چوب پلاست کنار استخر در تهران

چوب پلاست کنار استخر در تهران، برای استفاده مفید و بهینه و عمر طولانی تر استخر، باید اطراف استخر را با چوب پلاست با کیفیت پوشاند. اکثر موادی که در معرض اشعه ماوراء بنفش و سایر اثرات هوازدگی قرار می گیرند، آسیب می بینند. در نتیجه انتخاب چوب پلاست در تهران با متریال با کیفیت و مقاوم در برابر هرگونه تهدید زیست محیطی امری ضروری است. اگر قصد خرید  چوب پلاست دوراستخر در تهران و کرج را دارید با شماره های شرکت ایساتیس دیزاین تماس بگیرید تا کارشناسان فنی شما را راهنمایی کنند.کف ساز چوبی باید به گونه ای باشد که از کثیف شدن استخر در باد و گرد و غبار جلوگیری کند. اتلاف انرژی حرارتی آب استخر باید 85 درصد کاهش یابد.
همچنین باید ایمنی لازم را برای حرکت کودکان فراهم کند تا به داخل استخر پرتاب نشوند. از طرفی محل قرارگیری این پوشش کف به گونه ای است که می توانند بسیار بادوام باشند و نصب آن نیاز به تخصص خاصی ندارد و خوشبختانه هزینه های اضافی در این زمینه محدود است. ساختار ذاتی چوب پلاست به گونه ای است که از چوب و پلاستیک ساخته شده و آب بسیار کمی را به خود جذب می کند و همین امر از متورم شدن و باد کردن مواد جلوگیری می کند. چوب پلاست انعطاف خوبی دارد و برای این منظور از این ماده در محیط های مرطوب مانند سرویس بهداشتی، حمام، فضای حیاط و روف گاردن استفاده می کنند. علاوه بر مزایای ذکر شده، این کفپوش های چوب پلاست ظاهری بسیار زیبا و لوکس به استخر شما می دهد و به آن جلوه ای خاص می دهد. بزرگترین مزیت چوب پلاست کفپوش
چوب پلاست کنار استخر تهران این است که می تواند چهره‌ای متفاوت و زیبا به محیط بدهد. این حس شگفتی طبیعی را به فضاها می بخشد و در عین حال جذابیت منحصر به فردی را ارائه می دهد.
هر یک قطعه از آثار هنری طبیعی است. کفپوش  یک انتخاب کلاسیک است که از مدل های قدیمی فراتر رفته است . استخر با کفپوش چوبی به عنوان فضایی زیبا توجه همگان را به خود جلب می کند. همچنین می تواند تداوم طراحی را بین فضا های مختلف ارائه دهد. جهت سفارش  چوب پلاست کنار استخر تهران با ما در ارتباط باشید.
 
    553

نصب چوب پلاست دور استخر

نصب چوب پلاست دور استخر را می توان با زیر سازی مناسب انجام داد تابه صورت مقاوم و محکم بر روی کف دور استخر قرار بگیرد این زیر سازی به این صورت انجام می گیرد که با استفاده از قوطی های فلزی قطعات چوبی پلاست را به هم متصل می کن تا از جابه جایی چوب  پلاست جلوگیری شود اما باید دقت کنید تا پروفیل های چوب پلاست به هم نچسبد. نصب چوب پلاس دور استخر باید به گونه ای باشد تا از استخر به فاصله 6 میلیمتر فاصله داشته باشد.
باید توجه داشت که قرار گرفتن پروفیل های چوب پلاست، عمود بر قوطی های فلزی می باشد. مثلا اگر قرار است پروفیل های چوب پلاستیک بطور افقی قرار بگیرند، قوطی های زیرسازی باید بطور عمود نسبت به پروفیل ها به دیوار یا کف متصل شوند. این اتصال یا به اسکلت فلزی محیط است یا با استفاده از قوطی های فلزی و مقاوم به بستر سیمانی و سفت،متصل می شوند.

