قیمت چوب پلاست در کرج

قیمت چوب پلاست در کرج، در مجموعه ایساتیس دیزاین محصولات چوب پلاست دارای قیمتی بسیار مقرون به صرفه می باشند. شما عزیزان می توانید. بهترین نوع چوب پلاست را با بالا ترین کیفیت بازار و مقرون به صرف ترین قیمت از مجموعه ما خریداری نموده. چنانچه قصد تهیه انواع محصولات چوب پلاست را در کرج دارید با شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین جهت استعلام دقیق قیمت تماس حاصل فرمایید تا خریدی بسیار مقرون به صرفه و زیبا را داشته باشید.
تعیین قیمت این محصولات به عوامل متعددی مانند متراژ، رنگ بندی، نوع پروفیل و همچنین نوع استفاده از این محصول تعیین می شود به همین دلیل نمی توان قیمتی دقیق برای این محصولات در نظر گرفت در واقع می توان گفت قیمت گذاری این محصولات بعد از مرحله نصب و اجرا تعیین می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا تیم کارشناسان ما شما را در این امر یاری رسانند.
 
553

چوب پلاست در کرج

چوب پلاست دارای ظاهری زیبا و کاملا مشابه به چوب طبیعی می باشد، به همین دلیل در طیف گسترده ای دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد. این محصول نوین و زیبا امروزه در معماری و ساخت ساز رونق بسیار زیادی داشته است. این محصول را می توان در گروه مواد کامپوزیتی دسته بندی نمود. کامپوزیت چوب پلاست از ترکیب الیاف چوب به همراه پلاستیک و دیگر افزودنی ها تولید می شود.
کامپوزیت های چوب پلاست به شکل پروفیل های توپر و توخالی تولید و در بازار به فروش می رسند. تمامی کامپوزیت های چوب پلاست در برابر رطوبت، گرما، سرما، اشعه ماورا بنفش، حشرات موذی و باکتری ها مقاومت بالایی از خود نشان می دهند به همین دلیل هر سازه ای که با چوب پلاست تولید شود دارای طول عمر بسیار زیادی می باشد و شما را در کم شدن هزینه تعویض و نگهداری در طولانی مدت یاری می کند.   
از عمده کاربرد چوب پلاست در ساخت کفپوش های چوب پلاست، دیوارپوش چوب پلاست، فلاورباکس چوب پلاست، مبلمان شهری چوب پلاست، نماپوش چوب پلاست، آلاچیق چوب پلاست، پرگولا چوب پلاست، محوطه سازی چوب پلاست، ویلاسازی، کلبه جنگلی، اسکله و پلاژ ساحلی با چوب پلاست، محوطه سازی اطراف استخر و … می باشد. جهت تهیه این محصول در کرج با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

اجرای محوطه سازی با چوب پلاست 

بهتر است بدانید چوب طبیعی زمانی که در معرض آب و یا رطوبت باشد دچار آسیب هایی از جمله پوسیدگی، ترک و از بین رفتگی  می شود. از دیگر معایب آن عدم استحکام کافی و نداشتن مقاومت در برابر نفوذ حشرات موذی می باشد، به همین دلیل برای رفع این مشکلات محصولی به بازار معرفی شد که تمامی معایب چوب طبیعی را برطرف کرده ضمن اینکه ظاهر آن مشابه با چوب بوده و قیمت مناسب تری نیز دارد این متریال نوین که به نام چوب پلاست شناخته می شود، در تمامی اماکن مانند ویلاها چه فضای باز چه بسته به راحتی و در طولانی مورد استفاده قرار می گیرد. چنانچه قصد تهیه انواع محصولات چوب پلاست را دارید جهت دریافت اطلاعات دقیق با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.  

سوالات متداول چوب پلاست
قیمت پروفیل چوب پلاست؟
قیمت چوب پلاست به عوامل متعددی مانند ابعاد، اندازه و نوع کاربرد و پروفیل ها تعیین می شود به همین منظور برای دریافت استعلام دقیق قیمت این محصولات با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.
آیا چوب پلاست نیاز به رنگ زدن دارد؟
در هنگام تولید این محصولات در مواد  خام آن پیگمنت ها رنگی زیبایی استفاده می کنند که دارای رنگ های طبیعی هستند که با محیط اطراف هارمونی ایجاد می کنند. به صورت کلی این محصولات مانند دیگر محصولات چوبی رنگ پذیر می باشند اما بهتر است آن ها را رنگ آمیزی نکنید.
آیا چوب پلاست دارای مقاومت در برابر حشرات می باشد؟
چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی دارای مقاومت بیشتری می باشد به همین دلیل در برابر نفوذ حشرات موذی بسیار مقاوم هستند.
آیا تغییرات دمایی بر روی چوب پلاست تغییری ایجاد می کند؟
این محصولات تا حدود 2 میلیمتر دچار تغییرات می شوند.