چوب پلاست در نمای ساختمان

چوب پلاست در نمای ساختمان، این روز ها با پیشرفت تکنولوژی یکی از مدرن ترین شیوه های ساخت و ساز، به کار گیری از متریالی مانند چوب پلاست در نمای خارجی و داخلی ساختمان ها می باشد، طراحی چوب پلاست نما نه تنها دارای ظاهری زیبا و منحصر به فرد است بلکه حس و حال چوب طبیعی را به محیط زندگی شما القا می کند، 
این محصولات دارای ویژگی نصب و اجرا آسان می باشد. نمای چوب پلاست دارای قیمتی بسیار مقرون به صرفه و تهیه آن در متراژ بالا دارای توجیه اقتصادی می باشد. این محصولات به دلیل تنوع بسیار بالای پروفیل ها جهت کاربردهای مختلف طرفداران زیادی دارند و به صورت گسترده در هر مکانی دارای کاربرد های بسیار زیادی می باشد. نمای چوی پلاست دارای مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط جوی و محیطی و دارای طول عمری بسیار بالا می باشد و در صورت نیاز می توان به راحتی آن را بازیافت و مجددا آن ها را تولید و در بازار عرضه نمود، به همین دلیل چوب پلاست محصولی سبز نامیده می شود و دوستدار طبیعت بوده و به محیط زیست هیچگونه آسیبی وارد نمی کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش محصولات چوب پلاست با شماره های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را با تیم حرفه ای ما تجربه نمایید.
553

نما چوبی داخل ساختمان 

همانطور که گفته شد نمای چوب پلاست از مواد بازیافتی تولید می شود به همین منظور می توان در صورت نیاز آن را به چرخه بازیافت برگردانند و مجددا آن را به سازه های زیبایی تبدیل کرد و از آسیب به محیط زیست، قطع بی رویه درختان و رها کردن پسماند ها در طبیعت تا حد زیادی جلوگیری نمود. این محصول یکی از پرکاربرد ترین متریال مورد استفاده در تولید سازه های داخلی و خارجی به ویژه فضاسازی لوکس می باشد. چوب پلاست برای نما محصولاتی کاربردی، بادوام، مقاوم در برابر تغییر رنگ و عوامل خارجی مانند حشرات، پوسیدگی، رطوبت، اشعه ماوراء بنفش و شرایط نامساعد آب و هوایی هستند. 
نصب و اجرای چوب پلاست در نمای ساختمان بسیار آسان و کاربردی است و نیازمند تجربه و کمک گرفت ار افرادی خبره در این امر می باشد همچنین این نوع متریال نیاز به نگهداری و تعمیر ویژه ای مانند چوب طبیعی ندارند، تمیز کردن آنها بسیار آسان و با آب و شوینده معمولی انجام پذیر است تا مثل روز اول تمیز و پاکیزه شود.
کامپوزیت چوب پلاست دارای طرح و ابعاد متنوعی می باشند و همچنین نوع مواد اولیه در تولید آن ها بسیار عامل مهمی در تعیین قیمت این سازه ها می باشد، به همین منظور جهت استعلام دقیق قیمت با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را با کارشناسان تیم حرفه ای ایساتیس دیزاین تجربه نمایید 

مزایای استفاده از چوب پلاست در نمای ساختمان  

 المان های نما ساختمان چوب پلاست تا حد زیادی در برابر عوامل محیطی و جوی مقاوم هستند. دچار ترک و شکستگی نمی شوند. به همین دلیل استفاده از آن به عنوان نماپوش در صنعت ساختمان سازی رونق چشمگیری دارد.  
این محصولات دارای طول عمر بسیار زیادی هستند همچنین محصولات چوب پلاست در برابر پوسیدگی ناشی از قرارگیری در مجاورت آب و نفوذ حشرات موذی کاملا مقاوم می باشند، نماپوش ها نیز در برابر رطوبت مقاوم هستند و آسیب نمی بینند.  
سبک وزن بودن و انعطاف پذیری بالا از دیگر ویژگی های محصولات چوب پلاست است و می توان آنها را به هر شکل و ابعاد دلخواهی تبدیل نمود. جهت کسب اطلاعات فنی با تیم فروش مجموعه ایساتیس دیزاین در ارتباط باشید. 

قیمت هرمتر مربع چوب نما

استفاده از چوب برای نما دارای مزایا و دلایل مختلفی است. چوب یک ماده طبیعی و گرم است که به نما ظاهر دلپذیری می‌ بخشد و به طراحی طبیعی و زیبا می‌ پردازد. همچنین با توجه به قیمت هر متر مربع چوب نما، چوب می‌ تواند از لحاظ عایق حرارتی و صوتی عملکرد خوبی داشته باشد و به محیط زیست نیز کمتر آسیب وارد می‌ کند. دلایل دیگر استفاده از چوب برای نما، سبکی و سهولت در پردازش و اجرا، انعطاف‌ پذیری طراحی، و قابلیت تجدید پذیری آن می‌ باشد.چوب ترمووود هنگام خرید و فروش، بر حسب متر مربع محاسبه می شود. همچنین ترمووود به صورت الوار یا تایل نیز وجود دارد که برای ساخت نمای ساختمان، از الوار های ترموود استفاده می شود.