چوب پلاست دور استخر

چوب پلاست دور استخر عایق خوبی برای حرارت و رطوبت می باشد. زمانی که می خواهید چوب پلاست دور استخر را طراحی و پیاده سازی کنید باید به نکات و ظرافت نصب چوب پلاست نیز دقت فرمایید.
کاور چوبی دور استخر، که در کف دور استخر بنا می شود با تعیین ابعاد مناسب و متریال با کیفیت در کف اطراف استخر نقش می بندد و در زیبای جلوه دکور بیرونی استخر نقش مثبتی دارد.
چوب پلاستیک ضخیم برای دور استخر با ابعاد متفاوت از تشکیل می شود.البته باید این موضوع را هم در نظر بگیریم هرچه ضخامت چوب پلاست ساخته شده برای دور استخر بیشتر باشد در نتیجه،از ضربه خوردن ناگهانی افراد و لیز خوردن آنها هنگام ورود و یا خروج از استخر ممانعت می شود.
 
553

قیمت چوب پلاست دور استخر

قیمت چوب پلاست برای  دور استخر ،بسته به مقدار ضخیم بودن آن تعیین می شود. با توجه به اینکه جنس هاو محصولات متنوعی برای چوب پلاست در بازار ها موجود است با ضخامت و ابعاد مختلف، مسلما هرچه ابعاد و ضخامت چوب پلاست کف برای دور استخر بیشتر باشد در نتیجه،قیمت محصول بالاتر می رود.
به طور کلی،قیمت چوب پلاست ضخیم کف برای دور استخر مثل دیگر محصولات با توجه به نوسانات بازار متغییر و متفاوت است.زیرا هر روزه محصولات به روز تر  می شوند و قابلیت کاربرد آنها افزایش می یابد. دزر زمانی  که به  اجزای  چوب پلاست در زمان ساخت قطعه ای اضافه می شود،قیمت چوب پلاست ضخیم ساخته شده نیز افزایش می یابد.

نصب چوب پلاست دور استخر

برای نصب چوب پلاستیک دور استخر به چسب ها ی مخصوص همه کاره نیاز داریم.این چسب ها برای نصب چوب پلاست دور استخر بسیار کاربردی و محکم هستند.جوری که وقتی چوب پلاست را به کمک این چسب ها به کف دور استخر می چسبانیم آنقدر محکم متصل می شود،که حتی با بارش برف و باران و تغییرات محیط جوی حتی طوفا،جابه جا نمی شوند.

چوب پلاست اطراف استخر

چوب پلاست اطراف استخر در کف استخر در زیبایی دکور تاثیر مثبتی دارد.زیرا امروزه با استفاده از روش و متد های مختلفی چوب پلاست را بر روی کف دور استخر نصب می کنند.
لذا با کیفیت و قیمت های متنوعی در بازار عرضه می شوند. برای تهیه چوب پلاست ضخیم ارزان قیمت، باید به دنبال اول کیفیت نسبتا مناسبی باشید و ببینید که چه محصول چوب پلاستی وجود دارد تا بتواند برای شما خوسته ای که دارید دربار کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه در عین حال همان کارایی ها را حالا در زمان نسبتا کمتر برای شما داشته باشد تا هم کیفیت مطلوبی داشته باشد و هم قیمت مقرون به صرفه ای برای ما داشته باشد.
در حال حاضر شرکت ایساتیس دیزاین در ارائه چوب پلاست کف برای دور استخر  با کیفیت عالی و قیمت مقرون به صرفه برای شما عزیزان به ارمغان می آورد تا شما برای  استفاده از این چوب پلاست کف دور استخر با نتیجه ای عالی و در مدت زمان طولانی از بهره این محصول فوق العاده و مدرن نهایت لذت  استفاده را ببرید.

