تولید کننده چوب پلاست در ایران

تولید کننده چوب پلاستیک

تولید کننده چوب پلاست در ایران، کامپوزیت های چوب پلاست را می توان به عنوان موادی تعریف کرد که با ترکیب پودر چوب یا خرده چوب ساخته می شوند و سپس با پلیمرهایی مانند پلی اتن یا پلی پروپیلن در یک اکسترودر ترکیب می شوند. توسعه این ماده بیش از چندین سال با سرمایه‌گذاری گسترده تولیدکنندگان چوب پلاست در ایران و با تحقیقات پیشرفته آغاز شده است. بیشترین استفاده از کامپوزیت های چوب پلاست را در ایران عمدتاً برای کاربردهایی مانند استفاده در منزل بعنوان کفپوش، نماپوش، برای آلاچیق و پرگولا در فضای باز مانند باغ یا ویلا، برای روف گاردن و یا فضاهای شهری و.... می توان اشاره کرد.

 مدیریت مجموعه سرکار خانم مهندس نازی وحدانی  :  09126617577

  مدیر فروش سرکار خانم مهندس آتنا اکرامی  :  09101645558

553 

شرکت تولید کننده چوب پلاست

چوب پلاست ها به دلیل ماهیت بادوام و قیمت رقابتی خود، برای طیف وسیعی از کاربرد ها، به ویژه برای کاربردهای طراحی داخلی مانند سقف ، کفپوش ، آلاچیق و پرگولا  قابل استفاده هستند. شرکت های تولید کننده چوب پلاست در ایران به شدت در تحقیقات سرمایه گذاری می کنند تا زمینه های کاربرد این مواد را در عصر جدید افزایش دهند. به طور خلاصه، شرکت های تولید کننده چوب پلاستیک در ایران چشم انداز مثبتی پیش رو دارند، به ویژه در اقتصاد در حال توسعه. اگر مزایای این ماده در معرض دید عموم قرار گیرد، پتانسیل قابل توجهی برای رشد و همچنین منافع زیادی برای محیط زیست خواهد داشت. تحقیق و نوآوری در فروش این محصول ، تقاضا را افزایش می دهد.

تولید کننده چوب پلاست

مجموعه ایساتیس دیزاین با سال ها فعالیت در زمینه فروش و اجرای چوب پلاست، محصولاتی با کیفیت را در سراسر ایران ارائه می دهد. طیف گسترده ای از طرح های مدرن و زیبا در رنگ ها و ابعاد مختلف و متنوعی را عرضه میدارد. شرکت ایساتیس دیزاین با تمرکز بر نوآوری و تحقیق، برندهایی معتبر را با موفقیت به فروش رسانده است. این مجموعه اقدامات لازم را برای به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی در حین ارائه محصولات عالی انجام می دهد و به حیات زمین کمک می کند.
 
553

بازار چوب پلاست چگونه به نظر می رسد و پیش بینی تولید کنندگان چوب پلاست چیست؟

از آنجایی که معتقدیم در حال حاضر این ماده سازگارترین ماده با محیط زیست است و مزایای بسیاری دارد ، که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد، کامپوزیت های چوب پلاست بطور پیوسته در حال رشد هستند. عواملی مانند افزایش شهرنشینی و فشار برای حساسیت زیست‌محیطی، افزایش تقاضا و رشد بازار چوب پلاست را به همراه دارد.
کفپوش چوب پلاست در زندگی کنونی ما بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، اما بسیاری از مردم می پرسند کفپوش چوب پلاست چیست؟ کفپوش چوب پلاست نوع جدیدی از کفپوش سازگار با محیط زیست است. ماده اصلی کفپوش چوب پلاست پلاستیک بازیافتی و پودر چوب است. محصولات چوب پلاست را می توان در باغ و ویلا، ساختمان سازی و هر محیط دلخواه دیگری استفاده کرد. کفپوش چوب پلاست نوع جدیدی از مصالح ساختمانی است که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

مزایای چوب پلاست

خواص فیزیکی: چسبندگی خوب، با دوام، عدم لغزش، مقاومت در برابر سایش، شکست ناپذیر، جذب آب کم، مقاومت در برابر خوردگی، مقاوم در برابر اشعه ی خورشید ، مقاومت در برابر حرارت می باشد.
حفاظت از محیط زیست: چوب پلاست محصولی سازگار با محیط زیست ، تجدید پذیر، بدون مواد سمی، بدون عناصر شیمیایی مضر،بدون مواد نگهدارنده و غیره می باشد. باعث آلودگی هوا و آلودگی محیطی نمی شود و می تواند 100% بازیافت شود. قابل استفاده مجدد و پردازش مجدد است.
ظاهر و بافت: چوب پلاست ظاهر و بافت چوب طبیعی را دارد. دارای ثبات بهتری نسبت به چوب می باشد.بدون ترک، تاب خوردگی و تغییر شکل است. این محصول را می توان در اندازه و طرح های مختلف ساخت.
چوب پلاست پردازشی مشابه چوب دارد. می توان آن را اره کرد، سوراخ کرد و با ابزار معمولی میخ کرد. چوب پلاست بسیار شبیه به چوب و در عین حال دارای ویژگی های ضد آب و ضد خوردگی پلاستیک است که آن را به کیفیت عالی و بسیار بادوام تبدیل می کند.

 سوالات مهم چوب پلاست

مقاومت چوب پلاست با قرارگیری در مجاورت گرما چقدر می باشد؟
چوب پلاست دارای قابلیت کند سوزی می باشد و با قرارگیری در مجاورت اجسام داغ تا به درجه مشخص دچار آسیب نمی شود. اما با قرار گیری در دمای خیلی بالا ممکن است دچار دفرمگی شود.
آیا چوب پلاست دارای وزن زیاد می باشد؟
خیر این محصول به دلیل استفاده از پلاستیک در تولید آن دارای وزنی سبک می باشد به همین منظور در تولید انواع نما پوش و سقف های کاذب مورد استفاده قرار می گیرند.
تفاوت قیمت چوب پلاست با چوب طبیعی به چه صورتی می باشد؟
چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی حدودا سی درصد ارزانتر است. به همین دلیل تهیه این محصولات در متراژ بالا برای شما دارای توجیه اقتصادی می باشد.
برای تهیه انواع محصولات چوب پلاست با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.