لیست قیمت چوب پلاست دور استخر


لیست قیمت چوب پلاست دور استخر، بسته به پروفیل و متریالی که در آن استفاده شده است مشخص می شود.البته لیست قیمت ثابتی در عرضه بازار در دست نیست.زیرا قیمت های محصولات به روزرسانی می شوند و بسته به کاربرد و کیفیت محصولات،طبقه بندی می شوند.
چوب پلاست کف دور استخردر فصل سرما و ایجاد رطوبت و یخ زدگی در فصل زمستان،برای جلوگیری از لیز خوردن افراد استفاده می شود که اگر چوب پلاست بر اثر خیس خوردگی ،افراد با پای برهنه و یا با دمپایی روی چوب پلاست کف دور استخر قرار بگیرند ، دچار صدمه و یا لیز خوردن  به کف زمین نشود.

553

مطالب مرتبط : چوب پلاست کف دور استخر

قیمت چوب پلاست دور استخر

چوب پلاست کف دور استخر ، عایق حرارت و رطوبت است.زیراچوب پلاست به کار رفته در آن ، اگر با جنس ضخیم و محکم هم پایه گذاری شده باشد، بسیار مهم برای افراد کنار استخر است و یک ایمن برای سلامتی افراد حساب می شود و در زمانی که می خواهند در اوقات فراغت خود به استخر بروند با خیال راحت در لبه استخر قرار بگیرند.
چوب پلاست کف دور استخر اگر به شکل رولی تهیه شود ، بستگی به متراژ استفاده شده در کف استخر، قیمت نهایی آن مشخص می شود.
چوب پلاست کف دور استخر باید در فاصله استاندارد 6 میلی متری از استخر واقع شود.
برای نصب چوب پلاست کف دور استخر باید نکات ایمنی را رعلایت کنید و از دستکش، ماسک،عینک حتما استفاده شود. هرچه جنس و کیفیت چوب پلاست به کار برده شده در استخر بیشتر باشد در نتیجه قیمت نهایی آن نیز افزایش می یابد.

چوب پلاست اطراف استخر

چوب پلاست کف دور استخر و اطراف استخر از جنسی است که در فصل گرما و تابستان، از تابش شدید نور خورشید به اطراف استخر جلوگیری می شود و یک فضای نسبتا خنکی را برای کسانی که در اطراف لبه استخر ایستاده اند درست می کند تا حتی اگزر پا برهنه هستند،کف پای افراد دچار سوختگی نشود.
همچنین در فصول سرد سال با بارش برف و باران و تگرگ از یخ زدگی و رطوبت زایی اطراف چوب پلاست کف دور استخر ممانعت به عمل می آید.

چوب پلاست دور استخر

چوب پلاست کف دور استخر،امروزه در بسیاری از مکان هایی که مدرن هستند و در محوطه آنجا استخر تعبیه شده است،چوب پلاست قرار می دهند تا از لیز خوردن و افتادن افراد به سطح کف دور استخر جلوگیری شود.
اگر می خواهید از چوب پلاست های  کف دور استخر در اطراف فضای استخر به صورت مدرن تر استفاده کنید،می توانید در انتخاب نوع آنها دقت بیشتری داشته باشید.چوب پلاست چمنی وجود دارد که دور و اطراف آنها از چوب پلاست تشکیل شده است که فضای داخلی آن از چمن تشکیل شده است که این فضای چمن طور یک فضای خنک برای افراد ایجاد می کند،در عین حال چوب پلاستی که دور آن قرار گرفته است باعث شده که افراد در زمان برخورد با چوب پلاست کف دور استخر ضربه نبینند که این محصول چوب پلاست بین مشتریان محبوب و پر طرفدار واقع شده است.