ساختار چوب پلاست دور استخر

کفپوش چوب پلاست کنار استخر عملکردی مشابه چوب دارد که به شما امکان می دهد دریل کنید، برش دهید، چسب بزنید، با میخ یا پیچ در موقعیت خود ثابت کنید و در نهایت سطحی صاف و ظریف با آن ایجاد کنید. ناگفته نماند که چوب پلاست نیازی به براقیت و رنگ ندارد. کفپوش چوب پلاست دور استخر با طرح قالبی دارای خواص بدنه بادوام تری نسبت به چوب است. مقاومت بهتر آن در برابر چوب به این معنی است که شما نیازی به انجام کارهایی مانند رنگ آمیزی و مالچ پاشی یا ایجاد لایه های صاف ندارید. کفپوش چوب پلاست در انواع، ابعاد، اشکال، ضخامت ها و سایر ملزومات مختلف از جمله تهیه طرح های متنوع، رنگ های چوبی ساخته می شود تا انتخاب های بیشتری را به طرفداران خود ارائه دهد. انواع چوب های طبیعی به مرور زمان در تماس با آب ترک می خورند و بسیاری از ترک ها را می پوشانند، در حالی که چوب پلاستیک به ندرت جلوی آب استخر ترک می خورد وبرای  افرادی که قراراست با پای برهنه در اطراف استخر باشند نیز مشکلی نخواهند داشت. جهت خرید چوب پلاست دور استخر در تهران و یا استعلام قیمت با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

قیمت چوب پلاست کنار استخر در تهران

کفپوش چوب پلاست کنار استخر را می توان به عنوان کفپوش اصلی در محوطه بیرونی و جاده باغ استفاده کرد و دارای مزایای زیادی در سنگفرش زمین در فضای باز مانند حیاط، پارک، باشگاه، اجتماع باغ، استخر شنا، چشم انداز نزدیک آب، جاده پایه و غیره است. با توجه به کاربرد فراوان این محصول و تنوع در رنگ و تفاوت ابعاد و نوع متریال بکار رفته در مدل سفارشی شما قیمت چوب پلاست کنار استخر در تهران نیز متغیر می باشد. می توانید با مراجعه به سایت ایساتیس دیزاین و تماس با پشتیبانی اطلاعات دقیق تری از محصول مورد نظر خود بدست آورید.

ویژگی های چوب پلاست دور استخر 

کفپوش باید به گونه ای باشد که از کثیف شدن استخر در باد و گرد و غبار جلوگیری کند. اتلاف انرژی حرارتی آب استخر باید 85 درصد کاهش یابد. همچنین باید ایمنی لازم را برای حرکت کودکان فراهم کند تا به داخل استخر پرتاب نشوند. از طرفی محل قرارگیری این کفپوش ها به گونه ای است که می توانند بسیار بادوام باشند و نصب آن نیاز به تخصص خاصی ندارد و خوشبختانه هزینه های اضافی در این زمینه محدود است. ساختار ذاتی چوب پلاست به گونه ای است که از چوب و پلاستیک ساخته شده و آب بسیار کمی را به خود جذب می کند و همین امر از متورم شدن و باد کردن مواد جلوگیری می کند. چوب پلاست انعطاف خوبی دارد و برای این منظور از این ماده در محیط های مرطوب مانند سرویس بهداشتی، حمام، فضای حیاط و روف گاردن استفاده می کنند. علاوه بر مزایای ذکر شده، این کفپوش های چوب پلاست ظاهری بسیار زیبا و لوکس به استخر شما می دهد و به آن جلوه ای خاص می دهد. بزرگترین مزیت کفپوش چوب پلاست کنار استخر تهران این است که می تواند چهره‌ای متفاوت و زیبا به محیط بدهد.
استخر با کفپوش چوبی به عنوان فضایی زیبا توجه همگان را به خود جلب می کند. همچنین می تواند تداوم طراحی را بین فضا های مختلف ارائه دهد.

