چوب پلاست کف استخر در هچیرود

چوب پلاست دور استخر متریالی مدرن و زیباست که برای ایمنی و محوطه سازی دور استخر استفاده می شود. یکی از سازه های جدید که در معماری به آن توجه می شود طراحی و ساخت استخر است. دو الی سه دهه قبل استخر فقط در مجموعه های تفریحی و ورزشی ساخته می‌شد که ابعاد بزرگی داشت.چوب پلاست کف دور استخرامروزه یکی از بخش های مهم در ساخت ویلا در هچیرود، باغ، باغ ویلا و برخی مجتمع های مسکونی استخر است. استخر ها به صورت سرپوشیده یا روباز طراحی می شوند. حتی در طبقه های زیرین مجتمع ها نیز ساخته می شوند. برای ساخت استخر متریال های بسیار متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. مصالح برای ساخت بدنه اصلی، مقاوم سازی، ایمنی و در کنار آن زیباسازی دور استخر استفاده می شوند.


553

کف سازی دور استخر در هچیرود

قبل از کف سازی دور استخر واجب است تا عملیات شاسی کشی و زیر سازی در کف دور استخر به خوبی انجام بگیرد .در کنار آن عملیات عایق سازی نیز اهمیت زیادی دارد تا از تجمع بی رویه آب و هدر رفتن انرژی گرمایی نیز جلوگیری شود.
نحوه کف سازی دور استخر می تواند در دوام و پایداری چوب پلاست دور استخر تاثیر گذار باشد. با عملیات زیر سازی چوب پلاست با استفاده از قوطی های فلزی از جا به جایی پروفیل خای چوب پلاست می توان جلوگیری کرد.
چوب ترمو در نمای دور استخر می تواند تا حد زیادی از پوسیدگی نمای دور استخر تاثیر گذار باشد. گاهی اوقات چوب پلاسیت دور استخر را به صورت رولی تهیه می کنند و هزینه نصب آن به کیفیت متریال و میزان رولی که در چوب پلاست کف به کار رفته است بستگی دارد.

موزاییک دور استخر در هچیرود

موزاییک دور استخر گاهی به زیبایی هرچه تمام از جنس چوب پلاست می باشد و افرادی که به طرح هر دوی انها علاقه مند هستند می توانند در نمای دور استخر از آن بهره مند شوند.موزاییک چوبی طرح استخری با طرح ها و رنگ های متنوع برای کاربرد های مختلف از جمله: کف حیاط آپارتمان ها، ویلاها، پیاده رو ها و معابر، تولید و عرضه می شود. این موزاییک با طرح های برجسته مربع، مربع برای نابینایان نیز مناسب می باشد.در شهر هچیرود می توانید بهترین نمای چوبی دور استخر را ارزان ترین قیمتها و تنوع در طرح و رنگ تهیه نمایید.

بهترین متریال برای دور استخر در هچیرود

بهترین متریال برای دور استخر همان چوب پلاست و چوب ترمو می باشد. به خاطر اینکه نمای چوبی در برابر بسیاری از عوامل جوی مقاومت بالایی دارد می تواند در مدت های طولانی بدون تخریب و نیاز به باسازی دوام زیادی داشته باشد.چوب پلاست کارشده دور استخر در تناژ های رنگی متنوعی تولید می شود. زیبایی چشم نواز و فوق العاده ای را در فضا ایجاد می کند. چوب پلاست به این دلیل زیباست نمای فوق العاده چوب را برای بیننده به نمایش می گذارد.در زمان نصب به صورت عرضی باید 1 تا 6 میلیمتر از یکدیگر فاصله داشته باشند. این مقدار فاصله بین آن ها، یک فاصله استاندارد است. اگر این فاصله وجود نداشته باشد پروفیل ها تاب برمی‌دارند. سپس سرشاخه ها را روی شاسی ثابت می‌کنند اما پیچ ‌ها را بیش از اندازه محکم نمی کنند.

نمای دور استخر در هچیرود

نمای دور استخر در هچیرود، با استفاده از چوب پلاست و چوب ترمو و هر چیزی که با این دو پروفیل ساخته می شود می تواند در زیبایی و نمای کلی ساختمان موثر باشد.چوب پلاست دور استخر متریالی مدرن و زیباست که برای ایمنی و محوطه سازی دور استخر استفاده می شود. یکی از سازه های جدید که در معماری به آن توجه می شود طراحی و ساخت استخر است. دو الی سه دهه قبل استخر فقط در مجموعه های تفریحی و ورزشی ساخته می‌شد که ابعاد بزرگی داشت.امروزه یکی از بخش های مهم در ساخت ویلا، باغ، باغ ویلا و برخی مجتمع های مسکونی استخر است. استخر ها به صورت سرپوشیده یا روباز طراحی می شوند. حتی در طبقه های زیرین مجتمع ها نیز ساخته می شوند. برای ساخت استخر متریال های بسیار متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. مصالح برای ساخت بدنه اصلی، مقاوم سازی، ایمنی و در کنار آن زیباسازی دور استخر استفاده می شوند.