قیمت چوب پلاست سقفی در سیاه سنگ

قیمت چوب پلاست سقف در سیاه سنگ بسته به متریال به کار رفته در آن از قیمت متفاوتی برخوردار می باشد. بسته به نوع فضا، می توانید از بین انواع سقف کاذب بر اساس متریال و طرح های مختلف انتخاب کنید. سقف کاذب چوب پلاست به طور گسترده ای در ادارات، رستوران ها و آپارتمان های مسکونی برای داشتن ظاهری مدرن استفاده می شود. مزیت ویژه چوب پلاست سقفی این است که سطح کار شده آن مشابه چوب طبیعی می باشد و نصب آن بسیار راحت است. 
قیمت چوب پلاست سقفی نسب به ترموود بسیار مقرون به صرفه است. در روند فعلی ساخت و سازهای ساختمانی، مردم کورکورانه فقط به دنبال زیبایی به هر قیمتی هستند. در واقع، هنوز افراد زیادی هستند که اطلاعات زیادی در مورد محصولات چوب پلاست ندارند. بیایید مزایای چوب پلاست سقفی را معرفی کنیم و ببینیم آیا می توان از این متریال جدید استفاده کرد یا خیر. کامپوزیت چوب پلاست نوع جدیدی از مواد کامپوزیت است که می تواند جایگزین چوب طبیعی شود.سقف چوب پلاست عمر طولانی دارد، چوب معمولی فقط برای سه یا چهار سال قابل استفاده است و اما چوب پلاست سقفی ، طبق بررسی های داده های خارجی، برای 10-50 سال قابل استفاده است.
 
553

قیمت تایل چوب پلاست در سیاه سنگ

منظور از تایل چوب پلاست همان ابعاد و ضخامت ورق چوب پلاست است که هرچه ضخیم تر ساخته شده باشد در سال های طولانی تری می توان از آن استفاده کرد.
چوب پلاست محصول نسبتا جدیدی است که این روزها تولید آن رونق زیادی در کشور پیدا کرده است و با کیفیت بالایی در حال تولید است. محصولات چوب پلاست در سیاه سنگ، همان طور که از نام آن ها مشخص است ترکیبی از چوب و پلاستیک هستند که برخی از مواد افزودنی نیز به آن ها اضافه شده است و با ترکیب شدن با هم این محصول جدید را ایجاد کرده اند. چوب پلاست علاوه بر پروفیل های تولیدی ، محصولی به نام تایل چوب پلاست را نیز تولید می کند که جایگزین بسیار خوبی برای پوشش کف به جای استفاده از موزاییک شده است. تایل های چوب پلاست دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که موجب برتری آن ها نسببت به سایر محصولات مشابه شده است و آن ها را به یک محصول پر کاربرد در ساخت و ساز و پوشش کف ساختمان تبدیل کرده است.

قیمت سقف کاذب پی وی سی در سیاه سنگ

خرید مستقیم از نمایندگی و تولیدکننده به مراتب قیمت کمتری خواهد داشت.به طور کلی به دلیل نوسانات ارزی در کشور قیمت مصالح رو به افزایش است و با توجه به نرخ روز محاسبه می‌شوددر سیاه سنگ می توانید متنوع ترین متریال موجود در سقف های کاذب را با کف قیمت بازار تهیه نماییید و با تنوع در عرضه این محصول عالی بی نیاز از هر گونه محصول دیگر باشد.سقف کاذب چوب پلاست علاوه بر جنبه زیبایی نمای منحصر به فردی به کل ساختمان می بخشد  و از ضربه به سقف اصلی نیز جلوگیری می کند.
سقف کاذب انواع مختلفی دارد که قیمت هر کدام با توجه به متریال متفاوت خواهد بود. علاوه بر آن قیمت مصالحی مثل گچ، مصالح زیرسازی سازه و دستمزد و اجرای آن بر قیمت اصلی اضافه می‌شود.

 ورق چوب پلاست در سیاه سنگ

قیمت  ورق چوب پلاست در سیاه سنگ، براساس ضخامت و محل مورد استفاده ( کاربری ) قیمت گذاری و طبقه بندی می شود . چوب پلاست که به عنوان چوب مصنوعی شناخته شده است جایگزین مناسبی برای چوب طبیعی می باشد . چوب پلاست با ضخامت های مختلف و به شکل پروفیل تولید و عرضه می شود.
امروزه برای تولید چوب پلاست از چوب درختان سوزنی برگ و پهن برگ مانند کاج ، بلوط ، صنوبر یا چنار استفاده می شود . قیمت چوب پلاست با توجه به نوع چوب استفاده شده در تولید آن متفاوت می باشد . به دلیل ظاهر زیبایی که این پروفیل دارد برای پوشش کف بسیاری از مکان ها مانند رستوران های روباز ، فضاهای تفریحی لوکس و غیره مورد استفاده قرار می گیرد . چوب پلاست هایی که در بازار ایران به فروش می رسند ، عمدتا تولید داخل می باشند.