پارتیشن چوب پلاست

قیمت پارتیشن چوب پلاست

پارتیشن چوب پلاست  ظاهری بسیار سنتی و شیک به خانه و محل کار شما می دهد.  WPC یا همان چوب پلاست از الیاف چوب و بازیافت پلاست یک تشکیل شده است. آنها با هم مخلوط می شوند تا یک ماده پایه با قوام ضخیم ایجاد کنند. سپس به اشکال و اندازه های مختلف مورد نیاز قالب گیری می شود. شرکت ایساتیس دیزاین با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه فروش و اجرای چوب پلاست فعالیت دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت پارتیشن چوب پلاست با شماره های زیر در تماس باشید.
 
553
 
پارتیشن چوب پلاست در برابر تغییر شکل، رطوبت و حشرات مقاوم و ضد آب بوده و دارای خواص حفاظت ی خاص ی از محیط زیست می باشد. متلایر WPC دارای طرح ها و رنگ های متنوعی است و یک متلایر مناسب برای دکوراسیون داخلی و سفارشی است. علاوه بر پارتیشن های دیواری، می توان از آن به عنوان سقف چوب پلاست نیز استفاده کرد. از پارتیشن های WPC می توان در قسمت های داخلی برای ساخت وسایل مختلف نیز استفاده کرد. مانند کمد، کابینت آشپزخانه، پارتیشن داخلی، روشویی حمام و همچنین در سقف اتاق هم استفاده می شود. در نتیجه، پارتیشن چوب پلاست به تدریج جایگز ین چوب شده و به یکی از مصالح ساختمانی مطلوب تبدیل شده است. پارتیشن های دیواری WPC ضد اسید، ضد آب، ضد موریانه و عایق صوتی خوبی هستند. با توجه به نیازها ، می توان آن را به اشکال و اندازه های مختلف قالب و شکل داد. 

سقف داخلی 

پارتیشن های دیواری ما نه تنها می تواند برای د یوارهای خانه استفاده شود بلکه می تواند برای سقف داخلی نیز استفاده شود . هنگامی که متلایر WPC روی سقف نصب می شود، می تواند سقف را نیز با نورهای زیبا تزئین کند. این یکی از ایده های عالی است که می توانید با پارتیشن های چوب پلاست خود انجام دهید. 
 
553

مزایای پارتیشن چوب پلاست

پارتیشن های چوب پلاست به طور گسترده در انواع دیوارهای داخلی و خارجی ، ساختمان های قدیمی و جدید استفاده می شود که ضدآب هم هستند. این عملکرد ضد آب بودن و همچنین ضد رطوبتی ، مزیتی که دارد این است که می تواند در مناطق مرطوب مانند آشپزخانه، توالت، زیرزمین، ایمن و سالم بماند و دچار پوسیدگی و ترک نشود. 
پارتیشن چوب پلاست ساخته شده از مواد سبک وزن و ضخامت آن بین 90 تا 200 میلی متراست ، که در مقایسه با ضخامت بلوک سنتی، فضای ساختمان را تا حد زیادی ذخیره می کند. 
پارتیشن چوب پلاست دارای ساخت و ساز آسان و بدون ضایعات ساختمانی وبدون گچ است، که زمان ساخت و ساز را کوتاه می کند. 
پارتیشن چوب پلاست سبک و بادوام است 
پارتیشن های چوب پلاست با متلایر عالی، قوی و بسیار بادوام هستند. حمل و نقل، جابجایی و نصب در محل بسیار آسان بوده و در حین نصب گرد و غبار ایجاد نمی کنند. 
پارتیشن چوب پلاست می توانند سال ها بدون تاب برداشتن یا خم شدن دوام بیاورند. 

مزیت پارتیشن چو ب پلاست نسبت به دیگر محصولات؟ 

 1. پارتیشن های چوب پلاست بسیار مقاوم در برابر آب هستند که در مقایسه با محصولات چوبی یک مزیت بزرگ محسوب میشود. 
 2. پارتیشن چوب پلاست برای پوشش سقف و د یوارهای مناطق پر رطوبت ، به عنوان مثال، حمام، زیرزمین، پارکینگ که مستعد رطوبت هستند، بهتری ن مناسب هستند.
 3. از آنجایی که پارتیشن ها ی چوب پلاست در برابر رطوبت مقاوم هستند، از رشد کپک یا لانه کردن حشرات جلوگیری میکنند و نسبت به سایر محصولات از تعمیر و نگهداری کمتری برخوردار است. 
 4. تمیز کردن پارتیشن چوب پلاست بسیار آسان است. تمیز کردن معمولی فقط شامل پاک کردن با یک پارچه مرطوب است.
 5. مزیت دیگر این است که پارتیشن چوب پلاست به دلیل وجود عوامل مقاوم و متلایر  قوی در ترکیب شیمیایی خود در برابر محو شدن رنگ در اثر نور خورشید بسیار مقاوم هستند.
 6. پارتیشن عایق صدا می باشد. مشکل اصلی در یک آپارتمان این است که صدا از  آپارتمان بالا می آید! سقف کاذب برای کاهش این صدا با ایجاد یک سطح عایق بین سقف ها استفاده می شود. 
توجه: از استفاده ی لامپ های ساطع کننده حرارت بالا برای چراغ های سقفی بر روی سقف پارتیشن خودداری کنید؛ زیرا ممکن است به پارتیشن آسیب برساند. فقط به سراغ چراغ های LED کم مصرف بروید. 

پارتیشن ها چگونه نصب می شوند؟

آنها با پیچ به یک قاب فلزی که به صفحه سقف ثابت شده است متصل می شوند. پیچ ها می توانند به چسباندن پارتیشن ها به سقف کمک کنند. پارتیشن ها دارای سیستم نصب سریع و  بدون گرد و غبار است که آلودگی را در طول فرآیند نصب کاهش می دهد. برای نصب صحیح پارتیشن ها باید سقف ها در یک سطح باشند. پس از اتمام مراحل تراز کردن، علامت گذاری انجام می شود. علامت گذاری روی سقف باید با فاصله انجام شود و سپس پارتیشن ها را نصب کرد. به همین راحتی شما می توانید نصب آن را انجام دهید.

مزایای چوب پلاست

 • ثبات رنگ پس از تغییرات جزیی اولیه طبیعی و مقاوم در برابر اشعه خورشید
 • نفوذ ناپذیری آب به دلیل فشردگی و چگالی بالا
 •  سختی و محکمی پروفیل ها و مقاوم در برابرضربه وفشار
 •  مقاوم در برابر پوسیدگی، قارچ زدگی، موریانه
 • مقاومت بالا در برابر آتش
 • قابلیت بازیافت و تجزیه پذیری بالا نسبت به محصولات پلیمری
 •  دوام و طول عمر بالا نسبت به محصولات چوبی