چوب پلاست لبه استخر

چوب پلاست لبه استخر، باید به گونه ای باشد که از لیز خوردن افراد و بروز اتفاقات ناگوار جلوگیری کند. چوب پلاست دارای خاصیت ضد آب و عدم لغزندگی می باشد به همین دلیل بهترین انتخاب برای کفپوش لبه استخر است زیرا دارای استحکام بسیار بالایی می باشد و می تواند محیط اطراف استختر را به محیط لوکس و زیبا تبدیل کند.
 همچنین زیبایی و جذابیت محیط دور استخر با استفاده از چوب پلاست دو چندان خواهد شد از چوب پلاست به دلیل خاصیت ضد آب و رطوبت در محوطه سازی استخر، سونا و جکوزی امروزه به صورت گسترده استفاده می شود. برای کسب اطلاعت بیشتر با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را با تیم اسیساتیس دیزاین تجربه کنید.
553

لبه استخر با چوب پلاست

چوب پلاست همانطور که از نامش پیداست ترکیبی از چوب و پلاستیک است. این متریال نوین و کاربردی دارای شباهت ظاهری زیادی به چوب طبیعی است اما کارایی و مزایای آن باعث استفاده گسترده از آن به جای محصولات چوبی شده است.
از آن جایی که فضای دور استخر غالبا مرطوب است انتخاب یک کفپوش مقاوم در برابر آب و رطوبت برای این فضا امری ضروری است همانطور که می دانید آب استخر غالبا حاوی کلر است و کفپوش چوب پلاست در برابر کلر و هرگونه مواد شیمیایی اسیدی و بازی مقاوم است همچنین چوب پلاست محصولی آنتی باکتریال است که مانع از نفوذ حشرات موذی، قارچ ها ، باکتری ها و ... می شود. پس می تواند تا سال های طولانی برای شما کار کند و شما نیازی به تعویض و هزینه های اضافی در امان باشید.
یکی دیگر از عواملی که باعث کاربرد گسترده ی چوب پلاست در بسیاری از سازه ها شده است، بحث قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن است. قیمت چوب طبیعی برای دور استخر سرسام آور است و انتخاب متریال چوب پلاست برای نمای چوبی دور استخر قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد. اما شاید بخواهید بدانید چوب پلاست چیست و چه تفاوتی با چوب طبیعی دارد. به همین دلیل استفاده از چوب پلاست درئ متراژ بالا دارای توجیه اقتصادی برای شما می باشد. 

ساختار چوب پلاست لبه استخر

چوب پلاست لبه استخر نیز عملکردی مشابه چوب دارد که به شما امکان می دهد دریل کنید، برش دهید، چسب بزنید، با میخ یا پیچ در موقعیت خود ثابت کنید و در نهایت سطحی صاف و ظریف با آن ایجاد کنید. 
چوب پلاست نیازی به رنگ آمیزی ندارد. کفپوش چوب پلاست لبه استخر با طرح قالبی دارای خواص بدنه بادوام تری نسبت به چوب طبیعی است. مقاومت بهتر آن در برابر چوب به این معنی است که شما نیازی به انجام کارهایی مانند رنگ آمیزی و مالچ پاشی یا ایجاد لایه های صاف ندارید. کفپوش چوب پلاست در انواع، ابعاد، اشکال، ضخامت ها و سایر ملزومات مختلف از جمله تهیه طرح های متنوع، رنگ های چوبی ساخته می شود تا انتخاب های بیشتری را به طرفداران خود ارائه دهد. 
انواع چوب های طبیعی به مرور زمان در تماس با آب ترک می خورند و بسیاری از ترک ها را می پوشانند، در حالی که چوب پلاستیک به ندرت جلوی آب استخر ترک می خورد و برای افرادی که قرار است با پای برهنه در اطراف استخر باشند، نیز مشکلی نخواهند داشت. برای تهیه بهترین نوع از چچوب پلاست با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را با تیم ایساتیس دیزاین تجربه نمایید.