نرده چوب پلاست 

قیمت نرده چوب پلاست

چوب پلاست  برای بالکن ها و تراس ها و نرده کشی اطراف محیط مورد نظر برای حفاظت از حریم خصوصی به طور دائم نصب می شوند و استحکام و طول عمر بالایی دارد. این محصول از عناصر پلاستیکی ساخته شده و یکی از محصولات جدید و البته چند منظوره میباشد، که در ساخت نرده چوب پلاست برای حفظ حریم خصوصی در باغ ،ویلا ،اطراف پشت بام و تراس مورد استفاده قرار می‌گیرد.وقتی صحبت از حصارکشی به میان می آید، اکثر مردم به چوب به عنوان ماده نهایی می نگرند. با این حال، معرفی نرده چوب پلاست جایگزین معقولی است که باید در نظر بگیرید. 

 

553

ساخت نرده های چوب پلاست 

با در نظر گرفتن این موضوع، جای تعجب نیست که نردههای چوب پلاست پیشرفت قابل توجهی در حوزه طراحی و ساخت نرده های چوب پلاست داشته است. به دلیل اینکه نرده چوب پلاست سفارشی هستند. شما هنوز هم می توانید ظاهری مانند چوب را بدون دردسر نگهداری و حفظ کنید. این به این دلیل است که نردههای چوب پلاست در برابر پوسیدگی محیطی مقاوم هستند. مواد قوی در نرده های چوب پلاست مقاومت در برابر رطوبت، مقاومت در برابر حرارت و دوام را در طول چندین سال تضمین می کند. نصب آن نیز نسبتاً آسان است. مانند چوب سنتی نیازی به رنگ آمیزی یا هزینه های اضافی نیست. افزایش در دسترس بودن نرده های چوب پلاست هزینه های نصب را کاهش داده است و شما با نگهداری کمتر نسبت به نرده های چوبی سنتی بی شتر صرفه جویی می کنید. جهت مشاوره و دریافت لیست قیمت نرده چوب پلاست با ما در تماس باشید.

عمر نرده چوب پلاست چقدر است؟ 

نرده چوب پلاست به دلیل دوام بسیار بالا و مقاومت فوق العاده در برابر شکستگی شناخته شده و دارای عمر بالا هستند. به علاوه، نرده چوب پلاست نیز نسبت به سایر گزینه ها، انعطاف پذیرتر هستند. 
 
553

مزایای نرده چوب پلاست  

نرده چوب پلاستیک مزایای مشخصی نسبت به سایر نرده های چوبی و فلزی ارائه می دهد: 
  • زیبایی نردههای چوب پلاست ظاهری زیبا و شفاف شبیه به چوب دارند.
  • دارای تنوع زیادی هستند 
  • نصب آن بسیار آسان است. 
  • بسیار راحت و ساده پاک می شوند. 
  • نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارند. 
  • قدرت و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند. 
  • ظاهری تمیز و مدرن
نرده پلاستیکی طرح چوب دارای ظاهری زیبا صیقلی هستند. علاوه بر این، یک نرده چوب پلاست می تواند زیبایی خاصی به محیط مورد نظر شما بدهد. این را در نظر  بگیرید که محصولات چوب پلاست میتواند ارزش ملک شما را افزایش دهد. 
  • قوی و بادوام 

چوب طبیعی مستعد انواع مسائل مختلف مربوط به آب و هوا از جمله آب است، که با توجه به زمانی که در معرض آب قرار می گیرد، می تواند فرسوده یا حتی به معنای واقعی کلمه پوسیده شود. در مقابل، نردههای چوب پلاست رطوبت و آب را جذب نمی کند. بنابراین می تواند در هوای سخت تر برای مدت زمان طولانی تری محکم تر بماند. ما تضمین میکنیم که نرده تراس چوب پلاست صرفاً ماده ای قوی تر از چوب است و می توانند در قطعاتی که به راحت ی مونتاژ می شوند ساخته شوند.
  • بدون تعمیر و نگهداری 

نرده چوب پلاست بالکن و راه پله فقط یک ماده مقاوم تر و مدرن تر از چوب معمولی نیست، بلکه بدون تعمیر و تعمیر و نگهداری آن نیز آسان تر است. نرده های چوب پلاست عملا نگهداری هستند ؛ زیرا در برابر خوردگی، پوس یدگی، پوسته شدن و ترک خوردن مقاوم هستند. 
  • زیبایی، ظرافت، کارایی 

نرده چوب پلاست به زیبایی مکان دلخواه شما می افزاید و از گیاهان شما در برابر حشرات موذی محافظت می کند و باعث حفظ زیبایی ، ظرافت، کارایی محیط شما می شود. نرده ی چوب پلاست حریم خصوصی شما را کامل می کند و جلوه ای طبیع ی در فضای باز ایجاد می کنند . 

طرح پرچین نرده چوب پلاست

این طرح از پروفیل ۱۱۰*۱۱۰ به عنوان شروع استفاده می شود ، نرده های عمودی پروفیلهای ۶۰*۴۰ می باشند که بر روی دو پروفیل برش خورده که به صورت افقی نصب می شوند ، قرار میگیرند . فاصله ستون ها از یکدیگر ۲ متر است. به علاوه به منظور زیبایی بیشتر در بالای پرچین ها از کلاهک استفاده می شود. این طرح پرچین نرده چوب پلاست جهت محافظت از سقوط افراد به پایین در بالکن ها و پشت بام نصب می شود. 

طرح حصار نرده چوب پلاست

این طرح نرده های چوب پلاست به منظور ایجاد حفاظ در دور باغچه و فضاهای سبز نصب می شود. 

طرح سه خط نرده چوب پلاست

طرح سه خط نرده های چوب پلاست به منظور استفاده در راه پله و بالکن منازل مسکونی استفاده می شود. در این طرح نرده ها به فاصله دو متری از یکدیگر قرار می گیرند و سه عدد پروفیل ۳۵*۱۴۰ چوپ پلاست به صورت افقی بین دو استارت نصب می شود.

 سوالات متداول 

خمشی چوب پلاست به چه صورت می باشد؟
خمشی چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی بسیار بیشتر است.
کاربرد مهم محصولات چوب پلاست؟
این محصولات دارای کاربرد بسیار زیادی در نما سازی و محوطه سازی می باشند.
چوب پلاست از چه موادی تشکیل شده ؟
چوب پلاست یا همان wood plastic composite ترکیبی از پودر چوب و پلیمر است که ظاهری شبیه به چوب دارد و جایگزین چوب طبیعی می شود.
آیا چوب پلاست نیاز به نگهداری دارد ؟
چوب پلاست هیچگونه نیازی به نگهدارنده های پوشش ندارد و وضعیت ظاهر آن در شرایط نصب استاندارد و اقلیم مناسب کاملا پایدار می باشد.