لوور سقفی چوب پلاست

لوور سقفی چوب پلاست، چوب پلاست یکی از بهترین جایگزین برای چوب های طبیعی می باشد، این محصول دارای ظاهری بسیار شبیه به چوب های طبیعی می باشد علاوه بر این، چوب پلاست ها دارای مزایای بسیاری است که سبب شده است در بین تولید کنندگان درارای محبوب شوند یکی از مهم ترین ویژگی هایی که چوب پلاست می توان به راحتی آنها را در هر ابعاد و طرح دلخواهی طراحی و تولید نمود. چوب پلاست ها دارای دوام و عمر بالایی هستند و هم چنین در مقابل عوامل جوی و محیطی از خود مقاومت بالایی نشان می دهد. یکی از زمینه هایی که در آن از چوب پلاست ها استفاده می شود ساخت سفف لوور می باشد. ایساتیس دیزاین یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان محصولات چوب پلاست می باشد، چنانچه قصد تهیه محصولات چوب پلاست را دارید همین حالا با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.
 
553

ویژگی های سقف لوور

از جمله ویژگی های این متریال می توان به موارد زیر اشاره نمود:
از آن جایی که ساختار این گونه سقف ها ورقه ای و تیغه ای می باشد، می توان به راحتی آن ها را تمیز کرد. 
در صورت آسیب دیدگی در هریک از قسمت های سقف، این امکان وجود دارد که قسمت آسیب دیده به راحتی جدا، تعمیر یا تعویض شود. 
از ویژگی های این گونه سقف ها می توان به وزن پایین ورقه های اجرایی سقف کاذب لوور اشاره کرد. 
به دلیل استفاده از پیگمنت های رنگی در این محصولات می توان به آسانی آن را در هر رنگی تولید نمود. 
از دیگر ویژگی های این گونه سقف ها می توان به ضد زنگ بودن، قابلیت ضد خوردگی، مقاومت در برابر حریق، ضد قارچ بودن، قابلیت نصب آسان، حمل آسان، قابلیت بازیافت، تنوع رنگ بالا و ابعاد و اندازه های مختلف، اشاره کرد. 
یکی از ویژگی های بارز این گونه سقف ها قابلیت استفاده از آن ها به عنوان عایق صوتی و حرارتی نیز می باشد. 
سقف های کاذب لوور از دوام بالایی برخوردار هستند و می توانند سال ها مورد استفاده قرار گیرند. 
سقف های لوور چوب پلاست را می توان به آسانی و با هر مواد شوینده تمیز نمود. 
از دیگر قابلیت های این گونه سقف ها می توان به استفاده از سیستم نورپردازی در پشت و سطح این گونه سقف ها اشاره کرد.
 
553

لوور چیست

همانطور که گفته شد، اغلب در فضاهایی صنعتی که ورود عوامل محیطی همچون صدا و نور به داخل بسیار ناخوشایند است؛ در بخش ورودی یا خروجی ساختمان از لوور استفاده می‌شود. این مسئله به کاهش نویزها و صداهای اضافی که توسط تجهیزات ساختمانی مختلف تولید می‌شود، جلوگیری خواهد نمود چون لوور چولاست یکی از بهترین نوع متریال جهت عایق بودن صدا می باشد. ضمن اینکه در برخی از موارد نصب لوور در نمای خارجی همانند سایه‌بانی در برابر نور خورشید عمل می‌کند.

جنس متریال و طراحی

این دسته از وسایل ساختاری مشبک دارند و پره‌های آن‌ها اغلب به صورت افقی ساخته می‌شوند. در هنگام ساخت انواع لوور باید به مواردی همچون افت فشار و نرخ جریان هوا و میزان مقاومت آن در برابر شرایط آب و هوایی و جلوگیری از ورود موجودات زنده باید حتما لحاظ شود،  این مسائل در کنار کلیه موارد فنی از مسائل مهم و تخصصی هستند که به دانش خاصی نیاز دارند. به غیر از ساخت، جهت انتخاب مناسب‌ترین گزینه لوور برای ساختمان نیز باید از نظر متخصصان این حوزه و مهندسین مکانیک استفاده شود. لوورها ممکن است؛ به صورت ثابت و متحرک و در حالت‌های مختلف بسته به کاربردشان طراحی و ساخته شوند. به منظور تسهیل در این امر شما می توانید به با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید تا بهترین انتخاب در این مورد تجربه نمایید.