چوب پلاست نما ساختمان

چوب پلاست نما ساختمان، امروزه یکی از شیوه های مدرن جهت ساخت و ساز، استفاده از چوب پلاست و محصولات چوبی دیگر در نمای خارجی و داخلی ساختمان ها می باشد، طراحی این نماهای زیبا و جذاب، حس و بوی چوب طبیعی را القا می کنند و همچنین دارای ویژگی نصب و اجرا آسان می باشد.
همچنین چوب پلاست نما آپارتمان با این دسته از محصولات دارای قیمتی بسیار مقرون به صرفه و دارای توجیه اقتصادی تهیه آن در متراژ بالا می باشد. این محصولات به دلیل تنوع بسیار بالای پروفیل ها جهت کاربردهای مختلف طرفداران زیادی دارند و به صورت گسترده در هر مکانی دارای کاربرد های بسیار زیادی می باشد. چوب پلاست نما ساختمان دارای مقاومت بسیار بالا در برابر نوسانات جوی و محیطی است و دارای طول عمری بسیار بالا می باشد و در صورت نیاز می توان به راحتی آن را بازایافت و مجددا آن ها را تولید و در بازار عرضه نمود، به همین منظور دوستدار طبیعت بوده و به محیط زیست هیچگونه آسیبی وارد نمی کند.
چنانچه قصد تهیه انواع چوب پلاست نما ساختمان را دارید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا تیم حرفه ای مجموعه ما شما را در این امر یاری رسانند تا خرید با کیفیت و مقرون به صرفه را در کنار ما تجربه نمایید.
 
553

نمای چوبی داخل ساختمان

چوب پلاست نمای داخل ساختمان دارای زیبایی خیره کننده می باشد، و می توان این نوع متریال به همراه دیگر متریال موجود ترکیب کرد و در انتهای کار نمایی منحصر به فرد به محیط بخشید، کارشناسان تیم ما با در نظر گرفتن فاکتور هایی مانند بودجه شما عزیزان، سلیقه و در نظر گرفتن دیگر المان های محیط دست به ساخت این نماهای زیبا می زنند. و با استفاده از ستون های چوبی نمای داخل ساختمان را به زیباتری شکل ممکن و مقاوم در برابر عوامل رطوبت زا می سازند.
پس بهتر از از ابتدای کار تا انتها با ما همراه باشید تا نمای هماهنگ با سلیقه و نظر خود داشته باشید، برای ارتباط با تیم فروش ما با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.نمای چوبی داخل اپارتمان می تواند از کیفیت های متفاوتی برخوردار باشد که هرچه کیفیت نمای چوبی آپارتمان بیشتر باشد در سال های دور تری به باز سازی نیاز پیدا می کند.

مزایای استفاده از چوب پلاست برای نما

این محصول دارای مقاومت بسیار بالا در برابر نوسانات جوی و محیطی است و دارای طول عمری بسیر بالا می باشد در صورت نیاز می توان به راحتی آن را بازایافت کرد و مجددا از آن استفاده نمود به همین منظور دوستدار طبیعت بوده و به محیط زیست هیچگونه آسیبی وارد نمی کند.از مزایای اصلی چوب پلاست نمای ساختمان می توان به استحکام چوب پلاست در برابر خوردگی، پوسیدگی و از بین رفتگی اشاره نمود. محصولات چوب پلاست ترک نمی خورند و خرد نمی شوند، به همین دلیل استفاده از آن به عنوان نماپوش در صنعت ساختمان سازی رونق چشمگیری دارد.
محصولات چوب پلاست در برابر پوسیدگی ناشی از قرارگیری در مجاورت آب و نفوذ حشرات موذی کاملا مقاوم است، نماپوش ها نیز در برابر رطوبت مقاوم هستند و آسیب نمی بینند. به دلیل هزاران ویژگی منحصر به فرد محصولات چوب پلاست می توان گفت این محصولات می توانند گزینه ای مناسب برای استفاده به عنوان نما پوش باشند و ظاهری بسیار زیبا و طبیعی به محیط زندگی شما هدیه دهند.

نمای ساختمان ویلایی کوچک

در زمان های گذشته نمای ساختمان های ویلایی را با استفاده از مصالح بتنی و سیمانی می ساختند که به ظاهر دوام و پایداری داشت اما دربرابر بسیاری از عوامل محیطی دوامی نداشت و ساختمان به مرور زمان دچار فرسودگی می شد و نیاز بود تا آماده بازسازی و تخریب شود و علاوه بر آن مصالح بتنی و سیمانی از هزینه بالا و سرسام آوری برخوردار بود و بسیاری از مهندسان و معماران با رغبت کم به پروژه های ساختمانی می پرداختند.
اما رفته رفته با آمدن متریال  چوب پلاست و چوب ترمو که جایگزین مناسبی برای سیمان و بتن بود و هم اینکه از هزینه های کم و مقرون به صرفه برخوردار بود مهندسان و معماران نمای داخل و بیرون ساختمان های ویلایی که از متراز پایین تری برخوردار بود را با استفاده از چوب ترمو می ساختند تا دوام و پایداری زیادی در برابر رطوبت و حرارت داشته باشد.چوب ترمو و چوب پلاست به خاطر اینکه از حرارت ساخته شده بودند از سرما زدگی ساختمان در فصول سرد سال جلوگیری می کردند.

انواع چوب در نمای ساختمان

از انواع چوب در نمای ساختمان می توان به چوب ترمو و چوب پلاست اشاره کرد که امروزه افرادی که به طر چوب علاقه مند هستند می توانند نمای ساخحتمان خود را با استفاده از این چوب های ماندگار و مقاوم بسازند تا از نفوذ موریانه ها و سوسک ها به داخل چوب نمای ستختمان جلوگیری کنند.
چوب ترمووود نما به‌راحتی نصب می‌شود چرا که در مقایسه با سایر چوب‌ها سبک‌تر بوده همچنین قابلیت جداسازی و تعمیر دارد. نما ترمووود رطوبت کمتری را به خود جذب می‌کند؛ این ویژگی چوب‌های ترمووود باعث می‌شود نمای چوبی ساختمان آسیب کمتری ببیند.
برای انتخاب چوب مناسب برای نمای ساختمان باید یک نگاه بلندمدت به آن داشت. لازم است چوب انتخاب شده برای نمای ساختمان از دوام و پایداری بالایی برخوردار باشد. چرا که در صورت پایین بودن کیفیت محصول، علاوه بر اینکه پس از گذشت مدتی چوب کیفیت خود را از دست می‌دهد، هزینه‌های تعمیر و نگهداری آن افزایش پیدا می‌کند.

نمای چوب ترمووود

همان طور که می دانید نمای چوب درختان بلوط ، گردو و صنوبر از چوب ترمو ساخته شده است که بسیار از چوب های محکم و با دوامی تشکیل شده اند. این نما بر خلاف دیگر نماهای ساختمانی، خیلی مورد استقبال مردم قرار نگرفته است و این هم به دلیل کیفیت پایین و مقاوم نبودن آن است. با توجه به اینکه چوب های ترمووود برای استفاده در نمای ساختمانی مقاوم سازی شده اند ، اما باز هم مقاومت بسیار کمتری نسبت به سای نما ها دارند.
برای بهبود کیفیت نما ترمووود، نصب چوب ترمووود باید یکی از آخرین مراحل ساخت پروژه باشد و باید قبل از کارهای زیرسازی انجام شود. لازم است بدانید که ترموود به روی سطح های سیمانی و چوبی و بنتی به راحتی قابل نصب و اجرا می باشد.