چوب پلاست برای سقف

چوب پلاست برای سقف، را اغلب می توان به عنوان یک روکش در سقف ساختمان های مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار داد. با استفاده از چوب پلاست می توان طرح ها و رنگ های گوناگونی در سقف سازی پیاده نمود. به همین دلیل امروزه بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است.
محصولات چوب پلاست نسبت به سایر متریال ساخت ساز مقرون به صرفه تر است و از طرف دیگر سقف های کاذب چوب پلاست گزینه ای عالی برای عایق کاری در برابر حرارت و صدا هستند.
مهم ترین دلیل استفاده از سقف چوب پلاست مقاومت بسیار بالای آن در برابر آب و رطوبت می باشد. بسیاری از سازه هایی که از چوب ساخته می شوند، مناسب برای استفاده در فضای باز نیستند.
 زیرا آنها در معرض بارش، آب وهوای نامساعد، رطوبت و گاهی اوقات تماس مستقیم با جریان های آبی قرار دارند. چوب باید یک پوشش شیمیایی محافظت شده داشته باشد تا بتواند در برابر این شرایط مقاومت کند. 
در غیر این صورت، می تواند به سرعت پوسیده شود. اما سقف های کاذب چوب پلاست در برابر این شرایط نامساعد در امان هستند. سقف کاذب چوب پلاست آب را جذب نمی کند و توسط رطوبت پوسیده نمی شود.پس بهترین گزینه برای تولید سقف می باشد. برای تهیه این محصولات همین حالا با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و مقرون به صرفه را با ایساتیس دیزاین تجربه کنید.
 
553

ویژگی های چوب پلاست 

سال ها قبل مردم برای ساخت و سازهای ساختمانی، از چوب به عنوان مصالح ساختمانی استفاده می کردند. 
چوب را می توان به اشکال مختلف برش داد و برای بعضی از محصولات به اندازه کافی بادوام است. با این حال با پیشرفت تکنولوژی،  ما می توانیم حتی موارد بهتری را به عنوان جایگزین مناسب به جای چوب پیشنهاد کنیم. 
یکی از بهترین پیشنهاد ها استفاده از چوب پلاست به جای چوب طبیعی است.
چوب ها بسیار سخت و مقاوم هستند، اما با گذشت سال ها، می توانند تخریب شوند. این تخریب ممکن است به دلیل برآمدگی‌های فیزیکی روی چوب باشد که باعث می شود قطعات چوب را از هم جدا کند یا منجر به خرد شدن چوب ‌شود. همچنین ممکن است وجود کپک ها و حشرات که روی چوب لانه سازی می کنند، باعث تخریب چوب شوند و آن را ضعیف و شکننده کنند. چوب پلاست در برابر همه این خطرات بادوام ومستحکم است. ضمنا، هنگامی که توسط یک نیرو یا جسم دیگر مورد اصابت و ضربه قرار می گیرد، قسمت هایی از آن شکسته یا خرد نمی شود. به منظور تهیه بهترین نوع چوب پلاست با قیمتی مقرون به صرفه با تیم ایساتیس در ارتباط باشید.

نصب آسان چوب پلاست

بهتر است بدانید سقف های کاذب چوب پلاست بسیار مقرون به صرفه هستند و به دلیل وزن سبک و حمل و نقل آسان، به راحتی نصب و در طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرند و به شما امکان می دهند پس از نصب به کانال ها و سیم ها به راحتی دسترسی داشته باشید. سقف های کاذب با متریال مدرن، زیبایی خاصی به مکان مورد نظر شما می دهد. شرکت ایساتیس دیزاین جهت فروش و نصب چوب پلاست در تهران آماده ارائه خدمات به هم وطنان عزیز در کشور عزیزمان ایران هستیم. م در کنار شما هستیم تا محصولی با کیفیت و اصیل را خریداری کنید.