چوب پلاست اطراف استخر

چوب پلاست اطراف استخر، بهترین مصالح برای پوشش  دور استخر می باشد.چوب پلاست با بهترین کیفیت و قیمت در مجموعه ایساتیس دیزاین عرضه می شود.ایساتیس دیزاین ارائه دهنده محصولات چوب پلاست و نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس در کشور می باشد.این شرکت در زمینه طراحی، اجرا، فروش و پخش محصولات چوب پلاست فعالیت می کند.بهترین متریال برای دور استخر را از ما بخواهید زیرا ما بهترین متریال با قیمت ارزان را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا شما را از هر محصول دیگر بی نیاز کنیم.
چوب پلاست دور استخر را می توان به خاطر عایق بودنش در برابر رطوبت و حرارت و عاملی برای جلوگیری از سرخوردگی افراد در اطراف استخر مهم تلقی کرد.
 
چوب پلاست اطراف استخر

قیمت چوب پلاست دور استخر

قیمت چوب پلاست دور استخر با توجه به متریال و کیفیتی که در اطراف استخر استفاده می شود تعیین می گردد. قیمت چوب طبیعی ترموود برای دور استخر بی‌شک سرسام آور است اما با انتخاب متریال چوب پلاست که بسیار مقرون به صرفه است می‌توانید این قیمت را تعدیل کنید.آب موجود درون استخرها غالبا حاوی کلر هستند. کف ساز های چوب پلاستیک به طور معمول در برابر کلر و نمک با غلطت متوسط نیز مقاوم هستند.
قیمت چوب پلاست با توجه به متراژ استخر و ابعاد پروفیل‌های متفاوت خواهد بود.
چوب پلاست ها با اینکه بسیار با دوام هستند و از خصوصیت های چشم گیری برخوردار هستند دارای قیمت های ارزانی هستند  و به خاطر اینکه فضای استخر یک مکان تفریحی و لذت بخش است بسیار اهمیت دارد که با متریال مقاوم و با دوام ساخته شود.از این رو با قیمت ارزان و مقرون به صرفه همراه می باشد.

کف چوب پلاست دور استخر

امروز استخر ها یکی از بخش ها و المان های محوطه سازی به شمار می آیند.یکی از موضوعات مهم در محوطه سازی استخر استفاده از کفپوش مناسب برای دور استخر است.ضد آب و مقاوم بودن کفپوش دور استخر اهمیت زیادی دارد.یکی از با کیفیت ترین و زیباترین متریال و مصالح برای استفاده به عنوان کفپوش دور استخر، چوب پلاست می باشد.
یکی دیگر از ویژگی های مهم کفپوش دور استخر ضد لغزندگی است، چوب پلاست دارای خاصیت ضد آب و عدم لغزندگی است و بهترین انتخاب برای کفپوش دور استخر است.همچنین زیبایی و جذابیت محیط دور استخر با استفاده از چوب پلاست دو برابر خواهد شد.
از چوب پلاست به دلیل خاصیت ضد آب و رطوبت در محوطه سازی استخر، سونا و جکوزی امروزه به صورت گسترده استفاده می شود.همانطور که گفته شد برای کفپوش دور استخر باید به ضد آب بودن و مقاوت متریال ، ضد لغزندگی و زیبایی آن توجه نمود در نتیجه چوب پلاست با توجه به داشتن دوخاصیت چوبی و پلاستیکی گزینه بسیار مناسبی برای کفپوش دور استخر می باشد.

