چوب پلاست نما قیمت

چوب پلاست نما قیمت، چوب پلاست، استفاده این محصول در نمای داخلی و خارجی یکی از مهم ترین کاربردهای چوب پلاست می باشد نما پوش چوب پلاست این امکان را به شما می‌دهد تا نمایی زیبا برای یک ساختمان ایجاد کنید،  از این محصول می توان در ساخت انواع  نمای ساختمان با چوب پلاست ، کفپوش ، ساخت آلاچیق و پرگولا و طراحی روف گاردن استفاده نمود. طرح و رنگ سفارشی نماپوش چوب پلاست در متراژ بالا نیز استفاده نمود ما در مجموعه ایساتیس دیزاین همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز می باشیم تا خریدی با کیفیت و با قیمتی بسیار مناسب در منطفه در کنار شما عزیزان هستیم برای کسب اطلاعات بیشار با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.


 
چوب پلاست نما قیمت
 

نمای داخلی ساختمان با چوب پلاست

 چوب پلاست از زیبا ترین و با دوام ترین دیوار پوش های چوبی است دیوار پوش های چوب پلاست جهت نمای داخلی ساختمان و حتی نمای بیرونی ساختمان ها، مراکز اداری، تجاری، رستوران ها و ... نیز مورد استفاده قرار می گیرد، دیوار پوش های چوب پلاست بسیار مستحکم، با دوام، ضد آب و مقرون به صرفه و تهیه آن در مقدار بالا دارای توجیه اقتصادی می باشد، ایساتیس دیزاین بزرگ ترین و  تخصصی انواع سازه های چوبی با چوب پلاست شما را از طراحی تا اجرا چوب پلاست جهت نمای داخلی ساختمان و نمای بیرونی و سایر تجهیزات چوب پلاست جهت طراحی دکوراسیون و محوطه سازی طراحی تولید و عرضه می نماید جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان با مجموعه ایساتیس دیزاین پروژه های اجرا شده این مجموعه در زمینه سازه های مختلف چوب پلاست از جمله کفپوش چوب پلاست، نما و دیوارپوش چوب پلاست، آلاچیق، نیمکت، فلاورباکس، سقف کاذب و ... در بخش پروژه های اجرایی قابل مشاهده است همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

نمای چوبی داخل ساختمان

نمای چوبی داخل ساختمان علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا تاثیر بسزایی در محافظت از لایه ی زیرین خود دارد، امروزه چوب پلاست جایگزین چوب در نمای ساختمان ها شده است از دیوار پوش های چوب پلاست برای دیوار های داخلی، سقف اتاق، نمای ساختمان و ... استفاده می شود چوب پلاست متریالی مناسب جهت نمای داخلی و نمای بیرونی ساختمان ها می باشد دیوار پوش چوبی یکی از نما های بسیار زیبا و پرطرفدار است که البته معایبی نیز دارد از جمله معایب چوب عدم مقاومت در بر رطوبت و آب، حشرات موذی و ... می باشد. پس در صورتی که در نمای چوبی ساختمان از چوب استفاده کنید ممکن است در طول سالیان استفاده دچار آسیب هایی از جمله پوسیدگی شود. اما چوب پلاست تمامی این معایب چوب طبیعی را برطرف کرده است. به همین علت توانست به سرعت جایگزین مناسبی برای چوبی شود نمای چوبی ساخته شده از چوب پلاست در برابر رطوبت و آب دارای مقاوم بسیار زیدی می باشد، پس هم در نمای داخلی و هم در نمای خارجی و در معرض هوای آزاد می توان از آن استفاده کرد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به عایق حرارتی، مقاومت در برابر رطوبت، استحکام بالا، وزن سبک، حفاظت از محیط زیست، عایق صدا و نصب سریع و آسان و ... اشاره کرد.