مزایای چوب پلاست دور استخر

این محصول در برابر حرارت مقاوم است، سطح صافی دارد، فاقد مواد مضر و سازگار با محیط زیست است، که در سال های اخیر جایگزین چوب شده است. می توان از آن در طراحی باغ، دکوراسیون دیوارهای داخلی و خارجی، طراحی استخر و حوض های مصنوعی استفاده کرد و برخی دیگر از مزایای آن شامل موارد زیر است:
  • ضد آب و ضد لغزش 
  • اثر ضد اشعه ماوراء بنفش
  • قابل بازیافت، سازگار با محیط زیست
  • مقاوم در برابر موریانه
  • نصب آسان، با حداقل تعمیر و نگهداری مورد نیاز
  • مقرون به صرفه
  • مشخصات و شکل قابل تنظیم، بسیار انعطاف پذیر
  • تنوع در اندازه و ابعاد
  • قیمت مناسب
  • تنوع رنگ نسبت به چوب
برای استفاده بهینه از استخر چه باید کرد؟
بای کف دور استخر را با استفاده از چوب پلاس محکم و با دوام پوشاند.

بهترین متریال برای دور استخر

بهترین متریال برای دور استخر را می توان با استفاده از متریال با کیفیت و با دوام طراحی کرد.هرچه کیفیت محصول بهتر و مقاوم تر باشد در نتیجه در سال های بیشتری می توان از آن استفاده نمود. در زمان نصب چوب پلاست دور استخر باید مواردی را رعایت کنیم تا در زمانی که بر روی چوب پلاست دور استخر ایستاده هستیم، از سر خوردن ما در مواقعی که کف پای ما خیس است جلوگیری شود.
 برای انتخاب بهترین متریال برای دور استخر از چوب و تایل ترموود می توانیم بهره بگیریم که از انواع مختلف چوب‌ها نظیر درخت ساج، سدر و .. به دست می‌آید. بهترین انتخاب آن است که علاوه بر کیفیت بالایی که چوب دارد، دوام و مقاومت زیادی به همراه یک هزینه معقول داشته باشد. چوب ترموود از کیفیت بالایی برخوردار است و مقاومت بالایی هم دارد.

قیمت چوب پلاست دور استخر

قیمت چوب پلاست دور استخر را می توان بر حسب ابعاد و کیفیت محصولات تعیین کرد و.همچنین چوب پلاست را می توان به صورت رولی بر اساس متراژ دور استخر تهیه کرد و قیمت چوب پلاست دور استخر مانند سایر محصولات چوبی از قیمت ارزان و مقرون به صرفه تری برخوردار است و با توجه به اینکه عایق خوبی برای رطوبت و نم می باشد و با داشتن قابلیت های بسیار، قیمتی منصفانه دارد. اما برای داشتن قیمت به روز چوب پلاست می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را از کیفیت و آخرین قیمت های روز با خبر سازند.

کف سازی دور استخر

از آنجایی که کف سازی با چوب برای محوطه استخر جذابیت زیادی دارد بیشتر افراد ترجیح می ‌دهند که از چوب استفاده نمایند. مدل ها و طراحی‌ های متنوعی که مربوط به دور استخر می باشد را شما مشاهده می کنید. سپس متوجه می‌ شوید که چوب زیبایی و جذابیت درو استخر را چندین برابر کرده است. بدون شک با استفاده از چوب های ترموود زیبایی و جذابیت استخر شما چندین برابر خواهد شد.متریال چوبی حسی منحصر به فرد و خاص به استخر داده و موجب طبیعی‌تر به نظر رسیدن آن در هر محیط و شرایطی می‌شود. استخر جایی است که مدام در معرض رطوبت قرار دارد و استفاده از یک چوب بی‌کیفت ضمن هزینه از دست رفته‌ باعث از بین رفتن وقت و زمان ما برای ترمیم کف‌سازی استخر می‌شود. با متریال‌های خوب و باکیفیت می‌توانید عمر کف سازی دور استخر را افزایش دهید.