چوب پلاست در تهراندشت

چوب پلاست در تهراندشت، توسط مجموعه ایساتیس دیزاین به شما عزیزان در بهترین کیفیت و قیمتی مناسب و مقرون به صرفه ارائه می شود. 
چوب پلاست به دلیل کیفیت عالی و تنوعی که در طرح و ابعاد دارند، دارای طرفداران زیادی می باشد. مجموعه ایساتیس دیزاین می تواند شما را در طراحی، اجرا و خرید چوب پلاست در منطقه تهراندشت یاری رساند تا بهترین چوب پلاست با کیفیتی بالا خریداری نموده و سالیان سال به راحتی از آن ها استفاده نمایید.
قیمت محصولات چوب پلاست در شرکت ایساتیس دیزاین بسیار مقرون به صرفه بوده و خرید آن در تعداد بالا دارای توجیه اقتصادی می باشد، ضمن این که محصولات تولید شده توسط این شرکت از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار هستند. چنانچه قصد تهیه این محصولات را در تهراندشت دارید با شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را در این امر یاری رسانند.
 
553

کامپوزیت چوب پلاست

کامپوزیت های چوب پلاست از ترکیب موادی از جمله الیاف چوب طبیعی و پلاستیک ساخته می شوند. چوب پلاست با ظاهری شبیه به چوب طبیعی دارای مزایا و ویژگی های مطلوبی می باشد که باعث کاربرد گسترده ی آن ها شده است و امروزه مورد استقبال زیادی قرار گرفته است
از جمله ویژگی های کامپوزیت چوب پلاست می توان به ضد آب و رطوبت، عایق کامل هر نوع اشعه و امواج رادیو مغناطیسی، صوت، گرما و سرما، مقاوم در برابر نفوذ حشرات موذی، باکتری ها و قارچ ها، اسید و مایعات و چربی ها،کمترین انبساط و انقباض در شرایط آب و هوایی مختلف، استقاومت و مقاومت در برابر ضربه و خراشیدگی، وزن سبک، مقاومت در برابر ضربه و فشار و عدم ترک خوردگی، قابل شت و شو با انواع شوینده ها و ... اشاره کرد.
کامپوزیت چوب پلاست محصولی سازگار با محیط زیست است و در طیف وسیعی از زمینه ها کاربرد دارد. چوب پلاست دارای خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوبی نسبت به چوب طبیعی است و امروزه از مهم ترین و کاربردی ترین متریال و مصالح در صنعت ساختمان و طراحی داخلی و خارجی می باشد.
چوب پلاست در گروه مواد کامپوزیتی طبقه بندی می شود. کامپوزیت چوب پلاست از الیاف چوب به همراه پلاستیک و دیگر افزودنی ها تولید می شود. کامپوزیت های چوب پلاست به شکل پروفیل و صفحات توپر و توخالی تولید می شوند. تمامی کامپوزیت های چوب پلاست در برابر رطوبت، گرما، سرما، اشعه ماورا بنفش،حشرات موذی و باکتری ها مقاومت بالایی دارند به منظور تهیه انواع محصولات چوب پلاست با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و مقرون به صرفه را با ما تجربه کنید.

مزایای چوب پلاست

استفاده از چوب پلاست دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد که در ادامه به مواردی از این ویژگی ها اشاره خواهیم نمود:
  • منعطف بودن چوب پلاست و طراحی آن در هر طرح و شکلی
  • ضد آب و مقاوم در برابر پوسیدگی
  • مقاوم در برابر لکه و در برابر بسیاری از مواد شیمیایی 
  •  تولید شده در طیف رنگی و بدون نیاز به رنگ
  • غیر قابل شکست و خوردگی در طولانی مدت
  • دارای مقاومت بسیار بالا در برابر نفوذ انواع حشرات موذی