قیمت هر متر مربع چوب نما

قیمت چوب پلاست نما در هر متر مربع با مقدارهای استانداردی مشخص می شود. برای خرید و فروش چوب نما ابعاد داخلی آن اهمیت زیادی دارد و بر حسب متر مربع محاسبه می شود.
می دانیم که چوب ترمووو  به خاطر اینکه از چوب فرآوری شده و از حرارت به وجود آمده است ،کاملا مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی، آتش، آلودگی، رطوبت، حشرات، اشعه  نور خورشید و ... است به عنوان بهترین عامل برای استفاده در نمای ساختمان از آن بهره مند می شوند. چوب ترمو به خاطر جنس سخت و پایداری که دارد ، از جنس چوب درختان کاج و چوب افرا در اثر حرارت و فرآوری چوب در حدود 6 ساعت تولید می شود. در این روش با استفاده از حرارتی بین 180 تا 220 درجه سانتی گراد، رطوبت و صمغ اضافی چوب از بین رفته  و چوب کاملا خشک و بدون شیره می شود و میزان دوام و استحکام آن تا حد خیلی زیادی افزایش می یابد و در سال های طولانی بدون تغییر رنگ و تغییر شکل می توان از آن استفاده نمود.
 
553
مطالب مرتبط : چوب پلاست نما

قیمت هر متر مربع چوب

عوامل زیادی در اجرای چوب نما و محاسبه قیمت هر متر مربع چوب نما ترمو نقش دارند. باتوجه به هزینه های طراحی نما، نوع مصالح مورد استفاده، اجرت نصب و اجرا  نیز در اکثر مواقع روی قیمت هر متر مربع چوب نما محاسبه می شود. پس در نتیجه با بررسی این عوامل،در مورد چوب ترمو وود و مزایا و کاربرد های بی شمار آن متوجه می شویم بهتر است تمامی این هزینه ها را به صورت یک جا برای سال های طولانی پرداخت کنند تا بودجه کمتری صرف هزینه های آن شود و  مجبور نباشیم دغدغه  هزینه های خسارت و باز پردازی انواع نماهای دیگر ساختمان را هر سال و یا سالی دوبار داشته باشیم.

قیمت هر متر مربع چوب ام دی اف

عوامل بسیاری هستند که روی قیمت چوب ام دی اف تاثیر گذار هستند اما در اینجا سوال  پیش می آید قیمت ورق های ام دی اف چگونه محاسبه  می شود و ارائه قیمت ها به صورت تک است یا وزنی یا متری و پالتی؟ جواب این است که قیمت ورق های ام دی اف به شکل تک و دانه ای ارائه می شود به این صورت که قیمت ارائه شده برای تنها یک ورق به ابعاد ۶.۷ متر مربع  و به طور استاندارد می باشد.
عواملی مثل برند ورق یا تایل ام دی اف،ضخامت ابعا روکش و کیفیت چوب  ام د اف همگی در تعیین قیمت هر متر مربع تاثیر گذار می باشد.

قیمت ترمووود پلاستیکی

قیمت ترمووود پلاستیکی بر اساس عوامل زیر محاسبه می شود که این عوامل مهم تاثیر فوق العاده ای در انتخاب محصول دارد.یکی ازاین موارد مهم، ابعاد و ضخامت چوب ترمو می باشد که هرچه ضخامت و اندازه های ترمووود بیشتر باشد، قیمت نهایی آن نیز افزایش می یابد.
مورد بعدی،نوع و کیفیت متریال استفاده ششده در آن می باشد که هر چه متریال با کیفیت تر برای ساخت ترمووود پلاستیک استفاده شود قیمت بالاتری به خود اختصاص می دهد.
مورد سوم،رنگ و مدل آن است.همیشه رنگ در افزای شقیمت محصول تاثیر ندارد اما در موارد خاص تاثیر زیادی در صعودی شدن قیمت دارد.
مورد چهارم این است که، بازارهای رقابتی منطقه می باشد که این تفاوت قیمت ها در بازار های عرضه کننده متفاوت می باشد.