لیست قیمت چوب پلاست 1402

لیست قیمت جدید چوب پلاست در سال 1402 را می توانید از مجموعه ایساتیس دیزاین بخواهید. این مجموعه از بهترین مجری های عرضه کننده چوب پلاست می باشد که خدمات نصب و اجرا را برای مکان های مورد نیاز شما با بهترین کیفیت و قیمت انجام می دهد.
جهت دریافت لیست قیمت چوب پلاست 1402 در مدل های متفاوت با توجه به پروژه مورد نیاز خود می توانید با کارشناسان ما در ایساتیس دیزاین تماس حاصل نمائید.

قیمت چوب پلاست

چوب پلاست یا چوب پلاستیک محصولی نوین در معماری داخلی و همچنین محوطه سازی به شمار می‌آید که این روزها متقاضیان بسیاری دارد. از مزایای پروفیل چوب پلاست شباهت محصول به چوب است که می‌توان به عنوان جایگزین متریال‌های چوبی از آن استفاده نمود. علاوه ‌براین چوب پلاست را می‌توان دوستدار طبیعت نماید که به محیط زیست هیچ گونه آسیبی وارد نخواهد کرد. 
لیست قیمت چوب پلاست 1402

قیمت چوب پلاست ایساتیس دیزاین

قیمت چوب پلاستیک در این شرکت بسیار مقرون به صرفه بوده، ضمن این که محصولات عرضه شده توسط این شرکت از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار هستند. با توجه به این که انواع پروفیل چوب پلاست مطابق با استانداردهای جهانی تولید شده و از لحاظ ظاهری و کیفی در سطح بالایی قرار دارد. ضمن این که محصولات شرکت در اجرای پروژه‌های متعددی همچون: روف گاردن (بام سبز)، محوطه سازی باغ، حیاط ویلا، ورودی ساختمان و … کاربرد وسیعی دارد. بنابراین با اطمینان خاطر می‌توان گفت این متریال نه تها از لحاظ کیفی که از لحاظ اقتصادی به نسبت دیگر متریال‌ها بسیار مقرون به صرفه است.

لیست قیمت چوب پلاست

برای اطلاع از لیست قیمت چوب پلاست به روز شده می‌توانید با مشاوران ما در ایساتیس دیزاین در تماس باشید تا در اولین فرصت لیست قیمت چوب پلاست را در اختیار شما قرار دهند. با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، لیست قیمت چوب پلاست در حال تغییر بوده و امکان کاهش یا افزایش قیمت بر روی محصولات امکان پذیر است. به همین علت نیز مشاوران ما با در اختیار قرار دادن لیست قیمت چوب پلاست به روز شده به شما مشتریان عزیز، اطلاع رسانی لازم در این زمینه را انجام خواهند داد.

 
لیست قیمت چوب پلاست 1402

موارد موثر در قیمت چوب پلاست

در تعیین قیمت چوب پلاست موارد بسیاری تاثیر گذار است که اصلی‌ترین آن‌ها عبارتند از:
کیفیت مواد اولیه در تولید پروفیل چوب پلاست
ضخامت جداره‌های منجر به افزایش وزن پروفیل چوب پلاست
البته پروفیل چوب پلاست در دو نوع توپر (که به عنوان کاور استفاده می‌شود) و توخالی تولید شده و وزن انواع پروفیل چوب پلاست بسیار سبک است. این امر در نصب و اجرای محصول موثر بوده و نیز سرعت نصب را بالا خواهد برد.
علاوه ‌براین هرچه ابعاد مقطع پروفیل بزرگتر باشد و در اجرای سازه‌هایی همچون: ستون، کفپوش یا تیرهای الوار سقف مورد استفاده قرار می‌گیرند که وزنی بیشتر داشته و به همان نسبت افزایش هزینه خواهند داشت. 

هزینه نصب چوب پلاست در 1402

هزینه و قیمت نصب چوب پلاست برحسب نوع کاربری که شما تصمیم به اجرای آن را دارید مشخص خواهد شد. برای مثال هزینه نصب چوب پلاست در زمینه اجرای کفپوش چوبی قطعا متفاوت از قیمت نصب چوب پلاستیک در اجرای نمای ساختمان خواهد بود. 
جهت اطلاع از قیمت ها و سفارش پروژه چوب پلاست برای مکان مورد نیاز خود با ما در ایساتیس دیزاین در ارتباط باشید.