قیمت چوب پلاست سقفی در کرج

قیمت چوب پلاست سقفی در کرج، در مجموعه ایساتیس دیزاین بسیار مقرون به صرفه و مناسب در کنار کیفیت بسیار بالا امکان پذیر می باشد. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این سازه ها با شماره تلفن های مندرج در سایت با تیم حرفه ما جهت استعلام قیمت دقیق در کرج تماس حاصل فرمایید.
بهتر است بدانید، تعیین قیمت سقف چوب پلاست بسته به جنس چوب پلاست، نوع طرح، متراژ و پروفیل مورد استفاده می باشد. همچنین متراژ این محصولات به صورت متر مربع محاسبه می گردد. 
سقف چوب پلاست یا سقف کاذب چوبی که به سقف گریل معروف است، از طراحی‌های مدرن سقف با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک می باشد، که به دلیل منحصر به فرد بودن، طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است به همین منظور تنوع در سطح مقطع و ابعاد این پروفیل ها، استفاده از آنها را برای ساخت طرح های مختلف سقف کاذب، راحت کرده است.
 با توجه به نکاتی که ذکر شد، نمی توان قیمتی دقیقی برای این محصولات در نظر گرفت شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق فنی و استعلام قیمت این محصولات با شماره های مندرج در سایت ایساتیس دیزان تماس حاصل فرمایید.
 
553

ویژگی های مهم چوب پلاست سقف

جهت نصب سقف های چوب پلاست از پروفیل های چوب پلاست استفاده می شود. از جمله مزایای سقف کاذب چوب پلاست تنوع بالای آن در مدل و طرح گوناگون و دوام مناسب و طول عمر بالا در شرایط آب و هوایی مختلف اشاره نمود.
 سقف کاذب چوب پلاست به راحتی و به کمک یک دستمال پارچه ای و مواد شوینده معمولی قابل تمیز کردن است. به همین دلیل نگداری از این محصولات بسیار آسان و کاربردی است و مانند چوب طبیعی دارای شرایط نگهداری خاصی نیست.
نصب سقف کاذب چوب پلاست بسیار آسان می باشد و با قابلیت‌های دیگری مثل عایق صدا همراه است. بیشترین حجم استفاده و نصب سقف کاذب چوبی را می‌توان در منازل مسکونی مشاهده نمود.
و نکته آخر چوب پلاست سقف از جنس چوب پلاست به سبک های مشبک، ساده و بصورت لوور نصب می گردد. اجرای و نصب سقف کاذب چوبی از جمله خدمات شرکت ایساتیس دیزاین می باشد. به همین منظور شما مشتریان گرامی می توانید با کارشناسان فروش ایساتیس دیزاین در تماس باشید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را با تیم فروش مجموعه ما تجربه کنید.

کاربرد سقف چوب پلاست

این محصول دارای کاربرد بسیار زیادی در هر هر مکانی می باشد و استفاده از آن امری بسیار آسان می باشد به همین دلیل در بین تمام معماران و سازندگان دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد در ادامه به مواردی از این کاربرد ها اشاره خواهیم نمود:
سقف چوب پلاست با نور پردازی اصولی زیبایی خاصی به فضا می دهد و فضای سر و بی روح را به مکانی زیبا تبدیل می کند.
سقف چوب پلاست محصولی ضد آب و رطوبت است می توان از آن در فضا های باز نیز به عنوان سقف استفاده نمود.
پروفیل های چوب پلاست قابلیت تولید در انواع رنگ ها و طرح ها را دارند، پس می توان سقف های چوب پلاست را نیز در انواع رنگ ها و طرح ها به اجرا در آورد.
به دلیل مقاومت بالای چوب پلاست می توان در هر نوع شرایط آب و هوایی از سقف کاذب چوب پلاست استفاده کرد. جهت تهیه انواع سقف های چوب پلاست با کارشناسان مجموعه ایساتیس دیزاین در ارتباط باشید. تا خرید با کیفیت و مقرون به صرفه را با تیم ما تجربه نمایید.
 

سوالات متداول چوب پلاست

مقاومت محصولات چوب پلاست در برابر ورود انواع ضربه چگونه می باشد؟
چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی دارای مصاومت بیشتری می باشد این پروفیل ها نسبت به شکل و اندازه آن در برابر فشار و وزن طبقه بندی های گوناگونی دارند.
آیا چوب پلاست نسبت به تغییرات دمایی تغییر میکند ؟
این محصولات تا حدود 2 میلیمتر دارای تغییرات هستند.
چوب پلاست از چه موادی تشکیل شده ؟
چوب پلاست ترکیبی از پودر چوب ضایعات چوب و پلیمر پلاستیک های بازیافتی است که ظاهری شبیه به چوب دارد و جایگزین چوب طبیعی می شود.
آیا چوب پلاست نیاز به نگهداری دارد ؟
چوب پلاست نیازی به نگهدارنده های پوشش خاصی ندارد و وضعیت ظاهر آن در شرایط نصب استاندارد با هر شرایطی دارای هماهنگی می باشد.