لیست قیمت انواع کفپوش ساختمان

لیست قیمت انواع کفپوش ساختمان که با متریال چوب پلاست اجرا می شود را می توان با بهترین کیفیت از شرکت ایساتیس دیزایت دریافت نمود. کفپوش ساختمانی چوب پلاست مقاومت و دوام بالایی دارد و کاربرد آن در موارد بسیاری دیده می شود.
در واقع کف سازی ساختمان را می‌توان یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌ها در پروژه‌های عمرانی به شمار آورد. همان طور که پس از ساخت و اجرای دیوار، برای یکدست و بهتر نشان دادن آن از نازک کاری استفاده می‌شود، بر روی کف ساختمان نیز باید عملیات کف سازی انجام شده و به این ترتیب فضایی قابل کاربرد و دسترس بوجود آید.
از این رو استفاده از کفپوش چوب پلاست امکان خوبی را به عنوان کفپوش ساختمان ارائه می دهد.
همچنین کف سازی تاثیر بسزایی در زیباسازی ساختمان خواهد داشت. 

کفپوش مناسب پس از کف سازی ساختمان

چوب پلاست از سری محصولاتی به شمار می‌آید که به تازگی جایگاه خود را در بازار ایران یافته است. از ویژگی‌های اصلی این متریال می‌توان به مختص فضای باز بودن آن اشاره کرد. این محصول چند کاربره بوده و یکی از پرکاربردترین عناصری که می‌توان با آن اجرا کرد، کفپوش چوب پلاست است. ظاهری با شباهت بسیار بالا به چوب طبیعی اما کیفیتی غیر قابل مقایسه با آن، باعث شده تا جایگزینی مناسب برای چوب باشد. به دلیل روش نصب متفاوتی که دارد، می‌توان کفپوش را پس از کف سازی ساختمان اجرا کرد.

در واقع خصوصیات و ویژگی‌هایی که چوب پلاست در مقایسه با دیگر متریال‌ها از آن برخوردار است، سبب می شود که کاربرد آن در کف سازی ساختمان گسترده تر باشد. این محصول مخصوص فضای باز و بیرونی تولید می‌شود. این محصول در مجاورت دائمی با هوای باز و آزاد آسیب نخواهد دید. مواردی همچون بارش باران یا تابش متداوم نور خورشید یا در کل هر عامل فیزیکی- محیطی که که برای محصولات دیگر تهدید به شمار می‌آید، به چوب پلاست هیچ گونه آسیبی وارد نخواهند کرد. از سوی دیگر نیز دوام بالای این متریال در برابر روطوبت باعث شده تا در نواحی با اقلیم مرطوب مورد استقبال واقع شود.

لیست قیمت انواع کفپوش ساختمان

کفپوش چوب پلاست

چوب پلاست به دلیل دارا بودن نوع مواد پلاستیکی که از آن ساخته شده است در برابر رطوبت و دما، عایق می باشد. از همین رو کاربرد وسیعی در صنعت دارد. عمده استفاده از چوب پلاست در پوشش کف در محوطه سازی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای ساخت نرده های حیاط، طراحی باغ ویلا و ساخت نیمکت ها در مبلمان شهری از این محصول استفاده می گردد. تولید مبلمان خانگی و در و پنجره از دیگر موارد استفاده چوب پلاست می باشد. چوب پلاست در نما ساختمان و در روف گاردن و در محوطه استخر و در پله های محوطه پارک ها بکار می رود. چوب پلاست به دلیل کاربرد وسیعی که دارد امروزه بسیار پرطرفدار شده و در صنعت ساختمان سازی به خصوص مورد استفاده قرار می گیرد. 

مزیت و کاربرد کفپوش چوب پلاست

کفپوش چوب پلاست نسبت به آب و شرایط آب و هوایی سخت نسبت به چوب طبیعی مقاومتر می باشد.
نیازمند نگهداری و رنگ آمیزی دوره ای زمانبر و پر هزینه نیست.
در حالیکه جایگزین چوب طبیعی با ارزش می شود ، خود نیز قابل بازیافت است.
از لحاظ ترک خوردن و دفرمه شدن نسبت به چوب دوام بیشتری دارد.
در مقابل حشرات و قارچها مقاوم است.
مقاوم به اشعه آفتاب بوده وثبات رنگی دارد

قیمت کفپوش ساختمان

همان طور که متوجه شدید کفپوش ساختمانی چوب پلاست از بهترین نوع کفپوش ها می باشد که در رنگ بندی و کیفیت مطلوبی عرضه می شود. کفپوش ساختمانی چوب پلاست با قیمت مناسب و ساختاری با کیفیت در ایساتیس دیزاین به فروش می رسد.