چوب پلاست برای کف تراس

چوب پلاست برای کف تراس بر اساس ایعاد و متراژی که دارد مشخص می شود برای داشتن کف مناسب برای داخل تراس،بهترین نوع آن چوب پلاست می باشد که در فصل زمستان که بارش برف و باران زیاد است مناسب می باشد که عایق خوبی برای رطوبت و سرما می باشد و مانع نفوذ آب به داخل چوب پلاست کف تراس می شود.
همچنین در فصل گرما با تابش شدید نور خورشید و اشعه uv  مانع داغ شدن و بالا رفتن دمای کف تراس می شود،زیرا چوب پلاست علاوه براینکه عایق رطوبت اس.عایق حرارت نیز می باشد.چوب پلاست به خاطر همین قابلیت های عالی و فوق العاده اش مورد استقبال خیلی از افراد شده است و امروزه افراد بسیاری از چوب پلاست برای کف تراس خود استفاده می کنند.

 
553
مطالب مرتبط : چوب پلاست کف

چوب پلاست کف

چوب پلاست کف را باید با رعایت نکات ایمنی و با استفاده از دستکش های مخصوص استفاده  و نصب کرد.
چوب پلاست به خاطر وزن سبکی جنس چوبی اش نسبت به سایر کف ساز های تراس مثل کف سنگی،سرامیکی و غیره بسیار محبوب و مورد توجه بیشتری در بین مردم  قرار گرفته است.
چوب پلاست کف را می توان با استفاده از آب و مواد شوینده مناسب شستشو کرد،بدون اینکه نگران تغییر رنگ آن باشید.
کف تراس از جنس چوب پلاست یک گزینه عالی و با صرفه برای آنهایی است که به چوب بای تزینات دکور خود علاقه دارند و قصد تزیین و زیباسازی تراس و بالکنی خود را دارند . حتی اگر تراس کوچکی در خانه خود دارید  بازهم می‌توانید با بازسازی آن ،  تراس مورد نظر خود را برای فضای کاربردی خانه ایجاد کنید. 
در شرایطی که به اکسیژن کافی برای نفس کشیدن نیاز دارید داشتن یک تراس ایده آل گزینه مناسبی می باشدو زمانی که  می خواهید از باربیکیو برای اوقات فراغت خود استفاده کنید فضای کف تراس خود را باید آماده و مجهز کنید .

چوب پلاست تراس

چوب پلاست عامل مناسبی برای پوشش کف تراس می باشد.سنگ های تزیینی که برای جلوه زیبایی بیشتر کف تراس یکی از بهترین ایده هابرای کف حیاط و بالکن می باشند.می توان از این سنگ ها به جای حاشیه تایل های چوب پلاست و بعنوان فینیشینگ استفاده نمود

چوب برای کف تراس

چوب کف تراس را می توان از چوب ترموو استفاده کنیم، چوب ترمو به خاطر اینکه از حرارت و از فراوری چوب تشکیل شده است و ضرری برای محیط زیست ندارد مناسب برای پوشش کف تراس می باشد.
برای اینکه جلوه زیبایی به کف تراس ببخشیم می توانیم از آلاچیق ها و فلاور باکس های چوبی در صورتی که فضای تراس با ابعاد بزرگ و متراژ بیشتر تشکیل شده باشد،استفاده کنیم.
برای اینکه کف تراس ها، آلاچیق ها، سازه های فضای باز به طور قابل اعتماد و برای مدت طولانی کار کند و هزینه اضافی و بیهوده پرداخت نشود ، جنس کف تراس چوبی با ترمووود ، طراحی و دکوراسیون تراس با چوب ترمو برای ایجاد فضایی دل نشین در تراس و بالکن بهتر است از جنس چوب پلاست با کیفیت بالا  باشد.