سقف کاذب چوب پلاست برای پذیرایی

سقف کاذب چوب پلاست برای پذیرایی،  سقف های کاذب دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد و می توان در آن به راحتی در هر مکانی استفاده نمود ویژگی های خاص چوب پلاست جهت طراحی و اجرای سقف کاذب چوب پلاست را می توانید به هر شکل و طرحی برش داد تا هم زیباتر و شیک تر باشد اگر در مناطق مرطوب و بارانی هستید چوب پلاست بخاطر مقاومت بالا در برابر رطوبت انتخاب بسیار مناسبی می باشد چوب پلاست به مرور زمان پوسته پوسته نمی شود و حتی می ‌توانید با روغن یا رزین نانو سطح آن را بپوشانید تا مقاومت بیشتری داشته باشد سقف کاذب پلاست در برابر ضربه، آسیب و خش بسیار مقاوم می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع سقف های کاذب از نوع چوب پلاست با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. 
سقف کاذب چوب پلاست برای پذیرایی

سقف کاذب چوب پلاست

سقف‌های کاذب چوب پلاست، در واقع نوعی سقف ثانویه هستند که در پایین سقف اصلی نصب شده و مانع  از دیدن عیوب آن می‌شوند و همچنین کاور کنند تاسیسات و لوله‌های ساختمانی هم نیز هستند. رنگ‌بندی متنوع و طرح‌های جالبی که سقف‌های کاذب چوب پلاست دارند موجب شده تا این نوع پوشش در حال حاضر بسیار مورد توجه قرار گیرد و به عنوان یکی از پرفروش‌ترین سقف‌های کاذب بازار شناخته شود. شرکت ایساتیس دیزاین ارائه دهنده بهترین خدمات اجرای و نصب سقف کاذب چوب پلاست با بهینه ترین قیمت ها در تهران و کرج می باشد.

کاربرد استفاده از سقف کاذب چوب پلاست

امروزه استفاده از سقف کاذب چوب پلاست بدلیل ویژگی و مزایای زیادی که دارد، بسیار رایج شده است. یکی از متریال های مورد نظر در ساخت سقف های کاذب چوب پلاست می باشد. پروفیل های چوب پلاستیک بدلیل مقاطع مختلف و رنگ های متنوعی که دارند می توانند در تیپ های مختلف سقف های چوبی بکار بروند. از جمله موارد به کارگیری پروفیل‌های چوب پلاستیک در دکوراسیون اداره‌ها، رستوران‌ها و مراکز تجاری و بیزینسی می‌باشد.

اجرای سقف کاذب چوب پلاست

در اجرای سقف کاذب ها از پروفیل های چوب پلاست استفاده می شود. از جمله مزایای سقف کاذب چوب پلاست تنوع بالای آن در در طرح و رنگ می باشد و همچنین می توان به دوام بسیار بالای آن در نوسانات مختلف جوی و محیطی اشاره کرد. سقف کاذب چوب پلاست به راحتی و به کمک یک دستمال پارچه ای قابل تمیز کردن است. اجرای سقف کاذب چوب پلاست با قابلیت‌های دیگری مثل عایق صدا و مواردی از این قبیل همراه است. بیشترین حجم استفاده و نصب سقف کاذب چوبی را می‌توان در منازل مسکونی مشاهده نمود. عموما سقف های کاذب از جنس چوب پلاستیک به سبک های مشبک، ساده و بصورت لوور اجرا می شوند. اجرای و نصب سقف کاذب چوبی (سقف چوبی) از جمله خدمات شرکت ایساتیس دیزاین میباشد. شما مشتریان گرامی می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه در تماس باشید و استعلام قیمت مربوط به اجرای سقف کاذب چوب پلاست خود را بگیرید.

قیمت گذاری سقف کاذب چوب پلاستیک

قیمت اجرای سقف کاذب از جنس چوب پلاستیک بسته به نوع طرح، متراژ و پروفیل مصرفی دارای قیمت های متفاوتی هستند و غالبا به صورت مترمربع تعیین می گردد. سقف کاذب چوب پلاست یا سقف کاذب چوبی که به سقف گریل معروف است، از طراحی‌های مدرن سقف با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک می باشد که به دلیل یونیک  بودن، طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. بدلیل تنوع در سطح مقطع و ابعاد این پروفیل ها، استفاده از آنها را برای ساخت طرح های مختلف سقف کاذب، راحت کرده است.