چوب پلاست برای دور استخر

چوب پلاست برای دور استخر، گذشت زمان و تغییر سبک زندگی شهری، طراحی و اجرای فضا سازی باغ و ویلا به یکی از بخش های مهم محوطه سازی تبدیل شد. استخر که یکی از المان های مهم در فضا سازی باغ است که بسیار مورد پسند افراد واقع گردیده یکی از موضوعات محوطه سازی استخر استفاده از کفپوش مناسب برای دور استخر است که مقاومت آن اهمیت بالایی دارد.  
امروزه برای این مهم متریالی در نظر گرفته شده است که یکی از زیباترین و با کیفیت‌ترین متریال‌ها چوب پلاست است. کفپوش استخر باید ضد آب و متریالی شیار دار باشد تا از لغزندگی جلوگیری کند، چوب پلاست دور استخر گزینه مناسبی در برابر رطوبت و لغزندگی است. به گونه ای که می توان بدون هیچ نگرانی آن را در ویلا ها و باغ های خود به دور استخر استفاده نمود و نگران سر خوردن و افتادن افراد خانواده به ویژه کودکان داخل استخر نباشید. 
همچنین به دلیل ویژگی ضد آب و رطوبت چوب پلاست از این محصول در محوطه سازی استخر، سونا و جکوزی استفاده می شود. برای کفپوش دور استخر باید به ضد آب بودن و مقاوت متریال، و همچنین ضد لغزندگی و زیبایی آن توجه نمود، در نتیجه چوب پلاست با توجه به داشتن دوخاصیت چوبی و پلاستیکی گزینه بسیار مناسبی برای کفپوشی دور استخر می باشد. جهت ثبت سفارش محصول با کارشناسان تیم حرفه ای ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید.  
 
553

چوب پلاستیک دور استخر

پروفیل های چوب پلاست ترکیبی از پلیمر های ترموپلاستیک و خرده چوب می باشند، که ظاهر مشابهی به چوب طبیعی دارند. اما مزایا و ویژگی های مطلوب آن ها موجب تبدیل شدن به محبوب ترین متریال شده است به طوری که امروزه جایگزین محصولات چوبی هستند. همانطور که می دانید پروفیل چوب پلاست مناسب ترین گزینه برای کفپوش دور استخر است. زیرا فضای دور استخر غالبا مرطوب است و انتخاب یک کفپوش مقاوم در برابر آب و رطوبت برای این فضا امری ضروری است.  
همانطور که مطلع هستید آب استخر حاوی مقدار زیادی کلر می باشد و کفپوش های چوب پلاست به طور معمول در برابر کلر و نمک با غلظت متوسط مقاوم است. همچنین چوب پلاست محصولی آنتی باکتریال است که مانع از نفوذ حشرات موذی، قارچ ها ، باکتری ها می شود. 
با تمام این توصیفات می توان گفت چوب پلاست گزینه بسیار مناسبی برای نمای دور استخر است که قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه ای دارد به همین منظور می توانید در مورد سفارش چوب پلاست دور استخر با مشاوران ما در مجموعه ایساتیس دیزاین تماس گرفته و پس از راهنمایی های لازم سفارش خود را ثبت نمائید.

قیمت نمای چوبی دور استخر

قیمت نمای چوبی دور استخر با متریال چوب پلاست در مجموعه ی ایساتیس دیزاین با کیفیت بسیار بالا و قیمتی مقرون به صرفه می باشد به همین منظور تهیه آن در ابعاد بالا دارای توجیه اقتصادی می باشد و همچنین علاوه بر هزینه پایین، نمای بسیار زیبایی به محوطه دور استخر می بخشد.
مجموعه ایساتیس دیزاین با دارا بودن نیروهای متخصص و علم و دانش و تجربه در این زمینه، محصولات متنوع و با کیفیت چوب پلاست را برای ساخت نمای چوبی دور استخر به فروش می رساند. شما مشتریان عزیز می توانید نمونه کارهای ساخت نمای چوبی در دور استخر چوب پلاست را در سایت مشاهده کرده و کیفیت بالای کارها را مشاهده کنید.