قیمت ساخت آلاچیق چوبی ارزان

قیمت ساخت آلاچیق چوبی در مجموعه ایساتیس دیزاین مناسب بوده ضمن اینکه این مجموعه از چوب پلاست با کیفیت و مرغوب در ساخت سازه ها و المان های مختلف بهره می گیرد. ایساتیس دیزاین مجری تخصصی چوب پلاست جهت محوطه سازی و طراحی دکوراسیون می باشد. پروژه های اجرا شده توسط این مجموعه در زمینه چوب پلاست در بخش پروژه های اجرایی قابل مشاهده است. جهت طراحی و اجرای سایر المان های چوبی از جمله کفپوش، نما، دیوارپوش، پله، نرده، آلاچیق، پرگولا، نیمکت و ... با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

ساخت آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی دارای قدمت بالایی است و همه ی ما تا کنون با این سازه های زیبا در گوشه ای از شهر، پارک ها، باغ ها و ... روبرو شده ایم. زندگی شلوغ و پر از اضطراب شهرنشینی باعث شده است افراد برای مدتی نیاز به استراحت در فضاهای آرامش بخش داشته باشند. به طوری که امروزه ساخت روف گاردن در پشت بام ها به سرعت در حال افزایش است. چرا که می توان در روف گاردن یا حتی حیاط از سازه هایی از جمله آلاچیق برای استراحت کردن و گذراندن اوقات فراغت استفاده کرد. همه ی افراد تمایل به ساخت آلاچیق با استفاده از متریال های چوبی دارند چرا که چوب حس خوبی را به افراد القا کرده و نمای جذاب تری نسبت به سایر متریال دارد.
امروزه به جای چوب در ساخت بسیاری از سازه ها از جمله آلاچیق ها از چوب پلاست یا چوب پلاستیک استفاده می شود.
 
قیمت ساخت آلاچیق چوبی ارزان

ساخت آلاچیق با چوب پلاست

چوب پلاست متریالی نوین و پرکاربرد جهت محوطه سازی یا لنداسکیپ است. این متریال فوق العاده با ظاهر چوبی و مزایای منحصر به فردی که دارد امروزه جایگزین متریال چوب طبیعی شده است. در ساخت همه ی المان های چوبی و در جای جای ساختمان چه در فضای داخلی و چه در فضای باز می توان از این متریال استفاده کرد.
چوب پلاست متریالی ضد آب، با دوام و مستحکم است که امروزه در ساخت آلاچیق و دیگر سازه ها کاربرد گسترده ای دارد. آلاچیق های ساخته شده از چوب پلاست قابل اجرا در ویلا ها، روف گاردن، پارک ها و ... و مکانی مناسبی برای دورهمی های خانوادگی و دوستانه می باشند. از چوب پلاست علاوه بر ساخت آلاچیق در اجرای سازه های دیگری از جمله نیمکت، کفپوش، نما، دیوارپوش، گلدان، پرگولا، لوور، سقف کاذب و ... می توان استفاده کرد. این المان های ساخته شده از چوب پلاست در کنار هم منظره و محیط بسیار جذاب و دلنشینی را به وجود می آورند. پس اگر شما نیز به سازه های چوبی علاقه مند هستید بدانید امروزه به جای چوب طبیعی به دلیل عدم مقاومت و مشکلات آن از جمله پوسیدگی و ... از چوب پلاست استفاده می شود.  چوب پلاست نیز با ظاهری چوبی حس گرم و صمیمی را به افراد القا می کند.
اگر آلاچیق را در مکانی دور از هیاهوی شهر از جمله در روف گاردن پشت بام اجرا کنید بهترین مکان برای دوری از یک روز کاری شلوغ و پردغدغه ی شهری می باشد. جهت ساخت آلاچیق با متریال چوب پلاست با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

چوب پلاست چیست؟
چوب پلاست یا همان چوب پلاستیک که در زبان انگلیسی wpc (wood plastic composite) خوانده می شود متریالی نوین با دو جز اصلی مواد پلیمری و پودر چوب می باشد که از ترکیب آنها و مقادیری از سایر مواد افزودنی مانند رنگ ، مواد ضداشتعال و … تولید می شود و امکان تولید آن در قالب ها و مقاطع مختلف وجود دارد.
استفاده از چوب پلاست در فضای باز؟
برای ساخت سازه هاا فضای باز باید ابتدا شاسی کشی استاندارد و مناسبی انجام شود و پس از آن با استفاده از wpc در رنگ ها و مقاطع مختلف اقدام  نمود.
ابعاد چوب پلاست؟
چوب پلاست این قابلیت را دارد که متناسب با نیاز و کاربرد مدنظر تعریف شده، در ابعاد و قطعات مختلف تولید شود اما ابعاد مقاطع موجود و رایج آن در بازار ایران عبارتند از دک کفپوش با عرض های 7 و11 و 15 سانتی متر و ضخامت 12 تا 25 میلیمتر ، تایل های نما با عرض 7و 10 و 20 و30 سانتی متر و ضخامت 6 تا 10 میلیمتر ، دیوار پوش های با عرض حدود 15 سانتی متر، ستون های مربعی و مستطیلی با اضلاع 4 تا 8 سانتی متر، لوورهای دکوراتیو برای پوشش سقف و پرگولا و از نظر طولی هم معمولا با طول شاخه های 2 و 3 متری تولید می شوند.
کاربرد چوب پلاست؟
از جمله موارد پرکاربرد استفاده از چوب پلاست می توان به استفاده در کفپوش و دکینگ تراس، محوطه و بام سبز، کاور اقلام متنوعی مانند آبنما ، میز و صندلی و… ، ساخت مبلمان فضای باز، استفاده در سقف ساختمان های شیروانی، درب و پنجره، صفحه کابینت، دیوارپوش، تابلوهای سردر مغازه و انواع سازه های مورد استفاده در فضای بیرونی و خصوصا روف گاردن و تراس گاردن اشاره نمود.