ستون چوب پلاست

یکی از کاربرد های پروفیل های چوب پلاست طراحی و اجرای نرده چوبی و ستون می باشد.از ستون و نرده های چوب پلاست در محوطه سازی و روف گاردن استفاده می شود. یکی از ویژگی های بارز محصولات چوب پلاست تولید شده توسط شرکت ایساتیس دیزاین، کیفیت بالا و وزن سبک آن ها است. نرده و ستون را می توان با استفاده از پروفیل چوب پلاست در کمترین زمان ممکن و با سرعت بالا اجرا کرد. ایساتیس دیزاین ارائه دهنده انواع محصولات چوب پلاست و نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس در کشور است. این شرکت با سابقه درخشان در امر فروش و ارائه خدمات در زمینه طراحی، اجرا، فروش و پخش محصولات چوب پلاست فعالیت می کند.
 
553

پروفیل چوب پلاستیک جهت ساخت نرده و ستون

از مهم ترین دلایلی که باعث استفاده چوب پلاست در اجرای المان های متعدد شده است می توان به استحکام و مقاومت بالای آن در برابر عاومل بیرونی و فیزیکی اشاره کرد. همچنین نیازی به ترمیم و صرف هزینه های گزاف نخواهند داشت.در صورتی که از پروفیل چوب پلاست جهت نرده و ستون استفاده شود می توان فضای زیبایی را با استفاده از این عناصر خلق کرد. همچنین می شود هماهنگی و هارمونی خاصی با دیگر المان ها نیز برقرار کرد. کفپوش و نمای چوبی در کنار ستون و نرده چوب پلاست و دیگر المان ها مانند گلدان چوب پلاست، آلاچیق چوب پلاست و ... نمونه ای از این المان ها برای محوطه سازی می باشند.پروفیل های چوب پلاست دارای مقاومت بالایی در برابر رطوبت و شرایط آب و هوایی گرمسیر و سردسیر هستند. بارش باران و تابش نور خورشید نمی تواند به آن ها آسیبی وارد کند. به همین علت چوب پلاست هم در محوطه سازی و دکوراسیون داخلی قابل استفاده است هم می توان در فضای باز نیز از آن استفاده کرد. انواع پروفیل چوب پلاستیک تولید شده توسط شرکت ایساتیس دیزاین از تمامی ویژگی ها و مزایا ی ذکر شده برخوردار بوده و علت این امر استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت در تولید آن است.

همه چیز در مورد چوب پلاست

چوب پلاست یکی از جدید ترین و کاربردی ترین مواد کامپوزیتی می باشد. چوب پلاست از پودر چوب به همراه مواد پلیمری و همچنین مواد افزودنی دیگر برای استحکام بیشتر تولید می شود. این متریال امروزه در بین طراحان و معماران از محبوبیت زیادی برخوردار است و در جای جای ساختمان ها، محوطه سازی و طراحی دکوراسیون استفاده می شود. مهم ترین کاربرد های چوب پلاست کفپوش چوب پلاست، نماپوش چوب پلاست، نیمکت، ستون چوب پلاست و ... می باشد. مجموعه ایساتیس دیزاین در زمینه طراحی و اجرا سازه های چوب پلاست پروژه های زیبا و متنوعی دارد. برای مشاهد آن ها به بخش پروژه های اجرایی مراجعه نمایید. چوب پلاست تمامی معایب چوب طبیعی را برطرف کرده است و توانست به سرعت جایگزین محصولات چوبی شود. از مهم ترین مزایا و ویژگی های این متریال که باعث استفاده آن در نما و فضای باز شده است، ضد آب و رطوبت بودن آن است. همچنین این متریال استحکام و مقاومت بالایی در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی داشته و قابل استفاده در مناطق مرطوب، مناطق گرمسیری، سردسیری و ... می باشد. همچنین نصب و اجرای سازه های چوب پلاست آسان و سریع است و هزینه این متریال نسب به دیگر مصالح مناسب تر و نسبت به مزایای آن مقرون به صرفه است.

سوالات متداول

مواد تشکیل دهنده چوب پلاست ؟
چوب پلاست ترکیبی از پودر چوب ضایعات چوب و پلیمر پلاستیک های بازیافتی است که ظاهری شبیه به چوب دارد و امروزه به بزرگترین جایگزین آن تبدیل شده است.
این محصولات نیاز به تعمیر یا نگهداری ویژه ای داند؟
این محصولات به صورت کلی نیاز به نگهداری خاصی مانند چوب طبیعی ندارند در واقع تعمیر و نگهداری آن بسیار کمتر از دیگر محصولات چوبی می باشد.
آیا چوب پلاست نیاز به رنگ آمیزی دارد؟
خیر. با توجه به نوع فرایند تولید چوب پلاست و استفاده در پیگمنت های رنگی مصرفی در این محصول تمامی قسمت های آن دارای رنگی ثابت می باشند. یعنی تفاوت رنگی میان سطح و عمق کار وجود ندارد.