چوب پلاست کنار استخر

در محوطه استخراز جنس های مختلف سنگی، چوبی و یرامیکی و شیشه ای که در کنار استخر استفاده می شود . چوب پلاست کف دور استخر از دو مورد ذکر شده، کارایی بهتری دارد. در واقع متریال سنگی و سرامیکی از نظر زیبایی  جلوه بیشتری به فضا می دهند اما چوب پلاست پلاستیکی  در زمانی که پا برهنه هستیم یا کف با خیس است امنیت جانی بیشتری برای افراد به وجود می آورد.
 
553

لذا روکش های رزینی که اغلب از مواد نانو پلیمری تشکیل شده، باعث تثبیت رنگ در محصول می شود و همچنین برای زمانی که خطر آتش سوزی و چوب پلاست در برابر شکستگی یا ترک‌خوردگی از مقاومت بالایی برخوردار است. این محصول در برابر ضربات یا خط و خش آسیب نخواهد دید و از مقاومت قابل قبولی برخوردار است.استفاده از چوب پلاستیک در محوطه اطراف استخر حتی در صورت تردد بسیار بالا باز هم انتخاب مناسبی خواهد بود. فناوری به کار رفته در جدیدترین چوب پلاست اطراف استخر به صورتی است که برای بخش‌های پرتردد از پروفیل سنگین یا پرتردد استفاده شود.
  • سنگی
  • سرامیکی
  • پلاستیکی 

نمای دور استخر

نمای دور استخر را می توان با استفاده از محصولات چوبی که در آلاچیق های چوب پلاست،باربیکیو و غیره استفاده می شود دیزاین کرد تاذ جلوه و نمای بیشتری در نمای ساختمان به وجود آورد.
چوب پلاست در مصارف مختلفی استفاده می شود که تا کنون به کاربرد ها و ویژگی هایش در محصولات مختلف اشاره کردیم و توضیحاتی دادیم.
در اینجا می خواهیم بگوییم که چوب پلاست چگونه با رنگ و طرح های متفاوت در کنار استخر اجرا می شود و از چه متریالی برای کفپوش و دیواره های کناری آن استفاده می شود تا هم زیبایی فضای دور استخر حفظ شود و هم از سر خوردن و و زمانی که به کنار های دیواره استخر آب برخورد می کند دچار پوسیدگی نشود.
همانطور که کاربرد های چوب پلاست اشاره کرده بودیم علاوه بر کاربرد چوب پلاست در آلاچیق، پشت بام فضای باز  و کاور کف پوش  دور تراس اینجا هم برای حفظ زیبایی در فضاهای مختلف استخر از چوب پلاست بهره می بریم.

 چوب پلاست دور استخر

کاربرد های استفاده از چوب پلاست برای دور استخر  در اینجا 
اشاره می کنیم:
  •  سطح چوب  پلاست مورد استفاده،ضد رطوبت است و از لیز شدن و سرخوردن افراد بر روی کناره های استخر جلوگیری می شود.
  •  در فضای باز می توان از چوب پلاست استفاده کرد.
  •  یک دیزاین زیبا و مدرن محسوب می شود.
  • در برابراشعه خورشید ثابت است.  
  •  بسیار محکم و با دوام است و سال های سال بدون تغییر حالت ماندگاری طولانی دارد.

کفپوش چوب پلاست  دور استخر

انتخاب کفپوش دور استخر اهمیت بسیار زیادی دارد.چوب پلاست به خاطر اینکه در تغییرات آب و هوایی و در فصل سرما  و گرما و رطوبت مقاوت زیادی دارد. لذا گزینه بسیار ایده آلی برای کف پوش دور استخر می باشد.  انتخاب کف پوش چوب پلاست برای دور استخرضد لغزنده است و از سر خوردن افراد زمانی که با پای برهنه یا دمپایی های غیر استاندارد وارد فضای آب می شوند به خاطر مقاومتش در لغزندگی بسیار کاربردی و گزینه مناسب است. 

قیمت چوب پلاست دور استخر

با توجه به اینکه قیمت و بودجه یک عامل تعیین کننده برای اجرا و تولید و فروش محصول می باشد، و قیمت ها در بازار مدام در حال نوسان است.
قیمت ثابتی برای محصول نمی توان تعیین کرد در نتیجه،در مجموعه های چوب پلاست با بررسی قیمت های مطلوب و کاملا مقرون به صرفه برای مشتریان عزیز پروژه اجرایی خود را در این زمینه تعمیم دادیم تا علاوه بر بالا بردن کیفیت چوب پلاستی دور استخر که هدف اصلی مان همین است برای شما محصولی با قیمت مناسب ارایه و عرضه کنیم.