چوب پلاست نما آپارتمان

چوب پلاست نما آپارتمان در دید و ظاهر ساختمان بسیار اهمیت دارد و هرچه چوب پلاست نمای آپارتمان ها خاص تر و ویژه تر طراحی و اجرا شوند، سبکی متفاوت تر نسبت به آپارتمان های دیگر می سازد.
بنابراین بهتر است از استوار ترین و شیک ترین پروفیل ها و متریال ها در نمای بیرونی ساختمان به کار بگیریم تا نمای زیبا تر و پرجلوه تر به چشم بخورد.
همان طور که نمای بیرون با استفاده از متریال قوی تر و زیرسازی پایدار تر  برای پیاده سازی نمای مستحکم تر اهمیت زیادی دارد،نمای داخلی ساختمان هم به همان اندازه حائزاهمیت می باشد.در نمای داخل آپارتمان از سازه ها و ستون های چوب پلاستی استفاده می شود که هم در نمای داخلی شکیل تر و مدرن تر باشد و هم در اثر رطوبت زدگی در فصول سرد سال ،ستون های ساختمان دچار کپک زدگی و یا پوسیدگی نشوند.
 
553

قیمت نمای چوب پلاست

قیمت نمای چوب پلاست مانند دیگر متریال و محصولات با توجه به نوسانات  ارزی بازار در دنیا و خاورمیانه روز به روز با پیشرفت و تغییر همراه است و در هیچ محصولی در طی زمان های مختلف،ثبات قیمت وجود ندارد.
اما شما برای نما آپارتمان خود می توانید از چوب پلاست بهره ببرید ، چرا که از سایر متریال و متد های به روز سیمانی و سنگی مقرون به صرفه تر است و  از نظر مقاومت و زیبایی بخشیدن به جلوه ساختمان حرف اول را می زند و امروزه به سبک  مدرن تر و به روز تر اجرا می شوند.

طراحی نما ساختمان

طراحی نمای ساختمان،از جنس چوب پلاست عایق خوبی برای رطوبت و سرما زدگی است و همچنین از داغ شدن و بالا رفتن دمای ساختمان،جلوگیری می کند و باعث خنک شدن سازه های ساختمان  می شود.
امروزه از روش ها و متد های جدیدی در پیاده سازی چوب پلاست ها ایفی نقش می کنندکه از متریال های نوین و جدید می توان به کامپوزیت چوب پلاست و ترمووود اشاره کرد.
ترمووود به خاطر اینکه خود از حرارت و فرآوری چوب به وجود آمده است در به کار گیری در سازه های ساختمان نقش اساسی دارد و استفاده از آن برای محیط زیست و انسان ها خطر به وجود نمی آورد زیرا از مواد شیمیایی تشکیل نشده است.بنابراین ایده خوبی برای به کار گیری این متد جدید برای ساختمان ضروری است و بسیاری از معماران و مهندسان ازین متریال نوین هنگام ساخت استفاده می کنند.

قیمت نمای پلاستیکی ساختمان

قیمت نمای پلاستیکی ساختمان از نظر نوع،جنس،متریال به روز استفاده شده در ساختمان متفاوت است و هرچه این متریال و پروفیل سازه ها در ساخت ساختمان به روز تر و جدید تر باشند در نتیجه،قیمت نهایی تهیه و اجرا و پیاده سازی آن در چوب پلاست نما ساختمان،افزایش می یابد.
همان طور که می دانید قیمت نمای پلاستیکی ساختمان، از قیمت چوب های طبیعی و سایر متریال های سنگی،سرامیکی ارزان تر و مقرون به صرفه تر هستند و تعیین قیمت نهایی چوب پلاست نمای آپارتمان بستگی به کاربرد و نحوه به کار گیری آن متفاوت ارائه می شود.

نمای آپارتمان مدرن

نمای آپارتمان مدرن با استفاده از چوب پلاست در بسیاری از موارد هم به جنبه زیبایی آن کمک کرده است و هم با توجه به قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن باعث شده است تا از مصالح دیگر با توجه به قیمت زیادی که دارند کمتر استفاده شود زیرا هم چوب پلاست جز متریال امروزی و شیک به حساب می آید و هم با قابلیت های ضدآب و ضد رطوبت و حرارت باعث شده که محبوب بسیاری از مهندسان و معماران قرار بگیرد.
نمای امروزی آپارتمان ها با استفاده از چوب پلاست از مشکلاتی که در گذشته با سازه های بتنی به وجود آمده بود فارغ از آنها توانستند یک زندگی ایده آل و مقرون به صرفه و با دوام داشته باشند و ساختار چوبی اش احساس رضایت برایشان به وجود بیاید.

قیمت نمای چوبی ویلا

قیمت نمای چوبی ویلا با توجه به ابعاد و میزان کیفیت آن در نما های چوبی ساختمان متغیر می باشد و باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و آمدن متریال بیشتر و با دوام تر باعث شده تا به قیمتش افزوده شود.حتی در زمان های اول که چوب پلاست به جمع مصالح و به دنیای بازار متریال آمده بود همچنان مصالح آن پیشرفت آنچنانی نکرده بود و  معماران کمی با نقص کاربردی مواجه شده بودند اما کم کم با پیشرفت علم و تکنولوژی توانستند بر قابلیت های چوب پلاست بیافزایند تا مشکل نواقص حل شود برای هم رفته رفته بر قیمت نهایی محصول افزوده شد.
امروزه با بیشتر شدن قیمت مصالح بتنی و سیمانی و سنگی  و همچنین قدیمی شدن ساختار ساختمان ها، خیلی از افراد به سمت ساختار چوبی رفته اند و آنهایی هم که به ساختار چوب علاقه مند بودند انتخاب خود را بر پایه چوب پلاست قرار دادند تا هم انتخاب مدرن و زیبایی داشته باشند و هم از بابت ماندگاری و مقاوم بودن ساختار ساختمان در زمان های طولانی مطمئن باشند.

