چوب پلاست برای تراس

چوب پلاست برای تراس در ساخت کفپوش و برای پوشش کف بالکن یا تراس استفاده می شود. همچنین از چوب پلاست می توان برای اجرای سازه هایی از جمله گلدان چوبی و ... در تراس استفاده کرد. ایساتیس دیزاین ارائه دهنده انواع محصولات چوب پلاست پروژه های زیبا و متنوعی را در این زمینه به عنوان کفپوش دور استخر، محوطه سازی روف گاردن، ساخت آلاچیق و پرگولا، نما و دیوارپوش و ... اجرا کرده است.  پروژه های اجرایی ایساتیس دیزاین را می توانید در بخش پرژه های اجرایی مشاهده نمایید. همچنین جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چوب پلاست می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. ایساتیس دیزاین شما را از طراحی تا ساخت و اجرای انواع سازه های چوب پلاست یاری می کند.

استفاده از چوب پلاست در تراس

امروزه به جای چوب از چوب پلاست در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود زیرا چوب پلاست تمام معایب چوب طبیعی را برطرف کرده است. چوب پلاست ظاهری مشابه با چوب داشته اما ویژگی ها و مزیای این متریال باعث تمایز آن با محصولات چوبی و سایر متریال شده است. چوب پلاست ضد آب و رطوبت است و مقاومت و دوام بالایی در شرایط جوی مختلف دارد. به همین علت قابل استفاده در فضای داخلی و فضا های باز است. همچنین از این متریال می توان در تمامی مناطق از جمله مناطق مرطوب و بارانی مانند شمال کشور و مناطق بسیار گرم جنوب کشور، مناطق برفی و ... استفاده کرد. یکی از کاربرد های مهم و موارد استفاده چوب پلاست ساخت کفپوش است. کفپوش چوبی ساخته شده از چوب پلاست قابلیت استفاده در فضاهای باز ازجمله تراس، بالکن، روف گاردن، اطراف استخر و ... را دارد. پوشش کف چوب پلاست ظاهر بسیار جذاب و مدرنی داشته و در عین حال از دوام و مقاومت بالایی برخوردار است و میتون سالیان طولانی از ان استفاده کرد..
 
چوب پلاست برای تراس

پوشش کف تراس و بالکن

از آن جایی که چوب پلاست متریالی قابل استفاده در فضای باز است. پس می توان برای پوشش کف تراس و بالکن نیز از آن استفاده کرد. کف بالکن و تراس را می توان با استفاده از تایل های چوب پلاست پوشش داد و فضای زیبا و دلنشینی را در تراس و بالکن ایجاد کرد. همچنین می توانید در کنار کفپوش چوب پلاست از چمن های مصنوعی نیز استفاده کنید و محوطه سرسبز و جذابی را در تراس یا بالکن به وجود آورید. کفپوش چوب پلاست در برابر ضربه، خط و خش، فشار، ترک خوردگی، پوسیدگی، نفوذ مایعات، نفوذ حشرات موذی و قارچ ها و ... مقاوم است. از دیگر مزایای چوب پلاست قسمت مناسب و مقرون به صرفه آن در مقایسه با چوب طبیعی است. این محصول در کنار تمام مزایای گفته شده دارای سرعت اجرا و نصب بالایی است. ایساتیس دیزاین ارائه دهنده انواع پروفیل چوب پلاست در طرح و رنگ های متنوع و اجرا کننده سازه های چوب پلاست است. این مجموعه از متخصصان مجرب و کاربلد در زمینه طراحی، اجرا و نصب چوب پلاست استفاده می کند. 

مزایای  چوب پلاست

از مهم ترین ویژگی ها و مزایای چوب پلاست خاصیت ضد آب و ضد رطوبت بودن آن است که باعث کاربرد گسترده ی آن هم در فضای داخلی ساختمان ها هم در فضای باز شده است. سازه های ساخته شده از پروفیل چوب پلاست از هر لحاظ مزایای مطلوب تری نسبت به چوب طبیعی دارد.به دلیل استفاده از پلاستیک مرغوب و فشرده در ساخت چوب پلاست،کامپوزیت چوب پلاست نیز بسیار مستحکم تر و مقاوم تر از متریال چوب طبیعی می باشد. چوب پلاست همانطور که گفته شد می توانند هم به عنوان کفپوش در منازل هم به عنوان کفپوش در فضای باز مانند کفپوش دور استخر، کفپوش روف گاردن و ... مورد استفاده قرار بگیرند. این کفپوش ها با ظاهر چوبی و زیبای خود باعث جذابیت فضا می شوند. و همچنین قیمت  چوب پلاست به مراتب ارزان‌تر از چوب طبیعی است. به منظور تهیه انواع محصولات چوب پلاست با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی کاربردی و با کیفیت را در کنار تیم ایساتیس دیزاین تجربه نمایید.