محوطه سازی استخر با چوب پلاست

همانطور که گفته شد بهترین گزینه برای کفپوش دور استخر، پروفیل های چوب پلاست است.از آن جایی که فضای دور استخر غالبا مرطوب است انتخاب یک کفپوش مقاوم در برابر آب و رطوبت برای این فضا امری ضروری است. 
همانطور که می دانید آب استخر غالبا حاوی کلر است و کفپوش چوب پلاست در برابر کلر و هرگونه مواد شیمیایی اسیدی و بازی مقاوم است.همچنین چوب پلاست محصولی آنتی باکتریال است که مانع از نفوذ حشرات موذی، قارچ ها ، باکتری ها و ... می شود. 
یکی دیگر از عواملی که باعث کاربرد گسترده ی چوب پلاست در بسیاری از سازه ها شده است، بحث قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن است. قیمت چوب طبیعی برای دور استخر سرسام آور است و انتخاب متریال چوب پلاست برای نمای چوبی دور استخر قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد. و اما شاید بخواهید بدانید چوب پلاست چیست و چه تفاوتی با چوب طبیعی دارد.
چوب پلاست یا چوب پلاستیک همانطور که از نامش پیداست ترکیبی از چوب و پلاستیک است. این متریال نوین و کاربردی دارای شباهت ظاهری زیادی به چوب طبیعی است اما کارایی و مزایای آن باعث استفاده گسترده از آن به جای محصولات چوبی شده است.
همانطور که گفته شد مهم ترین خاصیت چوب پلاست ضد آب بودن آن است که علت آن پلاستیک به کار رفته در آن است، همچنین مقاومت و استحکام این محصول مربوط به چوب و دیگر افزودنی هایی است که حین تولید به آن افزوده می شود.

کف سازی دور استخر

کف سازی برای دور استخر از اهمیت ویژه ای برخوردار است  و باید با زیرسازی دقیق و محکم پایه گذاری شود.زیر سازی چوب پلاست باید به گونه ای باشد که وقتی  فاصله چوب پلاست تا استخر را می سنجیم به فاصله 6 میلیمتر از استخر قرار داشته باشد.
وقتی صحبت از مقاومت در برابر آب به میان می‌آید، یکی از بهترین گزینه‌ها کف‌پوش وینیل است. هر آبی که روی آن می‌ایستد در نهایت بدون آسیب رساندن به وینیل یا کف زیرین تبخیر می‌شود. بااین‌حال، وینیل صاف و بسیار لغزنده می‌باشد و این مسئله مهمی برای افرادی است که تازه از استخر بیرون می‌آیند، بسیاری از شرکت‌های کف‌سازی وینیل، کف‌پوش غیر لغزنده را برای استفاده در حمام تولید می‌کنند.
در کف‌سازی چوبی، باید بسیار مراقب باشید زیرا کف چوبی نیاز به نگهداری فصلی دارد، از جمله تمیزکردن، سنباده زدن و آب‌بندی؛ پوشش کف چوبی دارای قیمت بالاتری است زیرا برای جلوگیری از پوسیدگی یا خرد شدن چوب نیاز به نگهداری منظم دارد

گریل دور استخر

بحث ایمن سازی برای دور استخر به هیچ عنوان نباید اهمال کاری صورت گیرد. پوشش دور استخر را به هیچ عنوان نباید نرم و لغزنده انتخاب کرد. به طور مثال وقتی آب و صابون ریخته شود بسیار خطرناک خواهد بود.
انواع گریل استخر در بازار موجود است که با توجه به نیاز پروژه از میان آنها گریل مورد نظرمان را انتخاب می کنیم. گریلها می توانند از نظر جنس، ابعاد، شکل ظاهری، کاربرد و … دسته بندی شوند. گریلهای استخری می‌توانند با یا بدون گاتر پیش ساخته مورد استفاده قرار گیرند. همچنین از مدلهای صنعتی یا گریلهای فلزی می توان در فضاهایی مثل پارکینگ نیز استفاده نمود. البته باید در نظر داشت در مواردی که بخواهیم از گریل در فضایی استفاده کنیم که احتمال عبور اتومبیل وجود داشته باشد، حتماً می بایست گریل را همراه با کانال پیش ساخته مورد استفاده قرار دهیم.پس برای داشتن گریل مناسب و ارزان می توانید به محصولات ما اعتماد کنید و برای خرید این محصول پر کاربرد نهایت لذت راببرید.