چوب نما داخلی

چوب نمای داخلی ساختمان که از ستون های محکم و استوار تشکیل شده است توانسته است در مقابل زلزله  و مشکلات تخربی مقابله کند و به خاطر جنس چوب پلاستیکی که دارد ضد آب و رطوبت می باشد و در سال های طولانی تری باعث ماندگاری بیشتر آن شد .چوب نمای داخلی با استفاده از مصالح سازنده و مقرون به صرفه در بودجه افراد کمک بسیاری کرد تا با هزینه کمتر بتوانند ساختار داخلی ساختمان را به زیباترین شکل ممکن بسازند.
در زمان های قدیم،استفاده از سازه ها ومصالح سیمانی و بتنی بسیار مرسوم بود و با قیمت بی اندازه زیاد آن مردم تمایل به داشتن ساختمان های بتنی نداشتند اما چون انتخاب و گزینش ها محدود بود ناچار به داشتن آنها می شدند. اما با گذشت زمان و مدرن شدن مصالح و متریال ساختمان ها مردم چوب پلاست را با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که نسبت به سازه های بتنی و سیمانی دارد با رضایت کامل برگزیدند تا بتواند با قابلیت های چشم گیری که دارد در سال های طولانی در آن زندگی کنند.
امروزه از چوب پلاست برای نمای بهتر آپارتمان ها استفاده می کنند تا نمای منحصر به فرد و خاص تری به ساختمان بدهد.

قیمت هر متر مربع چوب نما

قیمت هر مترمربع چوب نما بسته به ابعاد آن با قیمت های متفاوتی بسته به کیفیتی متریال به کار رفته در آن مشخص می گردد.نمای ساختمان با استفاده از چوب پلاست و چوب ترمو از یکی از نما های مدرن و پیشرفته می  باشد که بسیاری از مهندسان و معماران از این متریال منحصر که هزینه ارزان و مقرون به صرفه ای که دارد بیشتر از مصالح ساختمانی دیگر مثل بتن و سیمان استقبال می کنند.چوب ترمو و چوب پلاست هردو رسانای مناسبی برای رطوبت و گرما دارند و از نفوذ آب و رطوبت به نمای داخلی و بیرونی ساختمان جلوگیری می کنند.
قیمت طراحی نمای ساختمان که با استفاده از نصب قوطی های فلزی بر زیر چوب پلاست زهکشی مناسب و زیر سازی پایه ای بنا می کنند تا از لغزش و جا به جایی پروفیل های چوب پلاست جلوگیری کنند.برای اینکه بتوان نمای داخل و بیرومن ساختمان را تا سال های زیادی ماندگار و پار بر جا نگه داشت لازم است که از متریال بسیار قوی استفاده شود تا عملیات باز سازی را در سال های دورتر انجام داد. قیمت نهایی ان همه وابسته به مدت زمان نصب پروژه ساختمانی دارد.

نمای چوب ترمووود

امروزه از چوب ترمو بیشتر از هر متریال دیگر استفاده می شود زیرا هم دوام زیادی در برابر حرارت و اشتعال زایی دارد و هم اینکه از قیمت ارزان و مقرون به صرفه برخوردار می باشد.افرادی که به طرح چوب علاقه مند هستند از چوب ترمو و چوب پلاست برای نمای ساختمان خود استفاده می کنند.
برای بهبود کیفیت نما ترمووود، نصب چوب ترمووود باید یکی از آخرین مراحل ساخت پروژه باشد و باید قبل کارهای زیرسازی انجام شود. لازم است بدانید که ترمووود به روی سطح های سیمانی و چوبی و بنتی به راحتی قابل نصب و اجرا می باشد. اما برای اجرای نمای ترموود درست مانند نصب و اجرای دیگر نما ها ابتدا باید یکسری محاسبات انجام شود.

نمای چوبی داخل ساختمان

در نمای چوبی داخل ساختمان از ستون های چوبی که دوام زیادی در برابر رطوبت و حرارت دارند استفاده می شود که در زمان و قوع زلزله از ریزش ساختمان جلوگیری می کند.
نمای چوبی داخل ساختمان باعث می شود تا نمای دکوراسیون داخلی با همه اجرای آن ست و هماهنگ شود. امروزه استفاده از چوب و انواع مختلف آن در طراحی و دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان به شدت محبوب و فراگیر شده است. افراد زیادی خواهان داشتن حداقل یک نمای چوبی یا استفاده از چوب در طراحی داخلی بخشی از خانه یا محل کارشان هستند. به کارگیری و استفاده از چوب در طراحی داخلی و نمای ساختمان جلوه و زیبایی خاصی به ساختمان ها و دفتر کار می دهد.حتی در داخل هتل ها نیرز از چوب ترمو استفاده می کنند تا مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما داشته باشند.یکی از روش های مقاوم سازی در نمای ساختمان استفاده از چوب ترمو می باشد که با فراوری کردن چوب با حرارت این امکان برای بسیاری از افراد فراهم شده است.