چوب پلاست برای نمای ساختمان

چوب پلاست برای نمای ساختمان، بهتر است بدانید امروزه یکی از شیوه های نوین و مدرن جهت ساخت و ساز، به کار گیری چوب پلاست در نمای خارجی و داخلی ساختمان ها می باشد، طراحی این نماهای زیبا و جذاب، حس و بوی چوب طبیعی را القا می کنند و همچنین دارای ویژگی نصب و اجرا آسان می باشد به علاوه این محصولات دارای قیمتی بسیار مقرون به صرفه و دارای توجیه اقتصادی تهیه آن در ابعاد بالا می باشد. این محصولات به دلیل تنوع بسیار بالای پروفیل ها جهت کاربردهای مختلف طرفداران زیادی دارند و به صورت گسترده در هر مکانی دارای کاربرد های بسیار زیادی می باشد. 
 این محصول دارای مقاومت بسیار بالا در برابر نوسانات جوی و محیطی است و دارای طول عمری بسیار بالا می باشد. و در صورت نیاز می توان به راحتی آن را بازایافت و مجددا آن ها را تولید و در بازار عرضه نمود، به همین منظور دوستدار طبیعت بوده و به محیط زیست هیچگونه آسیبی وارد نمی کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را با تیم حرفه ای ما تجربه نمایید. 
 
553

مزایای استفاده از چوب پلاست در نمای ساختمان 

از مزایای اصلی چوب پلاست نمای ساختمان می توان به مقاومت در برابر خوردگی، پوسیدگی و از بین رفتگی اشاره کرد.
 المان های نما ساختمان چوب پلاست ترک نمی خورند و خرد نمی شوند، به همین دلیل استفاده از آن به عنوان نماپوش در صنعت ساختمان سازی رونق چشمگیری دارد. 
محصولات چوب پلاست در برابر پوسیدگی ناشی از قرارگیری در مجاورت آب و نفوذ حشرات موذی کاملا مقاوم می باشند، نماپوش ها نیز در برابر رطوبت مقاوم هستند و آسیب نمی بینند. 
سبک وزن بودن و انعطاف پذیری بالا از دیگر ویژگی های محصولات چوب پلاست است و می توان آنها را به هر شکل و ابعاد دلخواهی تبدیل نمود همچنین نماپوش ها در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شوند.

قیمت چوب پلاست نمای ساختمان

روکش نمای چوب پلاست از مواد بازیافتی تولید و عرضه می شود و می توان در صورت نیاز آن را به چرخه بازیافت برگردانند و مجدد آن را مورد استفاده قرار داد این محصول یکی از پرکاربرد ترین متریال مورد استفاده در تولید سازه های داخلی و خارجی می باشد. چوب پلاست برای نما محصولاتی کاربردی، بادوام، مقاوم در برابر تغییر رنگ و عوامل خارجی مانند حشرات، پوسیدگی، رطوبت، اشعه ماوراء بنفش و شرایط نامساعد آب و هوایی هستند.
نصب و اجرای چوب پلاست در نمای ساختمان بسیار آسان و کاربردی است و نیاز به نگهداری و تعمیر ویژه ای مانند چوب طبیعی ندارند. همچنین تمیز کردن آنها بسیار آسان و با آب و شوینده معمولی انجام پذیر است. این محصولات دارای طرح و ابعاد متنوعی می باشند و همچنین نوع مواد اولیه در تولید آن ها بسیار عامل مهمی در تعیین قیمت این سازه ها می باشد، به همین منظور جهت استعلام دقیق قیمت با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را با کارشناسان تیم حرفه ای ایساتیس دیزاین تجربه نمایید.