زیر سازی چوب پلاست در خوشنام

همانطور که می دانید قبل از نصب چوب پلاست کف در هر قسمت ساختمان نیاز اساسی به زیر سازی چوب پلاست وجود دارد تا از جا به جایی پروفیل های چوب پلاست جلوگیری شود.این کار به وسیله قوطی های فلزی انجام می گیرد.
تراز بودن سطح زیر چوب پلاست بسیار حائز اهمیت است. برای زیر‌سازی با ساخت‌شاسی از جنس پروفیل فلزی فرآیند اجرای چوب پلاست شروع می‌شود. نصب بر روی پروفیل فلزی سرعت اجرا را افزایش می‌دهد. به‌علاوه حتما مطمئن شوید که ضخامت زیرسازی و پروفیل ها بیش از حد سنگین نباشد.در ابتدا و انتهای کار کلیپس جهت تنظیم فاصله و فیکس کردن استفاده می‌شود.پروفیل های چوب پلاست نباید ابتدا و انتهای آزاد داشته باشند به این معنی که ابتدا و انتهای تمام پروفیل ها حتماً باید بر روی زیر سازی قرار گیرد.
 

553

نصب و اجرای چوب پلاست در خوشنام

بعد از تمام شدن مراحل زیرسازی نوبت و به اجرا و نصب چوب پلاست می رسد. پروفیل های هر منطقه برش داده شده و در جای خود قرار می گیرند. در شهر خوشنام می توانید تمام ابزار ها و متریالی که برای نصب چوب پلاست کف لازم دارید را با ارزان ترین قیمت ها تهیه نمایید.این پروفیل ها توسط بست هایی به نام کلیپس بر روی زیرسازی محکم می شوند.این کلیپس ها باعث می شوند که هر پروفیلی را در آینده به راحتی از محل خود بتوان جا به جا کرد.کلیپس ها به دو شکل پلیمری و فلزی موجود هستند که باعث فیکس شدن پروفیل و تنظیم فاصله بین پروفیل ها می شوند.در هنگام نصب پروفیل ها رعایت فاصله عرضی و طولی بین هر پروفیل مهم است. 

نحوه نصب چوب پلاست نما در خوشنام

نصب چوب پلاست نما در نمای داخلی و بیرونی ساختمان بسیار اهمیت دارد و هرچه از متریال با دوام تر در ان استفاده شود در نتیجه در سال های دور تری به بازسازی نما نیاز خواهیم داشت.چوب پلاست نمای ساختمان باعث می شود تا در برابر تغییرات آب و هوایی مکقاومت بالایی داشته باشد و همچنین از نفوذ موریانه ها و سوسک ها به داخل نمای ساختمان جلوگیری می شود.

نصب ترموود کف در خوشنام

در نصب ترموود در کف ساختمان نیز مانند چوب پلاست برای جلوگیری از جا به جایی آن باید از شاسی کشی مناسب استفاده کرد تا بتوان چوب ترمو را در جایگاه مناسبش محکم و با دوام نصب کرد.بعد از اتمام مراحل زیرسازی، پروفیل های هر منطقه برش داده شده و در جای خود قرار می‌گیرند.این پروفیل ها توسط بست هایی به نام کلیپس بر روی زیرسازی محکم می‌شوند. این کلیپس ها باعث می‌شوند که هر پروفیلی را در آینده براحتی از محل خود بتوان جا به جا کرد. کلیپس ها به دو شکل پلیمری و فلزی موجود هستند که باعث فیکس شدن پروفیل و تنظیم فاصله بین پروفیل ها می‌شوند.نصب چوب ترمو در کف ساختمان در خوشنام به روش های متفاوتی انجام می گیرد که اگر از نصابان حرفه ای کمک بگیرید بدون نیاز به نکگرانی در مورد دوام نصب می توانید در سال های زیادی از آن استفاده نمایید.

چوب پلاست قیمت در خوشنام

قیمت پروفیل چوب پلاست بسته به کیفیت و متریال به کار رفته می تواند متفاوت باشد.امروزه خرید پروفیل مناسب برای ساخت و ساز دکوراسیون داخلی و خارجی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. تنوع بالا پروفیل های موجود در بازار نیز کار انتخاب را تا حدود زیادی دشوار می نماید.چوب پلاست در مصارف زیادی کاربرد دارد که در هر کدام بسته به طول عمر محصول دارای قیمت های متفاوتی است.البته قیمت چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی قیمت بسیار کمتری دارد و بسیار هم یافات می شود و بدون محدودیت در طرح و رنگ بندی می توان آن را با ارزان ترین قیمت ها تهیه نمایید.