چوب ترمو دور استخر

کیفیت و نوع چوب ترموود بر اساس روش تولیدی که برای آن به کار می گیرند با یکدیگر فرق می کند. شما زمان ساخت و طراحی دور استخر نیاز است که به نحوه اجرا و کیفیت آن اهمیت دهید. انتخاب چوب ترموود بر اساس نوع و مدلی که دارد باید به گونه ‌ای باشد که در برابر لغزندگی مقاومت زیادی از خود نشان دهد. این مسئله که چوب ترموود مانع سر خوردن ورزشکاران در استخر شود بسیار مهم است.
دور استخر به طور دائم مرطوب است. به همین دلیل باید از چوب های ترموود ضد آب استفاده شود. محصولی که شما برای دور استخر در نظر می گیرید باید در برابر رطوبت مقاومت زیادی داشته باشد. این مسئله که کفپوش و چوب دور استخر با فضای اطراف استخر هماهنگی داشته باشد بسیار مهم است. اگر استخر شما در فضای باز قرار گرفته است شما باید بهترین و زیباترین متریال را برای دور استخر انتخاب کنید. چوب های قابل اجرا برای دور استخر چوب ترموود و چوب پلاست می باشند.

نصب چوب پلاست دور استخر

چوب پلاست دور استخر باید به گونه ای در اطراف استخر نصب شود تا از جا به جایی پروفیل های چوب پلاست جلوگیری شود.فاصله نصب چوب پلاست تا خود استخر باید به اندازه 6 میلیمتر باشد تا افراد بدانند تا چه فاصله ای از استخر قرار گرفته اند. بر اساس طول و عرض سطح دور استخر، قطعات چوب پلاست را با دقت اندازه‌گیری و برش داده می­شود. اندازه این قطعات باید برای نصب به درستی انتخاب شوند و لبه‌ها و نواحی تماس با استخر جهت حفظ امنیت به طور دقیق در محل مناسب قرار بگیرند. قطعات چوب پلاست باید به یکدیگر متصل شوند. از روش‌های مناسبی مثل قفل کردن یا استفاده از پیچ‌ برای اتصال قطعات استفاده می شود. تاکید می­کنیم که اتصالات باید استحکام کافی را داشته باشند.

سوالات متداول

آیا چوب پلاست دارای مقاومت دربرابر ضربه و فشار می باشد؟
مقاومت چوب پلاست از چوب طبیعی بیشتر است و دارای عمری طولانی هستند و به صورت کلی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط جوی و محیطی و ورود ضربه می باشند.
مقاومت چوب پلاست در برابر آسیب های ناشی از نفوذ حشرات چگونه است ؟
چوب پلاست کاملا نسبت به آسیب حشرات مقاوم بوده و هیچ گونه آسیب ناشی از خوردگی توسط حشرات مشاهده نشده به همین دلیل دارای طول عمری طولانی می باشد.
برای انتخاب پروفیل مناسب پروژه چگونه اقدام نماییم؟
دامنه اندازه ها و مقاومت در مقابل تردد برروی پروفیل ها، متفاوت و متنوع است. برای پروژه های دیوار، کف، روف گاردن و فلاور باکس از پروفیل های گوناگون استفاده می شود. به منظور افزایش عملکرد بهتر با تیم حرفه ای مجموعه ایساتیس دیزای در ارتباط باشید.
آیا چوب پلاست نیاز به نگهداری دارد؟
چوب پلاست به صورت کلی نیازی به نگهداری و مراقبت خاصی ندارد به همین دلیل استفاده و نگهداری از آن بسیار آسان و کاربردی می باشد.
آیا چوب پلاست نسبت به تغییرات دمایی تغییر می کند ؟
چوب پلاست درمقابل تغییرات دمایی به ازای هر متر طول ۲ میلیمتر جابجایی دارد .