نیمکت چوب پلاست

نیمکت چوب پلاست یکی از محصولات ارائه شده از شرکت ایساتیس دیزاین با کیفیت و قیمت مناسب می باشد. این روزه ها توجه به طراحی شهری از اهمیت بالایی برخوردار بوده و این امر باعث استفاده معماران از متریال نوین چوب پلاست برای ساخت نیمکت و مبلمان شهری شده است.
شرکت ایساتیس دیزاین ارائه دهنده انواع محصولات چوب پلاست با سابقه ای درخشان در امر فروش و ارائه خدمات و نماینده رسمی چوب پلاست دایاکس در کشور می باشد. محصولات چوب پلاست در این مجموعه با کیفیت عالی و تنوع در طرح و ابعاد و قیمت مناسب به فروش می رسد.  جهت مشاوره و خرید انواع محصولات چوب پلاست با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را برای یک خرید عالی راهنمایی نمایند. جهت مشاهده پرژه های چوب پلاست اجرایی و آشنایی بیشتر شما با مجموعه ایساتیس دیزاین به بخش پرژه های اجرایی در سایت مراجعه نمایید.
 
553

نیمکت چوب پلاست چیست

نیمکت های چوبی یکی از عناصر اصلی و مهم در طراحی شهری به شمار می آیند که از دیرباز در پارک ها و مراکز عمومی با آن ها روبه رو شده اید. از این المان در هر جای شهر برای نشستن و استراحت عابرین پیاده استفاده می شود. نیمکت ساخته شده از پروفیل چوب پلاست از مبلمان فضای باز به شمار می آید. چوب پلاست محصولی نوین و کاربردی بوده که امروزه کاربرد های گسترده ای دارد. کامپوزیت چوب پلاست ظاهری شبیه به چوب و ترموود دارد اما مشکلات استفاده از چوب طبیعی و ترموود را به همراه ندارد. این کامپوزیت ترکیبی از پودرچوب، ترموپلاستیک ها و مواد افزودنی شامل رنگ دهنده ها، تثبیت کننده های UV، جفت کننده ها، فوم کننده ها و روان کننده ها می باشد. نیمکت چوب پلاست در مقایسه با سایر نیمکت ها از مزایای بسیاری از جمله دوام بسیار بالا، تنوع رنگی، مقاومت در برابر عوامل فیزیکی و ... برخوردار است. نیمکت چوبی ساخته شده از پروفیل چوب پلاست قابل اجرا در مدل ها و طرح های متنوع با سایز و ابعاد متفاوت طبق سلیقه ی کار فرما می باشد. 
نیمکت چوب پلاست با توجه به این که از پروفیل چوب پلاستیک ساخته می‌شود، دارای وزنی سبک بوده و مبلمان فضای باز به شمار می‌آید؛ ضمن این که قابل استفاده در منزل نیز می باشد. 
این المان همچنین در فضاسازی شهری نقشی موثر داشته و چهره شهر را زیبا می‌کند.

کاربرد نیمکت چوب پلاست

  1. نیمکت چوب پلاست یکی از سازه های تولیدی پرکاربرد با پروفیل چوب پلاست می باشد. 
  2. نیمکت فضای باز ساخته شده از پروفیل چوب پلاست یکی از عناصر پر کاربرد در محیط های شهری و عمومی می باشد. 
  3. نیمکت ها نقش اساسی در طراحی شهری و چهره ی شهر ایفا می کنند. 
  4. نیمکت های چوب پلاست به دلیل شباهت بالا به چوب و برخورداری از طرح چوب بسیار پرطرفدار هستند. 
  5. نیمکت و مبلمان شهری چوب پلاست مقاوم در برابر شرایط مختلف اقلیمی آب، آتش و حشرات بوده و قابل استفاده در ایستگاه های اتوبوس، پارک ها، میادین و خیابان ها و سایر فضاهای عمومی و خصوصی می باشد. 
  6. برای ساخت نیمکت های تزیینی با کاربرد های خانگی یا کتابخانه و بیمارستان ها و تمام مکان هایی که در معرض رطوبت هستند می توان از چوب پلاست استفاده کرد. 

سوالات متداول

آیا محصولات چوب پلاست دارای استحکام هستند؟
چوب پلاست در برابر ضربه و فشار نسبت به دیگر متریال تولید شده با چوب دارای مقاومت بسیار زیادی می باشند.
وزن چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی و ترمو وود چگونه می باشد؟
وزن چوب پلاست در مقایسه با چوب و یا ترمو وود بالاتر است.
مقاومت چوب پلاست در برابر سرما و برودت هوا چگونه می باشد؟
سازه های چوب پلاست در برابر سرما دارای مقاومت می باشند، اما باقی ماندن برف بر روی کفپوش در فضای باز در صورت پارو نشدن موجب یخ زدگی سطح زیرین و تخریب اتصالات می شود.
نور خورشید می تواند تاثیری بر تغییر رنگ چوب پلاست بگذارد؟
چوب های طبیعی و چوب پلاست نسبت تابش مستقیم نور آفتاب تاثیر پذیر هستند. ولی پروفیل های چوب پلاست کمترین اثر پذیری را نسبت به نور خورشید می باشد.
چگونه می توان از چوب پلاست نگهداری نمود؟
چوب پلاست نیازی به نگهدارنده های پوشش ندارد و وضعیت ظاهر آن در شرایط نصب استاندارد و اقلیم مناسب کاملا پایدار می باشد.