چوب پلاست نما

 طراحی زیبا و جلوه بخشی بیشتر به ساختمان برای بخش بیرونی نما،استفاده از دیوار پوش چوب پلاست بسیار اهمیت دارد. اگر نمای بیرونی ساختمان که تشکیل شده از ستوان های مقاوم است را با استفاده از چوب پلاست بسازیم می توانیم در سال های طولانی تری نما شکیلی برای ساختمان داشته باشیم و در مدت زمان دورتری برای بازسازی و تغییر دکور آن اقدام کنیم. 
کاربرد چوب پلاست در احداث ساختمان مزایای بی شماری دارد. نمای چوبی  در برابر باد، طوفان و سایر عوامل محیطی واکنش خوبی دارد  و از نفوذ آب و رطوبت به درون خود مقاومت بالایی می کند و رطوبت را از خود دفع می کند و باعث می شود تا عناصر متشکل از چوب و پلاستیک بر نمای چوبی در برابر عوامل محیطی  و جوی هوا و دمای بالا مقاوم شوند. چوب‌های استفاده شده در نمای چوبی ساختمان در دمای 185 تا 220 درجه سانتی‌گراد قرار می‌گیرند تا نم و رطوبت آن‌ها از بین برود و از کپک زدن و پوسیدگی چوب در برابر حمله های موریانه جلوگیری کنند.

 

553
 

قیمت چوب پلاست نما

قیمت چوب پلاست نما به عوامل مختلفی بستگی دارد و تحت تاثیر عوامل متعددی مثل جنس،ابعاد و متریال و پروفیل استفاده شده در آن متغیر می باشد.
به طور کلی قیمت چوب پلاست نما مانند تمام محصولات دیگر و بستگی به کاربرد آنها در صنایع مختلف متفاوت می باشد که برای داشتن قیمت  دقیق و فعلی محصول بهتر است  با کارشناسان فروش ما در مجوعه ایساتیس دیزاین در تماس باشید تا آنها شما را در زمینه انتخاب محصول باتوجه به کیفیت و سلیقه شما در گزینش محصول راهنمایی کنند تا برگزیده ترین محصول با دوام طولانی داشته باشید و از مزایای کاربرد آن لذت ببرید.
 

نحوه نصب چوب پلاست نما

نصبی برای چوب پلاست یا هر محصولی عالی و به صرفه است که از همه نظر برای ما مفید واقع شود. نصب چوب پلاست با هزینه کمتر بسته به متریال استفاده شده در آن در عین حفظ کیفیت مطلوب خود،حمل و نقل راحت تر ی هم داشته باشد.انتخاب بهترین مصالح ساختمانی ما را در زیباتر شدن نهایی پروژه کمک بسیاری می کند. برای روش های نصب چوب پلاست باید دستور العممل هایی را برای نصب درست و سریع پیاده سازی کنیم. یکی از نکات این است که ،انتخاب کد رنگ مناسب با دکور ساختمان داشته باشیم.
مطلب بعدی، به جهت محکم بودن ستون های ساختمان  زیر سازی و سنباده کاری نمای زیرین ساختمان اهمیت زیادی دارد. پروفیل های چوب پلاست قبل از عملیات نصب باید در جایگاه خشک و بدون رطوبت قرار بگیرند.
برای نصب چوب پلاست نما، با روش زیر سازی ساختمان، می توانیم چوب پلاست را با استفاده از قوطی های فلزی که از جابه جایی پروفیل های چوب پلاست نما جلوگیری می کند نصب کنیم.