بهترین متریال برای دور استخر


بهترین متریال برای دور استخر می توان به چوب ترمو و چوب پلاست اشاره کرد. زیرا این متریال از قیمت ارزان و مقرون به صرفه نسبت به متریال بتنی و سیمانی می باشد.چوب پلاست و چوب ترمو  عایق خوبی برای رطوبت و حرارت می باشند و از نفوذ آب و رطوبت به سطح استخر جلوگیری می کند.برای نصب چوب پلاست دور استخر حتما باید نکات مهمی را در نظر داشته باشیم و برای زیرسازی های دقیق و مقاوم می توان با استفاده از قوطی هی فلزی و با استفاده از کلیپس های محکم و با دوام از جا به جایی پروفیل های چوب پلاست جلوگیری کرد.
متریالی که برای چوب پلاست استخر استفاده می شود باید محکم و با دوام باشد تا در زمان های طولانی تر بتوان از آن استفاده کرد.در کل قیمت چوب پلاست نسبت به کیفیت و کارایی آن کاملا به صرفه است.معمولاً تعیین قیمت برای متریالی که کیفیت بسیار بالایی دارند، بی معنی است زیرا شما قرار است فقط یک بار هزینه کنید و در این یک بار می توانید محصولی بخرید که شما را از چندین بار تعمیر و سرویس دور نگه دارد. این خود باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها خواهد شد.

کف سازی دور استخر


منظور از کف سازی دور استخر این است که کف دور استخر را جوری بنا کنیم تا از سر خوردن افراد بر روی زمین جلوگیری شود. امروزه توجه زیادی به متریال دور استخر در حیاط منازل و ویلا ها شده است که طراحی آن با توجه به جنس چوب، تصفیه صحیح و آب بندی به مهارت های لازم نیاز دارد. یکی از مواد رایج که برای کفپوش های دور استخر به کار می‌رود چوب پلاست است که از خرده چوب و پلیمر تولید می‌ شود. 
جنس این محصولات باید از مقاومت بالایی در برابر رطوبت و اشعه خورشید برخوردار باشد چرا که فضای اطراف استخر غالبا خیس است و در مواقع آفتابی نیز تحت تأثیر تابش مستقیم آفتاب است. چوب پلاست دور استخر متریالی مدرن و زیباست که برای ایمنی و محوطه سازی دور استخر استفاده می شود. یکی از سازه های جدید که در معماری به آن توجه می شود طراحی و ساخت استخر است.و باید توجه ویژه ای به آن شود و از متریال با کیفیت استفاده شود.

نمای دور استخر

چوب ترمو و چوب پلاست هر دو ، باعث می شوند آلودگی های زیست محیطی کمتر شوند، بازدهی واکنش ها بیشتر شده و کیفیت محصولات نهایی نیز رشد بسیار خوبی داشته باشنداین متریال با اطمینان و تضمین کامل به شما ارائه می‌شوند و پس از خرید می توانید آنها را به راحتی نصب کرده و از خرید خود لذت ببرید.هزینه نمای دور استخر، بهتر است بدانید که بعد از تکمیل سازه استخر محوطه سازی دور استخر اهمیت بسیار زیادی دارد. 

طراحی داخلی دیوار استخر

متریال‌هایی چون بتن گزینه مناسبی برای طراحی دیوارهای استخر هستند. معمولا اغلب استخرها دیوارهای‌ ساده‌ای دارند درحالی که اگر کمی خلاقیت به خرج دهید می‌توان از متریال‌های شیک‌تری برای طراحی دیوار استخر کمک گرفت. برای کف اطراف استخر نیز می‌توان از چوب‌های ترموود استفاده کرد. این چوب‌ها در برابر آب مقاومت بالایی دارند. استفاده از پارکت‌های چوبی در کنار استخر جلوه بسیار زیبایی به استخر خانگی یا باغ شما می‌دهد.
برای سقف استخرهای خانگی می‌توان از شیشه استفاده کرد. به این صورت هم نمای زیباتری به استخر خود داده‌اید و هم به نور خورشید اجازه می‌دهید به صورت محدود در فضای استخر شما جریان داشته باشد.
 
استخر سرپوشیده

استخر سرپوشیده

مزایای استخر سر پوشیده چوبی استفاده از طراحی خاص به محیط شما است که میتوانید در هر محیطی که نیاز دارید از انواع طرح ها یا حتی طرح های اختصاصی خود استفاده نمایید و در زمان رطوبت به هیچ عنوان از روی چوب پلاست دور استخر لیز نخواهید خورد.

ادامه مطلب
استخر روباز

استخر روباز

استخر روباز یکی از محبوب ترین امکانات تفریحی در فصول گرم سال است.استخرهای روباز به صورت عمده در پارک‌ها، مجموعه‌های ورزشی، هتل‌ها و مجتمع‌های تفریحی قرار می‌گیرند. این استخرها معمولاً در فضاهای بازیابی شده و در معرض نور خورشید قرار می‌گیرند.

ادامه مطلب