سقف آلاچیق ها کاربرد دارد. اجرای لوور چوب پلاست بدلیل دوام بالا، القای حس گرمابخشی به محیط و سازگاری با منطقه بسیار قابل توجه می باشد. اجرای این سازه ها به همراه نورپردازی در سقف جلوه و جذابیت منحصر به فردی به دیزاین خانه می دهد. در راستای ایجاد تناسب و زیبایی بیشتر می توان از درب های چوب پلاستیک باریک و نوار مانند در حاشیه دیوارها بهره گرفت.  این نوع سازه بسیار ساده و اقتصادی می باشد. جهت خرید و یا اجرای لوور چوب پلاست می توانید با شماره های کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

قیمت لوور چوب پلاست

قیمت لوور چوب پلاست به ابعاد و نوع روکش بستگی دارد. قیمت لوور چوب پلاست نسبت به انواع دیگر( لوور آلومینیومی و لوور شیشه ای) بسیار ارزان تر است. بهره گیری از این سازه چوبی در پروژه های بزرگ، مقرون به صرفه تر است. این محصولات در طولانی مدت به دلیل طول عمر بالا و مقاومت خوبی که دارد هزینه های تعویض یا تعمیر را کاهش می دهد. لوور چوبی به صورت کاملا طبیعی از چوب پلاست که از ترکیب مواد پلیمری با خرده چوب تولید می شود. در حالت کلی به دلیل طبیعی بودن این مصالح طرفداران بسیاری دارد.