قیمت نمای آپارتمان مدرن

قیمت نمای اپارتمان مدرن بسته به متریال به کار رفته در آن دارد که می توان در ساخت و ساز این اپارتمان ها از چوب ترمو و چوب پلاست استفاده کرد تا هم نمای شکیل تری به نمای کلی ساختمان ببخشیم و هم در بودجه ها و هزینه های خود تا حد توان صرفه جویی نماییم.
نمای یک ساختمان بخش مهم از معماری یک بنا می باشد . ناظرین قبل از آنکه اطلاعاتی در مورد معماری یک بنا بدانندو یا اطلاعاتی از آن داشته باشند ذهنیت اولیه در مورد یک ساختمان را چه مثبت و چه منفی به کمک نمای ساختمان بدست می آورند
نما می تواند کاربری  ساختمان را تعریف و معرفی کند و حتی ارزش یک ساختمان را از نظر اقتصادی افزایش دهد.
نمای مدرن یک ساختمان با استفاده از چوب پلاست نما آپارتمان، با طراحی خلاقانه و جسورانه ی خود، اولین سرنخ را در مورد چیزی که پس از ورود به ساختمان در انتظار افراد می باشد، به انسان ارائه می دهد. در نما، استفاده از ریتم های عمودی و افقی و زاویه دار همچنین مصالح نوین و تکنولوژی های جدید بر جذابیت و پویایی این سبک می افزاید.

553

نحوه محاسبه هزینه نمای ساختمان

همانطور که می دانید برای نمای کامپوزیت از ورق های کامپوزیت استفاده می شود که این ورق های کامپوزیت مقداری خم و برگشت دارد که در واقع این ورق ها دیده نمیشود اما برای فیت کردن پنل ها و بحث فنی لازم است تا از این متریال استفاده شود
حالا در برخی از پروژه متراژ بر اساس ورق های گسترده متراژ می شود که تمای ورق های خم و برگشت باز می شود و اندازه گیری می شود و در واقعا حالت کلی ورق اندازه گیری می شود.
قرارداد پیمانکاری برای اقداماتی انجام می‌شود که طی یک عملیات صورت می‌گیرد ولی مشمول قوانین قانون کار نمی‌شود. به همین ترتیب طرفین یک عملیات با انعقاد یک قرارداد پیمانکار درباره تمامی شرایط و ضوابط اقدام به انعقاد یک قرارداد پیمانکاری می‌نمایند تا در طول مدت‌زمانی که عملیات در حال انجام است حقوق هر یک از آن‌ها در طی عملیات حفظ شود. قرارداد پیمانکاری اجرای نمای ساختمان نیز به همین منظور تنظیم می‌شود که یک پیمانکار با حضور در محل عملیات و بررسی تمامی جوانب آنچه که خواست کارفرما هست در مدت‌زمانی که بر سر آن توافق می‌کنند به اتمام برساند.

قیمت طراحی نمای ساختمان

قیمت طراحی نمای ساختمان بسته به کیفیت مترایل به کار رفته شده و میزان عمر و دوام انها می توان بستگی داشت.از اصلی ترین ویزگی های نمای ساختمان ها مدرن و کلاسیک می توان به استفاده از خطوط صاف و شکسته خاص ، پنجره های بلند و رنگ های خنثی در نما اشاره داشت.
با توجه به تنوع در نوع متریال مورد استفاده و طراحی مورد نیاز شما، امکان براورد هزینه اجرای نما، قبل از طراحی و مشاوره با کارفرما وجود ندارد.با توجه به اینکه مصالح های بتنی و سیمانی در نمای ساختمان می تواندهزینه های سرسام اوری داشته باشد در نتیجه بیشتر مهندسان و معماران از چوب پلاست یا ترمووود استفاده می کنند که هم جلوه بصری زیبایی دارد و هم اینکه تا حد ممکن می شود در بودجه ها و هزینه های کلی صرفه جویی کرد.

نمای مدرن ساختمان مسکونی

خلاقانه ترین طرح‌های نما، در قالب سبک‌های مدرن قابل مشاهده است. قاب بندی و ترکیب صفحات در هم فرو رفته، بهره‌گیری از رنگ‌ها و متریال‌های متضاد، شفافیت در پنجره‌ها و جداره‌های نورگذر عریض از شاخصه های مهم این سبک طراحی می‌باشد.
طراحی نمای ساختمان مدرن بر مبنای استفاده از ورق های کامپوزیت چوب صورت می گیرد. از مزایای کامپوزیت نما می توان به وزن سبک، تنوع رنگ بالا، قابلیت شستشو، مقاومت حرارتی، رطوبتی و صوتی اشاره نمود.

در حال حاضر نماسازی اکثر ساختمان های مدرن با ورق های رنگارنگ کامپوزیت چوب صورت می گیرد، زیرا زیبایی این نما فوق العاده است اما قیمت بالا یکی از معایب نما کامپوزیت به شمار می رود که امکان استفاده از آن را برای تمام افراد فراهم ننموده است. در رابطه با رنگ‌های استفاده شده در این سبک هم به همین شکل بوده و به صورت جسورانه رنگ‌ها را انتخاب می‌کنند.