چوب پلاست کنار استخر

چوب پلاستی که در کنار استخر استفاده می شود میتواند انواع مختلفی داشته باشد.
  • سنگی
  • سرامیکی
  • پلاستیکی 
چوب پلاست پلاستیکی از دو مورد بالا کارایی بهتری دارد هرچند دو مورد ذکر شده یعنی سنگی و سرامیکی از نظر زیبایی  جلوه بیشتری به فضا می دهند اما چوب پلاست پلاستیکی  در زمانی که پا برهنه هستیم یا کف با خیس است امنیت جانی بیشتری برای افراد به وجود می آورد.
لذا روکش های رزینی که اغلب از مواد نانو پلیمری تشکیل شده، باعث تثبیت رنگ در محصول می شود و همچنین برای زمانی که خطر آتش سوزی و چوب پلاس در برابر شکستگی یا ترک‌خوردگی از مقاومت بالایی برخوردار است. این محصول در برابر ضربات یا خط و خش آسیب نخواهد دید و از مقاومت قابل قبولی برخوردار است.
استفاده از چوب پلاستیک در محوطه اطراف استخر حتی در صورت تردد بسیار بالا باز هم انتخاب مناسبی خواهد بود. فناوری به کار رفته در جدیدترین چوب پلاست اطراف استخر به صورتی است که برای بخش‌های پر تردد از پروفیل سنگین یا پرتردد استفاده شود.

چوب پلاست استخر

چوب پلاست در مصارف مختلفی استفاده می شود که تا کنون به کاربرد ها و ویژگی هایش در محصولات مختلف اشاره کردیم و توضیحاتی دادیم.
در اینجا میخواهیم بگوییم که چوب پلاست چگونه با رنگ و طرح های متفاوت در کنار استخر اجرا می شود و از چه متریالی برای کفپوش و دیواره های کناری آن استفاده می شود تا هم زیبایی فضای دور استخر حفظ شود و هم از سر خوردن و و زمانی که به کنار های دیواره استخر آب برخورد می کند دچار پوسیدگی نشود.
همانطور که کاربرد های چوب پلاست اشاره کرده بودیم علاوه بر کاربرد چوب پلاست در آلاچیق، پشت بام فضای باز  و کاور کف پوش  دور تراس اینجا هم برای حفظ زیبایی در فضاهای مختلف استخر از چوب پلاست بهره می بریم.
 
553

 چوب پلاست دور استخر

کاربرد های استفاده از چوب پلاست برای دور استخر  در اینجا 
اشاره می کنیم:
  •  سطح چوب  پلاست مورد استفاده،ضد رطوبت است و از لیز شدن و سرخوردن افراد بر روی کناره های استخر جلوگیری می شود.
  •  در فضای باز می توان از چوب پلاست استفاده کرد.
  •  یک دیزاین زیبا و مدرن محسوب می شود.
  • در برابراشعه خورشید ثابت است.  
  •  بسیار محکم و با دوام است و سال های سال بدون تغییر حالت ماندگاری طولانی دارد.

کفپوش چوب پلاست  دور استخر

انتخاب کفپوش دور استخر اهمیت بسیار زیادی دارد.
چوب پلاست به خاطر اینکه در تغییرات آب و هوایی و در فصل سرما  و گرما و رطوبت مقاوت زیادی دارد.
 لذا گزینه بسیار ایده آلی برای کف پوش دور استخر می باشد.  انتخاب کف پوش چوب پلاست برای دور استخرضد لغزنده است و از سر خوردن افراد زمانی که با پای برهنه یا دمپایی های غیر استاندارد وارد فضای آب می شوند به خاطر مقاومتش در لغزندگی بسیار کاربردی و گزینه مناسب است. 

قیمت چوب پلاست دور استخر

با توجه به اینکه قیمت و بودجه یک عامل تعیین کننده برای اجرا و تولید و فروش محصول می باشد، و قیمت ها در بازار مدام در حال نوسان است.
قیمت ثابتی برای محصول نمی توان تعیین کرد در نتیجه،در مجموعه های چوب پلاست با بررسی قیمت های مطلوب و کاملا مقرون به صرفه برای مشتریان عزیز پروژه اجرایی خود را در این زمینه تعمیم دادیم تا علاوه بر بالا بردن کیفیت چوب پلاستی دور استخر که هدف اصلی مان همین است برای شما محصولی با قیمت مناسب ارایه و عرضه کنیم.