قرنیز چوب پلاست در نوشهر

 چوب پلاست در نوشهر
قرنیز  چوب پلاست در نوشهر، عمدتا قرنیز های یکی از انواع آتیم های زیبا سازی و پر کاربرد در طراحی دکوراسیون داخلی محیط منازل می باشد، قرنیز ها عمدتا در طرح و رنگ های گوناگونی تولید و به فروش می رسند.
قرنیز ها محصولاتی تولید شده با چوب می باشند در پایین ترین قسمت داخلی دیوار نصب و مورد استفاده قرار می گیرند. که با توجه به کاربرد و جنس متریال محصول موجود در بازار با پیچ و روپلاک، میخ، ماسه و سیمان در محل مورد نظر نصب می شوند، این محصولات باید با توجه به دیگر آیتم ها و رنگ های موجود انتخاب شود تا زیبایی را به محیط زندگی شما ببخشد و در ایساتیس دیزاین تولید کننده انواع محصولات چوب پلاست به ویژه قرنیز های چوب پلاست در منطقه نوشهر می باشیم برای تهیه این محصولات کافیست با تیم حرفه ای مجموعه ما در ارتباط باشید تا خریدی کاربردی و مقرون به صرفه را از طریق مجموعه ما در نوشهر تجربه کنید با ما همراه باشید.
 
553

کاربرد های مهم قرنیز چوب پلاست 

این محصولات با توجه به متریال ساخت و ماهیت وجود آن ها دارای کاربرد بسیار زیادی می باشند از جمله این موارد: این محصولات جهت جلوگیری از انتشار نم و رطوبت روی قسمت انتهایی دیوار نصب می شوند. علاوه بر آن از قرنیز ها برای جلوگیری از آسیب به سطح دیوار نیز استفاده می‌شود. قرنیز ها با حجمی که در پایین دیوار به میزان مشخص ایجاد می‌کند در برابر لوازمی چون کمد و مبلمان از دیوارها محافظت و مانع ایجاد خراش و صدمه روی آن‌ها می‌شود.
و نکته مهم در خرید این محصولات بهتر است قبل از خرید قرنیزها نقش آن را در خانه خود شناسایی کنید و قرنیز مناسب با کاربرد صحیح را انتخاب کنید، درصورتی‌ که کف ‌پوش خانه شما پارکت یا لمینیت است بهتر است رنگ قرنیز های خود را کمی تیره ‌تر انتخاب کنید تا جلوه سطح بیشتر مشخص شود.  این قزنیز ها با انتخاب درست می توانند فضایی بسیار زیبا را برای شما عزیزان به همراه داشته باشند. به منظور تهیه این محصولات در نوشهر از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی کاربردی و حرفه ای را از طریق سایت مجموعه ایساتیس تجربه نمایید.

ویژگی های مهم قرنیز چوب پلاست 

چوب پلاست دارای ظاهری کاملا مشابه به چوب طبیعی می باشد زیرا بخشی از این محصولات را عمدتا ضایعات چوب و براده های آن تشکیل داده به همین دلیل می تواند حس و حالی مشابه به چوب طبیعی برای شما داشته باشد. اما در مقایسه با محصولات چوبی می توان گفت این محصول از نفوذ حشرات، پوسیدگی ، بادکردن به دلیل برخورد آب و هزینه های پیش رو برای تعمیر نگهداری تا حد زیادی در امان می باشد به همین منظور می توانید به آسانی و در طولانی مدت از این محصول استفاده نمود.
محصولات چوبی رطوبت را جذب می کنند و به باکتری ها اجازه می دهند رشد کنند یا حشرات در آنها خانه کنند و به همین دلیل احتمال پوسیدگی و از بین رفتگی این محصولات در مدت زمانی کوتاه ممکن می باشد. اما در مورد چوب پلاست، این محصول کاملا تمام معایب چوب را رفع کرده و  می تواند گزینه ای مناسب برای شما عزیزان باشد به منظور ثبت سفارش و یا دریافت اطلاعات فنی در مورد این سازه ها همین حالا با شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید.