قیمت های چوب پلاست

قیمت های چوب پلاست، در مجموعه ایساتیس دیزاین محصولات چوب پلاست با بالاترین کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه به فروش می رسد چوب پلاست یا چوب پلاستیک یکی از پرکاربردترین و به روزترین مصالح در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی و خارجی می باشد. این ماده به صورت صفحات یا ورق هایی به نام پروفیل چوب پلاستیک در طرح ها و رنگ های مختلف تولید و در بازار به فروش می رسد.
ایساتیس دیزاین ارائه دهنده انواع محصولات چوبی پلاست می باشد. شرکت طراحی ایساتیس عرضه کننده مستقیم چوب پلاستیک برای نمای ساختمان، انواع کفپوش های اطراف استخر، روف گاردن، سازه های چوبی نیز می باشد. قیمت چوب پلاستیک در شرکت طراحی ایساتیس بسیار مقرون به صرفه است ضمن اینکه محصولات تولیدی این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار است جهت سفارش انواع پروفیل چوب پلاستیک و طراحی و ساخت انواع سازه های چوبی با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را با تیم حرفه ای مجموعه ما تجربه نمایید.
553

کاربرد چوب پلاست

 چوب پلاست متریالی جدید بوده که امروزه در محوطه سازی و معماری داخلی و خارجی دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد. چوب پلاست یا همان چوب پلاستیک که از آرد چوب و ترمو پلاستیک که محصولی بازیافت پذیر است تولید می شود. از این محصول جهت نمای ساختمان، کفپوش، دیوارپوش، انواع کفپوش دور استخر، روف گاردن، سازه های چوبی با کیفیت و مدرن استفاده می شود. پروفیل های چوب پلاست که دارای تنوع بالایی در طرح و ابعاد هستند، امروزه بسیار پرطرفدار هستند.   
از مزایای دیگر پروفیل چوب پلاست شباهت بسیار زیاد این محصول به چوب طبیعی است که می توان به عنوان جایگزین متریال های چوبی از آن استفاده نمود. چوب پلاست دوست دار طبعیت بوده و هیچ گونه آسیبی به طبیعت وارد نخواهد کرد. قیمت چوب پلاست دلیل دیگری است که سبب شده این محصول جایگزین چوب در صنعت ساختمان باشد و در عین زیبایی، ماندگاری و دوام بالا، کاملا مقرون به صرفه بوده و کمک بزرگی به زیبایی محیط زندگی ما می کند به دلیل ماندگاری و مقاومت بسیار بالایی این محصول می توانید در طولانی مدت و به راحتی از این محصولات استفاده کنید.  

عوامل موثر در قیمت گذاری چوب پلاست 

کیفیت متریال و مواد اولیه در تولید این محصولات امری بسیار مهم می باشد.
ضخامت جداره ها که منجر به افزایش وزن چوب پلاست می شود. 
پروفیل چوب پلاست در دو نوع توپر و توخالی تولید و عرضه می شود که وزن آن ها سبک است  هر چه ابعاد مقطع پروفیل بزرگتر باشد وزن بیشتری خواهد داشت و قیمت آن نیز بیشتر می شود.  
نصب و اجرای محصولات چوب پلاست نیز هزینه هایی را در بر خواهد داشت برای نصب چوب پلاست باید به دنبال یک نصاب حرفه ای و متخصص باشید که با رعایت اصول نصب و دقت بالا پروژه شما را به بهترین حالت اجرا کند این کار سبب می شود طول عمر سازه شما در طولانی مدت تضمین شود و در به وجود آمدن هزینه های تعویض و تعمیر این محصول جلوگیری کنید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را با ما تجربه نمایید.