نمای چوب پلاست تهران

 نمای چوب پلاست در تهران به دلیل مزیت‌های زیادی که دارد، ازجمله مقاومت بالا و عدم‌تغییر رنگ در شرایط جوی به‌عنوان یک نمای بسیار عالی در ساختمان‌ها استفاده می‌شود. طرح چوب پلاست نما بسیار نزدیک به چوب بوده و برای افرادی که علاقه زیادی به طبیعت و داشتن خانه‌های چوبی دارند مناسب است. نمای دل‌انگیز و چشم‌نوازی را می‌توان با چوب پلاست اجرا کرد.این نما از سایر متریال و مصالح ساختمانی بسیار مقاوم تر و با دوام تر می باشد که می تواند در برابر بسیاری از عومل محیطی و آب و هوایی مقاومت زیادی داشته باشد.

553

قیمت نمای چوب پلاست

قیمت نمای چوب پلاست بسته به کیفیت و جنس ساز و کار های ساختمانی و زمانی که برای نصب و راه اندازی آنها صرف می شود تعیین و ارزش گذاری می شود.هرچه کیفیت متریال و محصولات مورد استفاده در پروژه های ساختمانی بیشتر باشد در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.چوب ترمو و چوب پلاست دو محصول و پروفیل بسیار مناسب برای نمای ساختمان های امروزی می باشدکه می تواند با ایده های خاص با سایر ساختمان ها متمایز باشد. از چوب پلاست برای ساخت چارچوب در و پنجره نیز استفاده می‌شود. به این دلیل که این پروفیل در ابعاد و رنگ‌ها مختلف قابل‌تولید است و شکل‌دهی به آن وابسته به قالب‌سازی است. درواقع می‌توان با قالب‌سازی هر نوع چارچوب در و پنجره را ساخت.

انواع چوب در نمای ساختمان

از انواع چوب در نمای ساختمان می توان به چوب ترمو و چوب پلاست اشاره کرد زیرا این دو محصول برای جلوه و زیبایی نمای ساختمان از سازه های بتنی و سیمانی بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشند. برای تولید چوب پلاست انرژی و وقت زیادی لازم داریم. درواقع چوب پلاست در حالت تئوری قابل بازیافت و خاصیت دوباره تولید شدن را دارد؛ اما این فعالیت زمان زیادی را طلب می‌کند.
نمای چوبی برای ساختمان به دلیل زیبایی و دوامی که دارد، بهترین انتخاب است. چوب انواع مختلفی دارد که هر کدام ویژگی ها و کاربرد های مخصوص به خود را دارند. از آن جایی که نمای هر ساختمان محیطی است که به طور دائم در معرض آسیب های محیطی مانند رطوبت، نور خورشید، تغییرات دما قرار دارد، باید از چوب های مقاوم و ضد آب برای پوشش و طراحی نما استفاده کرد.

نمای چوب ترموود

چوب ترمو یکی از انواع چوب های بسیار پر طرفداری است که برای نمای خارجی ساختمان به کار می رود. برای تولید این چوب در فرآیند ترمو سازی، چوب را در دمای بالا و محیطی بدون دخالت مواد شیمیایی قرار می ‌دهند.این فرآیند باعث افزایش مقاومت و طول عمر چوب می ‌شود و در عین حال زیبایی چوب طبیعی را حفظ می ‌کند. ترمووود به دلیل مقاومت بالا در برابر رطوبت، آفتاب، قارچ زدگی و نفوذ حشرات، برای استفاده در نمای ساختمان بسیار مناسب و کاربردی است.نمای چوب ترموود به خاطر اینکه از حرارت ساخته شده است برای انسان و محیط زیست ضرر ندارد. برای حفظ دوام و ظاهر نمای ساختمان چوبی، باید از چوب های مقاوم و ضد آب استفاده کرد.