خانه چوبی پیش ساخته

امروزه بسیاری از ساختمان های مدرن را با استفاده از چوب پلاست می سازند.زیرا هم قیمت پایین تری نسبت به سایر مصالح ساختمان دارد و هم اینکه در برابر بسیاری از عوامل محیطی پایداری و مقاومت بالایی دارد.
خانه پیش ساخته چوبی نیز همان سازه ای است که در کارگاه یا کارخانه تولید خانه چوبی ساخته می شود و توسط وسیله حمل و نقل مناسب به محل نصب حمل می گردد که این حالت را در کانکس های فلزی بیشتر می توان مشاهده کرد اما برای داشتن یک خانه پیش ساخته چوبی به زمان زیادی نیاز نیست و با سفارش یک خانه یا کلبه چوبی، سازه در زمان حداکثر یک ماه در محل مورد نظر نصب می گردد.
عایق کردن خانه با استفاده از بتن هزینه زیادی را دربر می‌گیرد و از طرفی زمان بر هم می‌باشد و اگر اقدام به تغییر در نقشه خانه کنید مشکلات بسیاری به دنبال دارد. چوب از گزینه‌های مناسب نسبت به سایر متریال برای عایق بندی خانه است. به طور خلاصه استفاده از چوب در ساخت و ساز خانه تاثیر مستقیم و چشم گیری بر روی قبض گاز و برق دارد.
 
553
مطالب مرتبط : چوب پلاست نما اپارتمان

قیمت خانه چوبی پیش ساخته 

قیمت خانه های چوبی پیش ساخته شده با توجه به کیفیت پروفیل های چوب پلاست مشخص می شود که عموما از قیمت مقرون به صرفه ای نسبت به مصالح سیمانی و بتنی دارد.
برای اطلاع دقیق از قیمت خانه ها و آپارتمان های می توانید با کارشناسان مجرب ما در ارتباط باشید تا آنها شما را در زمینه خرید ملک مورد نظر شما راهنمایی کنند.

خرید خانه چوبی پیش ساخته

آپارتمان چوبی از لحاظ حمل و نقل بسیار راحت است. و چون بیشتر جنبه تفریحی دارد، اکثر اوقات به صورت چرخ دار اجرا می شود. ویلای چوبی در منطقه های توریستی و دهکده های تفریحی برای اسکان مسافران و گردشگران ساخته می شود
آپارتمان پیش ساخته چوبی سازه ای مدرن و حرفه ای توسط گروه طراحی و اجرایی کانکس مدرن ساخته شده است. این نوع ملک با نمای چوب را می توان به عنوان جدیدترین و خاص ترین نوع کانکس ها نامید. این سازه کاربری زیادی دارد، که از جمله کلبه چوبی و کلبه درختی نیز می باشد. که اغلب مصرف مسکونی دارد.
خرید خانه های ازپیش ساخته شده خصوصا اگر از جنس چوب پلاس بباشند با قیمتی مناسب به دست خریداران می رسد و بیشتر در زمین های کشاورزی و باغ ها اجرا می شود. این نوع ویلای پیش ساخته را در ابعاد و اندازه های گوناگون می توان ساخت. این کانکس دارای دو متریال چوب طبیعی و ورق های طرح چوب است.

خانه چوبی پیش ساخته در نوشهر

بهترین خانه های از پیش ساخته شده را می توانید با بهترین متریال با سازه های قوبی و محکم از شهر نوشهر خریداری نمایید.
خانه هایی که در شهر نوشهر ساخته می شوند بسیار با دوام و پایدار می باشند و به خاطر اینکه نوشهر نمایندگی فوق العاده برای انواع محصولات چوبی می باشد،اگر هم نیاز به خرید قسمتس از تجهیزات خانه شدید می توانید از بازار نوشهر تهیه نمایید.شهر نوشهر به خاطر آب و هوای گرمی که دارد برای چوب پلاست استفاده شده در نمای ساختمان بسیار مقاوم است و دچار زنگ زدگی نمی شود.