قیمت آبنما با چوب پلاست

قیمت آبنما با چوب پلاست، آب‌نما چوب پلاست یکی از المن های شهری می باشد که در معماری اماکن از آن به وفور استفاده می‌شود و آب را به صورت جاری نگه می‌دارد و اصولاً به استخر یا حوضی وصل است آبنما امروزه از پرکاربرد ترین المان های شهری محسوب می شود.
امروزه نیز آب‌نما مصارف مختلفی دارد و می‌تواند برای تهیه آب آشامیدنی، تزیینی و… در مکان های عمومی مورد استفاده قرار گیرد. در گذشته فواره‌ها یا آب‌نماها در اصل کاملاً کاربردی بودند و به این شکلی که اکنون از آن‌ها استفاده می‌شود، نبودند. آب‌نماها به آبشارها و چشمه‌ها و یا گودال‌های آب جوش متصل بودند و برای تأمین آب آشامیدنی، آب شستشو و حمام کردن و… مردم روستاها و حتی شهرها از آن‌ها استفاده می‌شد.
 
قیمت آبنما با چوب پلاست

امروزه از متریال گوناگونی در ساخت این آبنما ها استفاده می شود که یکی از این متریال ها چوب پلاست می باشد، استفاده از آبنمای چوب پلاست باعث می شود همزمان هم از زیبایی طرح چوب لذت برد و هم آبنمایی مقاوم با طول عمر بالا را استفاده کرد، زیرا چوب پلاست مقاوم در برابر رطوبت می باشد و به راحتی دچار خرابی و شکست نمی شود تعیین قیمت این المان ها به عوامل گوناگونی بستگی دارد و نمی توان قیمتی دقیق برای آن ها در نظر گرفت به همین منظور برای استعلام دقیق قیمت با شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید.

آبنما چوب پلاست

بهتر است بدانید چوب پلاست ها دارای ظاهری بسیار زیبا و شبیه به چوب های طبیعی هستند و امروزه به صورت گسترده در سازه های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل از چوب پلاست ها به عنوان جایگزین برای چوب های طبیعی استفاده می شود. یکی دیگر از کاربردهای چوب پلاست استفاده از آن در ساخت آبنمای چوب پلاست می باشد آبنماها و فواره یکی بهترین روش ها برای زیباسازی معماری امکان و ساختمای قدیمی و خاص می باشد استفاده از چوب پلاست در ساخت این نوع آبنماها زیبایی و جلوه خاصی به آن ها می بخشد در ادامه قصد داریم مزایای آبنمای چوب پلاست را مورد بررسی قرار دهیم با ما همراه باشید: 

مزایای استفاده از آبنمای چوب پلاست

استفاده از آبنمای چوب پلاست موجب کاهش هزینه تعمیرات و افزایش طول عمر آبنما می شود.
به دلیل منعطف پذیر بودن چوب پلاست می توان در ساخت در طرح و اشکال مختلف از آن استفاده نمود.  
آبنمای چوب پلاستی نسبت به متریال دیگر قیمتی کمتر و همچنین کیفیتی بالاتر نیز دارد.  
چوب پلاست به دلیل عایق رطوبت بودن به راحتی در برابر آب و رطوبت هوا دچار فرسایش و خرابی نمی شود.  

طول عمر آبنمای چوب پلاست

چوب پلاست دارای ویژگی های بسیار زیاد و کاربردی می باشد که یکی از این موارد طول عمر بالای این محصول است. چوب پلاستیک در حین دارا بودن زیبایی، بسیار بادوام می باشد. همچنین  پایداری و مقاومت در برابر رطوبت، پایداری در برابر اشعه آفتاب، مقاوم در برابر قارچ ها و حشرات، مقاوم در برابر هوازدگی، ترک، شکاف، مواد شیمیایی و مقاومت در برابر آتش از ویژگی های منحصر به فرد این محصولات می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.