کف کاذب چوب پلاست در نوشهر

کف بعضی از ساختمان ها را با استفاده از کف ساز هایی از جنس چوب پلاست دکور می کنند و این گونه از کف ساختمان ها هم در برابر ضربه به کف اصلی جلو گیری می کند و هم اینکه در جلوه و زیبایی نمای کلی کف ساختمان و باغ و یا ویلا تاثیر گذار می باشد. کف کاذب چوب پلاست یک محصول ضد آب است و رطوبت در آن اثری ندارد تولید آن به گونه‌ای است که از آن می توان در بیشتر مکان ها استفاده کرد همچنین این محصول به طور کامل ضد آب می باشد.بهترین نوع کف کاذب چوبی را می توانید با مقرون به صرفه ترین قیمت ها در شهر نوشهر تهیه نمایید.
از قابلیت های کف کاذب می توان به موارد زیر اشاره کرد :
ضد آب ، عایق حرارتی ،خاصیت آنتی باکتریال ، مقاوم در برابر انبساط و انقباض ، وزن سبک ، عدم رسانایی الکتریسیته اشاره کرد. اصلی ترین کاربرد کف کاذب چوب پلاست استفاده به عنوان کفپوش و فضای بیرونی است که در محوطه سازی بسیار کاربرد دارد. با توجه به اینکه نسبت به شرایط محیطی درشهر نوشهر، این محصول دوام بسیار بالایی دارد . در فضای باز و در برابر عوامل محیطی مختلف کارآیی داشته و از آن بسیار استفاده می‌شود . از این محصول به عنوان کف ساز های ساختمان و یا در فضاهای مختلف در شهر نوشهر استفاده کرد و نمونه های آن را می توانیم شاهد کاربرد آنها در پیاده روها ، پارک ها و حتی روی پله و تراس ها باشیم.
 
553

مطالب مرتبط : چوب پلاست کف

قیمت کف کاذب چوبی

کف کاذب را در ساختمان ها،ویلا ها می توان با استفاده از چراغ های نور مخفی نصب کرد تا هم جلوه کلی نمای محوطه بهتر دیده شود و هم اینکه نور پردازی بیشتر باعث جلوه و مدرنیته تر شدن محوطه گردد. قیمت کف کاذب چوبی را می توان بر اساس متریال ارزان و یا گرانی که در آن استفاده شده است تخمین بزنیم. این کف کاذب در محیط های اداری استفاده بسیار گسترده ای دارد و مورد استفاده قرار می گیرد. اما به علت بالا بودن قیمت چوب طبیعی که بدون شک روی قیمت کف کاذب نیز تاثیر گذار می باشد این متریال چندان مورد استفاده قرار نمی گیرد. با این وجود جایگزین هایی مانند ام دی اف ، ترموود یا چوب پلاست برای چوب طبیعی وجود دارد که مورد استفاده قرار میگیرد و می تواند در کاهش قیمت این محصول تاثیراتی داشته باشد.

قیمت کف کاذب

قیمت کف کاذب در ساختمان با توجه به تریال و دوام و کیفیتی که محصول در آن به کار رفته است با سایر کف ساز ها متفاوت در نظر گرفته می شود.
قیمت کف کاذب مجوعه ایساتیس دیزاین بستگی به نوع کف کاذب، طراحی، جنس و نوع متریال استفاده شده و همچنین هزینه نصب و نگهداری آن دارد. اگر به دنبال کف کاذب خوش قیمت و مناسب با صرفه اقتصادی هستید بهترین انتخاب برای شما می تواند مجموعه ما باشد که کارشناسان فروش ما می توانند محصولی با کیفیت مطلوب و فوق العاده با دوام عمرو طولانی مدت برای شما عرضه نمایند.

پارکت کف خانه

پارکت لمینت‌ها به علت نصب آسان، دوام بالا، تنوع زیاد در طرح و رنگ، شستشوی راحت، قابلیت جابه جایی، قیمت مناسب و موارد این چنینی در سال‌های اخیردر بین عموم و مشتریان محبوب واقع شده‌اند. پارکت لمینت به طور گسترده در طراحی دکوراسیون داخلی منازل مسکونی، ساختمان‌های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. بهترین نوع پارکت ها برای کف ساختمان ها، با پوشش چوب پلاست می باشد. زیرا هم در زمان های طولانی تری بدون نیاز به تعمیر و یا تعویض می توانید از  ان استفاده نمایید. ازمزایای دیگر پارکت های طرح چوب، خاصیت ضد آب بودن آن هاست.این گونه ،دیگر نیازی به نگرانی در مورد پوسیدگی کف پارکت ها نداریم.