لیست قیمت چوب ترمو دور استخر

لیست قیمت چوب پلاست و چوب ترمو در صنایع مختلف بسته به کیفیت و متریال استفاده شده از قیمت متفاوت ومتغیری برخوردار می باشد.با توجه به نوسانات ارزی بازار و وجود بازار های رقابتی چوب ترمو مانند دیگر محصولات از دارای ثبات قیمت نیست و با پیشرفته شدن متریال در دوره های متفاوت از قیمت متفاوتی برخوردار می باشد.
چوب ترمو دور استخر، را باید با استفاده از زیرسازی های مقاوم نصب کرد تا از جا به جا شدن پروفیل های چوب پلاست جلوگیری شود ولی باید دقت داشت تا پروفیل های چوب پلاست هرگز به هم نچسبند. چوب ترمو دور استخر را باید به فاصله 6 میلیمتر تا استخر قرار داد تا در زمان هایی که بر روی چوب دور استخر ایستاده هستید، در زمانی که کف پای افراد خیس است از لیز خوردن افراد جلوگیری شود.
 

553

مطالب مرتبط : چوب پلاست دور استخر

قیمت چوب ترمو ارزان

چوب ترمو با اینکه قابلیت فراوانی دارد اما از قیمت ارزان و مقرون به صرفه برخوردار می باشد که در برابر تمام عوامل محیطی از مقاومت و پایداری زیادی برخوردار می باشد.در استخر برای ساخت متریال و تجهیزات دور استخر به خاطر دوام و پایداری ان از چوب ترمو استفاده می کنند تا در فصول سرد و یا گرم سال دچار پوسیدگی و تخریب نشود.
در فرایند تولید ترمووود ، چوب با دمای بالا و فشار بالا تحت عمل قرار می‌گیرد که باعث شده است خصوصیات فیزیکی و مکانیکی آن بهبود یابد. ترمووود دارای رطوبت کمتری نسبت به چوب معمولی است که باعث کاهش انقباض و تورم آن در برابر تغییرات دما و رطوبت می‌شود. همچنین، ترمووود مقاومت بیشتری در برابر حرارت، سایش و حشرات دارد و دارای ظاهری با شباهت بالا به چوب های سخت است.

قیمت ترموود استخر

یکی ازعوامل موثر بر قیمت ترمووود استخر، هزینه تولید متریال دور استخرمی باشد. هزینه تولید شامل هزینه های انجام شده در برداشت و فرآوری چوب ترمو می باشد. هزینه نیروی کار، انرژی و مواد اولیه نمونه هایی از هزینه هایی هستند که می توانند بر قیمت ترموود تأثیر بگذارند.
علاوه بر عرضه و تقاضا و هزینه های تولید، پویایی بازار نیز در تعیین قیمت ترمو چوب نقش دارد. قیمت جهانی سایر محصولات چوبی مانند کاغذ و خمیر می تواند بر قیمت چوب ترمو متر مربع تاثیر بگذارد. تغییرات در قیمت تجهیزات دوراستخر، می تواند باعث تغییر در تقاضا برای ترموود شاخه ای شود که به نوبه خود می تواند بر قیمت تأثیر بگذارد.

قیمت هر متر مربع چوب ترمو

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در خرید ترموود برای دور استخر دارای اهمیت زیادی است و باید مورد توجه قرار گیرد ، قیمت ترموود استخر است. به طور کلی چوب های خام در روند تولید ترمووود دچار تغییراتی می شوند و با از دست دادن رطوبت اضافی و از بین رفتن حشرات و باکتری های موجود در چوب در اثر حرارت بالا ؛ از پوسیدگی ، تورم و تغییر رنگ در امان می مانند.
این نوع چوب نسبت به نمونه های دیگر قیمت مناسب تری دارد و ویژگی های لازم به عنوان یک چوب کنار استخر را دارد.چوب پلاست کف دور استخر باید از جنس و کیفیت مطمئنی برخوردار باشند تا هزینه های مربوط به نگهداری و تعمیر آن ها به حداقل برسد.