سقف چوب پلاست در کرج

خرید سقف چوب پلاست WPC نسبت به سایر محصولات مشابه مانند سقف های گچی، چوب طبیعی و... کاملا به صرفه تر هستند. زیرا مواد کامپوزیتی این مزیت را دارند که بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند. به این معنی که پس از نصب سقف کاذب چوب پلاست، نیازی به صرف هزینه های اضافی برای نگهداری آن ندارید. پس از سال ها استفاده، کل هزینه سقف کاذب WPC کمتر از هزینه سقف چوبی سنتی و یا سایر محصولات مشابه خواهد بود. جهت اجرا و نصب سقف چوب پلاست در کرج و تهران با مجموعه ایساتیس دیزاین در تماس باشید.
سقف چوب پلاست در کرج

قیمت سقف کاذب چوب پلاست کرج

سقف کاذب چوب پلاست ورقه های کامپوزیتی از جنس پلاستیک با دوام است که سال ها است جایگزین سقف چوبی یا محصولات مشابه شده است. در واقع سقف چوب پلاست یکی از بهترین انواع سقف کاذب برای هر خانه، اداره و هر مکان دیگری به دلیل مزایایی که در بالا به آن اشاره کردیم می باشد. سقف کاذب WPC به راحتی تمیز می شود و اتاق ها را روشن تر و زنده تر نشان می دهد. سقف چوب پلاست در کرج را می توانید در رنگ ها و اشکال مختلف به هر شکلی که بخواهید مطابق سلیقه تان سفارش دهید. چوب پلاست سقفی بسیار مقرون به صرفه و در عین حال مناسب برای شرایط جوی نامساعد می باشد. برای استعلام قیمت سقف کاذب چوب پلاست کرج میتوانید با شماره های شرکت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید.

مرکز فروش سقف چوب پلاست در کرج

امروزه استفاده از سقف کاذب چوب پلاست در صنعت ساختمان سازی بسیار فراگیر شده است. طراحی ای زیبا و مدرن که مکان دلخواهتان را از محیطی بی روح به محیطی دلچسب تبدیل می کند. همچنین می توانید چراغ های زینتی را روی این چوب پلاست سقفی قرار دهید که جلوه ای ایده آل به کل فضا می دهد. در حال حاضر مناسب ترین و مدرن ترین محصولات چوب پلاست می باشد. شما می توانید با توجه به نیاز خود، سلیقه خود، میزان بودجه ی مورد نظر و مکان دلخواهتان سقف چوب پلاست مورد نظرتان را از میان تنوع رنگ و طرح بسیار بالای این محصول انتخاب کنید.

مزایای سقف کاذب چوب پلاست

  • سقف چوب پلاست فضای بین کف و سقف را کاهش می دهد و به زیبایی محیط کمک می کند. 
  • اتاق ها و مکان مورد نظر بسیار شیک و مدرن به نظر می رسند.
  • می توانند لوله ها و سیم کشی ها را پنهان کنند که فضا را تمیز و زیبا می کند.
  • می توانید چراغ های ظریف یا قاب را روی سقف های کاذب نصب کنید.
  • سقف کاذب چوب پلاست را می توانید به روش هایی که می خواهید نقاشی یا طراحی کنند.
  • در فصول گرم و سرد سال به صورت عایق عمل می کند و از نظر قیمت نیز مناسب هستند.