کف کاذب چوب پلاست در سیاه سنگ

کف کاذب چوب پلاست در محوطه بیرون ساختمان را به گونه ای می توان نصب کرد که در کف آن نیز از نورپردازی های ملایم استفاده شود تا هم فضای اطراف را بتوان بهتر رویت کرد و هم اینکه در زیبایی نمای محوطه نیز بسیار موثر واقع می شود.قبل از نصب عملیات
چوب پلاست کف کاذب بهتر است تا از قوطی های فلزی استفاده شود تا از جا به جایی پروفیل های چوب پلاست جلوگیری شود.در ساخت کف کاذب چوبی علاوه بر چوب از روکش پی وی سی و فولاد هم استفاده می شود. به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی پنل ها ، لبه های آن را با روکش پی وی سی پوشانده و زیر پنل ها را آلومینیوم و یا فولاد کار می کنند. در نهایت، پنل ها در برابر ضربه، فشار و رطوبت کاملاً مقاوم می شوند.

553

نحوه نصب کف کاذب چوب پلاست در سیاه سنگ

قبل از عملیات نصب چوب پلاست در کف ساختمان ، عملیات زیر سازی در کف ساختمان بسیار اهمیت دارد و این کار با استفاده از قوطی های فلزی انجام می گیرد. در زمان نصب چوب پلاست بهتر باید فاصله استاندارد نصب چوب پلاست رعایت شود.کف کاذب چوب پلاست در مقایسه با انواع دیگرکف های کاذب ، قیمت مناسب تری دارد. قیمت این نوع کف بر اساس چندین مؤلفه مهم مانند ابعاد ، جنس چوب ، جنس روکش کف ، نوع زیرسازی کف تعیین می شود.استفاده از کف کاذب چوبی به نمای محوطه و همچنین در نمای کلی ساختمان جلوه خاصی می بخشد و باعث می شود تا در فصول سرد سال از پوسیدگی کف و در فصل گرما از بالا رفتن دمای چوب پلاست کف نیز جلوگیری شود.نوسانات قیمت در مورد چوب پلاست کف نیز به مراتب وجود دارد و برای در دست داشتن قیمت فعلی کف های چوبی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا آنها با کیفیت ترین محصولات چوبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.بهترین نصابان چوب پلاست متعلق به مجموعه ایساتیس دیزاین می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن می تواند برای شما عملیات نصب را به انجام برسانند.

هزینه نصب کف کاذب در سیاه سنگ

هزینه نصب کف کاذب بسته به مدت زمانی که برای نثب صرف می شود بستگی دارد که اگر کار نصب را به نصابان حرفه ای در شهر سیاه سنگ بسپارید، آنها به بهترین نحو ممکن می توانید چوب پلاست کف را با ارزان ترین قیمت و در مدت کوتاه برای شما به انجام برسانند.
هزینه نصب کف کاذب به عوامل مختلفی از جمله نوع کف کاذب، متراژ سطح مورد نظر و شرایط زیرسازی بستگی دارد.در شهر سیا سنگ نصب کف کاذب با استفاده از عایق کاری مناسب در محوطه انجام می گیرد که قبل از هرگونه نصبی برای چوب پلاست کف این اقدامات الزامی می باشد.

کف کاذب پشت بام در سیاه سنگ

کف کاذب چوب پلاست در مکان های باز مانند روف گاردن چوبی ، کف دور استهر و مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.زیرسازی آن از پایه های پلاستیکی قابل تنظیم ساخته شده است. این نوع کف کاذب مقاوم در برابر عوامل جوی و نور خورشید می باشد.
امروزه در پشت بام های آپارتمان ها، از سیستم روف گاردن استفاده می کنند.پایه عضو جدا نشدنی در ساختار کف کاذب است. پایه‌ها قابلیت تنظیم ارتفاع دارند. سیستم زیر سازی کف با استفاده از این قطعه اجرا می گردد. سایر متعلقات کف به آن متصل می شوند،سپس بر روی کف پشت بام از سیستم کف کاذب استفاده می کنند. انواع دیگر کف کاذب روف گاردن نیز مورد استفاده قرار می گیرند ولی در این سیستم فقط شامل پایه پلاستیکی می باشد،چوب پلاست به شکل ایستاده استوار بر روی پایه های پلاستیکی قرار می گیرند.