چوب پلاست نمای داخلی

در نمای داخلی ساختمان که از ستون های چوبی تشکیل شده است باید با استفاده از پروفیل های محکم با پیچ های رولی بتوان ستون های داخل ساختمان را محکم و مقاوم نصب کنیم زیرا هم عایق رطوبت است و هم در زمان های دور تری نیاز به باسازی و تعمیر ساختمان خواهیم داشت. پس نتیجه می گیریم استفاده از چوب پلاست نسبت به سایر مصالح دیگر از ساختمان محافظت می کند.
نما ساختمان چوب پلاست به دلیل مقاومت بالایی که در برابر شرایط جوی منطبق با فضای باز دارد همیشه یکی از گزینه های مناسب برایاین منظور است . نمای ساختمان با چوب پلاست اگرچه زیبایی و حس طبیعی چوب را نمی دهد ولی به خاطر مقاومت بالا در برابررطوبت، آفتاب ، ترک خوردگی ، قارچ و… یک گزینه بی دردسر محسوب می شود . 
یکی از مهمترین مسایلی که در ساختمبلمان فضای سبز باید توجه داشت کیفیت بالای محصول در شرایطآب و هوایی مختلف است که چوب پلاست با داشتن دوام در شرایطمختلف ، گزینه ای مناسب برای ساخت این محصولات می باشد .

 

چوب پلاست نمای ساختمان

چوب پلاست در نمای ساختمان بسیار اهمیت دارد .از مزایای استفاده از چوب پلاست برای نما،ضد آب و ضد حرارت بودن می باشد.در فصل ای بارندگی از چوب پلاست استفاده می شود تا ساختمان دچار تغییر رنگ و تغییر شکل نشود.
چوب پلاست امروزه یک نمای بسیار زیبا و مدرن برای ساختمان محسوب می شود و  در مقایسه با  مصالح سیمانی و بتونی ، قیمتی مقرون به صرفه  و ارزان دارد. درزمان هایی که فصل تابستان و گرما می باشد استفاده از چوب پلاست باعث می شود تا فضای گرم بر روی چوب پلاست حاکم نشود و از تغییر رنگ دادن ساختمان جلوگیری می کند.
این مواد کاملا ضد آب و ضد رطوبت هستند ، تولید آن به گونه ای است که آن را به طور تضمینی و کامل  ضد آب تولید کرده اند .عایق تمامی اشعه های رادیو مغناطیسی ، سرما و گرما می باشد .به دلیل ویژگی آنتی باکتریال که در این محصول وجود دارد ،
در برابر نفوذ و جذب هرگونه باکتری و میکروب مقاوم می باشد . همچنین این مواد محلول در چربی نمی باشند.این محصول به طور ۱۰۰ درصد قابل بازیافت است ، همچنین با محیط زیست هماهنگی بسیار خوبی دارد .
اگر هر ضربه ای به این محصول وارد شود هیچ ترک خوردگی در آن مشاهده نخواهید کرد ، چون بسیار مقاوم است .

چوب پلاست برای نما

استفاده از نمای چوبی در ساخت و ساز مزایای متعددی دارد. نمای چوبی مقاومت بسیار بالایی در برابر باد، طوفان و سایر عوامل محیطی دارد و عناصر پوششی اعمال شده بر نمای چوبی باعث شده تا در برابر آب و هوا و دمای بالا مقاوم شوند. چوب‌های استفاده شده در نمای چوبی ساختمان تحت دمای 185 تا 220 درجه سانتی‌گراد قرار می‌گیرند تا شهد و رطوبت آن‌ها از بین برود و از کپک زدن و قارچ زدن چوب جلوگیری کنند. سیستم های نمای چینی به لطف فناوری مدرن می توانند بسیار پیشرفته باشند.
از چوب پلاست به علت شباهت زیادی که به متریال چوب دارد ،همواره در ساخت نمای ساختمان ، ساخت لوور و دیوارپوش مورد توجه قرار میگیرد . پروفیل های چوب پلاست بعلت تنوع بالا در طرح ، ابعاد و رنگی که دارند استقبال از این محصول را افزایش داده
است . از این پروفیل ها می توان در نما ساختمان و ویلا ، دیوارپوشحیاط و لابی ، سقف کاذب فضاهای اداری و تجاری استفاده کرد .