سازه آلاچیق چوب پلاست در دماوند

آلاچیق چوب پلاست در دماوند، یکی از پر استفاده ترین سازه ها در فضای سبز است که هم نقش استراحتگاه دارد و هم یک فضا جهت نشستن و دورهم جمع شدن است. باید توجه داشت در ساخت آلاچیق از بهترین متریال ضد رطوبت و آفتاب استفاده کرد که یکی از اصلی ترین و بهترین متریال ها در این زمینه چوب پلاستیک می باشد. چرا که در مقابل شستشو،رطوبت،آفتاب،گرما و سرما مقاوم است.

553

قیمت آلاچیق چوبی در دماوند

در رابطه با قیمت آلاچیق های ترموود نیز باید گفت که بر اساس نوع چوب ، ابعاد آلاچیق و مدلی که برای ساخت آلاچیق در نظر گرفته می شود ؛ می توان قیمت آلاچیق ترموود را مشخص کرد. هر کدام از این عوامل تاثیر مستقیمی روی افزایش یا کاهش قیمت آلاچیق چوبی دارند. قیمت آلاچیق چوبی ترموود نیز به دلیل کیفیت بسیار بالای چوب آن ، در مقایسه با دیگر انواع آلاچیق چوبی بالاتر است
کی از نکات مهم در طراحی و هزینه ساخت آلاچیق  توجه به این امر است که در صورتی که تمایل دارید در بعضی از فصول آلاچیق به صورت محصور باشد و در بعضی فصول دیگر از آلاچیق بدون دیوار استفاده کنید، باید از دیوار های آکاردئونی و با قابلیت جابه جایی، استفاده کنید. هزینه ساخت آلاچیق های چند ضلعی نسبت به آلاچیق های چهار ضلعی و دایره، به دلیل کارگذاری ستون های بیشتر، گرانتر است. محل قرارگیری آلاچیق از اهمیت بالایی برخوردار است.

ساخت آلاچیق چوبی در دماوند

مراحلی که برای ساخت آلاچیق چوب پلاست لازم است را به آنها اشاره می کنیم:

  • اولین مورد برنامه ریزی درباره پلن های مورد نظر می باشد :

قبل از شروع ساختن آلاچیق خود، باید مکان را برنامه ریزی و آماده کنید. با انتخاب مکانی برای آلاچیق خود شروع کنید که همسطح و دارای زهکشی خوب باشد. همچنین باید هر گونه مجوز لازم را دریافت کرده و با شرکت های تاسیساتی چک کنید تا مطمئن شوید خطوط زیرزمینی در منطقه وجود ندارد.

  • دومین مورد ساختن پی ساخت الاچیق است:

فونداسیون مهمترین بخش آلاچیق شماست، زیرا پشتیبانی و ثبات را فراهم می کند. شما می توانید با استفاده از پایه های بتنی یا کیت فونداسیون از پیش ساخته شده، فونداسیون بسازید. هنگامی که فونداسیون در جای خود قرار گرفت، می توانید شروع به ساخت قاب آلاچیق کنید.

  • سومین مورد،ساخت قاب آلاچیق است :

قاب آلاچیق معمولاً از چوب تحت فشار ساخته شده است. با این حال، برای این پروژه، ما از چوب پلاست استفاده خواهیم کرد. با اندازه گیری و برش تخته های چوب پلاست به طول مناسب شروع کنید. سپس با استفاده از پیچ و گیره تخته ها را به قاب وصل کنید.

  • چهارمین مورد هم اضافه کردن سقف ساخت الاچیق است :

سقف آلاچیق می تواند از چوب یا چوب پلاست ساخته شود. برای ایجاد سقف چوب پلاست، تخته ها را به طول مناسب اندازه گیری و برش دهید. سپس با استفاده از پیچ و گیره تخته ها را به قاب وصل کنید.

  • آخرین مورد هم که لازم است در پایان همه این موارد به کار برده شود،مطابقت دادن تمامی مراحل فوق برای اتمام کار می باشد :

هنگامی که ساختار آلاچیق کامل شد، می توانید کارهای تکمیلی مانند رنگ یا لکه را اضافه کنید. چوب پلاست را می توان رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی کرد تا با دکوراسیون موجود در فضای باز شما مطابقت داشته باشد. همچنین می توانید صندلی، نورپردازی و سایر عناصر تزئینی را اضافه کنید تا آلاچیق خود را به فضایی راحت و جذاب تبدیل کنید.این گونه می توان یک الاچیق محکم و زیبا را در محوطه حیاط ساختمان خود تعبیه نمایید.

ساخت الاچیق با کمترین هزینه در دماوند

قیمت ساخت آلاچیق در دماوند، به عوامل مختلفی بستگی دارد، به همین دلیل نمی‌توان هزینه مشخصی برای ساخت آن مشخص کرد، تغییر همین عوامل است که  ساخت الاچیق با کمترین هزینه را ممکن می‌کند. در واقع ساخت سایبان بر اساس مواردی مانند نوع ساختمان، اندازه‌ آلاچیق و سایبان مدنظر، طرح درخواستی، مواد اولیه و تجهیزات لازم متغیر است.
آلاچیق چوبی از جنس چوب است و برای زیبایی و جذابیت مکان‌های مختلف می‌تواند ایده خوبی باشد. آلاچیق‌های چوبی برای محیط‌های عمومی و باغ‌ها و ویلاهای خصوصی و محوطه آپارتمان‌های مسکونی می‌توانند کاربردی باشند. امروزه در دیزاین آلاچیق‌های چوبی از سبک‌های مدرن استفاده می‌شود آلاچیق‌ها با طراحی مدرن فضای بیرون را به محیطی دلچسب و زیبا تبدیل می‌کنند که از تمام ساختار های آلاچیق های سنگی، فلزی و شیشه ای ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد.