قیمت دیوارپوش فومی در آبعلی

قیمت دیوارپوش چوب پلاست فومی بسته به شاخه های طراحی شده در آن بستگی دارد و هرچه کیفیت آن بیشتر باشد در نتیجه قیمت نهایی آن نیز بیشتر خواهد بود.خیلی از اوقات سرعت اجرای کار و در عین حال زیبایی آن برای ما بسیار مهم است. دیوارپوش فومی همان طور که از نامشان پیداست وظیفه پوشش دادن سطح دیوارها را عهده دار می باشند و زیبایی آن ها در کنار مقاومت و طول عمرشان حائز اهمیت است. شما می توانید از انواع طرح متنوع دیوا پوش فوم برای پوشش دیوارها استفاده نمایید و انتخاب شما میان سبک‌های متنوع دیوارپوش فومی بنا به نیازتان قطعا متفاوت خواهد بود.

553

مطالب مرتبط : دیوارپوش چوب پلاست

قیمت دیوارپوش فومی رولی در آبعلی

قیمت دیوارپوش فومی رولی در آبعلی، به میزان اندازه های رول ان بستگی دارد که می توان با هر اندازه که نیاز بود بسته به میزان فضای مورد نظر آن را تعیین و قیمت گذاری کرد.جنس دیوارپوش فومی در برابر نفوذ آلودگی و باکتری ها مقاوم هستند. دیوار پوش فومی قابل شستشو است و سطح روی آن به راحتی با یک اسکاچ نرم و مرطوب تمیز می شود.
این دیوارپوش پشت چسبدار را خودتان می توانید به دیوار بچسبانید و نیازی به نصاب ندارید. سرعت اجرای بالایی دارد و نصب آن تمیز و بدون دردسر است. دیوارپوش فومی، وزن بسیار کمی دارد و جابه جایی آن راحت است
اگر در بخشی از دیوار نیاز به کوچک کردن دیوارپوش ها باشد، به راحتی با قیچی یا کاتر بریده می شوند. دیوارپوش های فومی عایق صدا هستند و تا حدودی از انتقال صدا جلوگیری می کنند. به همین دلیل برای دیوار مشترک با همسایه هم به کار می روند

قیمت انواع دیوارپوش فومی در آبعلی

از انواع دیوارپوش های فومکی می توان به دیوار پوش رولی و پازلی اشاره کرد.دیوارپوش فومی به صورت شیت یا به صورت رول تولید می شوند و این نوع دیوار پوش ها دارای ضخامت استاندارد هستند و از برجستگی سه بعدی برخوردار است و عموما پشت آن ها دارای چسب می باشد. این کالا از جنس بسیار عالی فومی ساخته شده که پشت آن با چسب پوشیده شده و چسباندن آن بر روی اکثر سطوح موجود در ساختمان امکان پذیر است . روی بخش فومی آن طرح های زیبایی کار شده که با آن میتوان انواع جلوه های زیبا را به سطوح القا کرد طرح هایی مانند طرح آجر و طرح چوب که بسیار هم پرطرفدار هستند. دیوارپوش فومی پشت چسبدار را می توان به سرعت روی هر دیواری نصب کرد. از مزایای این دیوار پوش فوم آن را برای هر فضایی ایده آل کرده است.
دیوارپوش های پازلی به شکل قطعات پازل در ابعاد مختلف تولید می شوند. دیوارپوش های پازلی همانند پازل در کنار یکدیگر قرار می گیرند و اشکال مختلفی را به وجود می آورند.

قیمت دیوارپوش فومی ارزان در آبعلی

دیوار پوش فومی ارزان با قیمت مناسب و بسته به کیفیت و تنوع در عرضه محصولات با قیمت های متفاوتی قیمت گذاری می وند.لازم به ذکر است که ارزان بودن قیمت های دیوارپوش ها به معنای نقص و یا کمبود کیفیت محصول نمی باشد.
در آبعلی زیبا ترین و ارزان قیمت ترین دیوارپوش ها عرضه می شود که می توان با هر طرح و رنگ آن را از بازار خریداری کرد.