قیمت چوب پلاست سقفی در تهران

قیمت چوب پلاست سقفی می تواند بسته به کیفیت متریال از قیمت های متفاوتی برخوردار باشد.چوب پلاست در تهران به خاطر تنوع در عرضه محصول از قیمت های فوق العاده مناسب برخوردار می باشدو ارزان قیمت بودن محصول به معنای نقص در محصول نمی باشد.
سقف کاذب چوب پلاست نما یکی از راه حل های جذاب و مدرن برای تزیین داخلی منازل و محل کار است. کامپوزیت‌های چوب پلاست با قیمت مناسب، ابعاد و شکل‌های متنوع، نصب آسان و رنگبندی‌های متنوع می‌توانند فضای یک طبقه را گرم و دلپذیر سازند و به دلیل زیبایی، مقاومت و قابلیت شستشو، جایگزینی مناسب برای سقف های سنتی محسوب می شوند. در ساخت این نوع سقف‌ها از مواد مختلفی استفاده می‌شود که بسته به هزینه‌های طرح، نوع طراحی، میزان نوردهی و وزن آن‌ها انتخاب می‌شوند.اغلب سقف‌های کاذب از جنس چوب پلاست در سبک‌های مشبک، ساده و با لوور اجرا می‌شوند.
 

553

مرکز فروش چوب پلاست در تهران

مرکز فروش چوب پلاست در تهران ، یکی از بهترین و برگزیده ترین مراکز فروش و عرضه کنندگان محصولات چوب پلاست می باشد  که سال های زیادی در زمینه عرضه محصولات فعالیت های زیادی انجام داده است. از ویژگی‌های چوب پلاست می‌توان به مقاومت در برابر آب، مقاومت در برابر حشرات و عدم تغییر شکل در دماهای مختلف اشاره کرد. همچنین، نصب و نگهداری آن نیز بسیار آسان است.چوب پلاست کاربرد های فراوانی در زمینه های مختلف دارد و می توان آن را در تمام دکوراسیون داخلی و بیرونی ساختمان به کار برد و به خاطر اینکه مقاومت بالایی در برابر رطوبت و حرارت دارد در زمان های طولانی با طول عمر بالا می توان از آن بهره گرفت.

قیمت تایل چوب پلاست در تهران

قیمت تایل چوب پلاست بسته به ضخامت و ورق چوب پلاست می تواند دارای قیمت های متفاوتی داشته باشد.تایل چوب پلاست در قسمت زیرین چوب پلاست به حساب می اید می تواند با زیر سازی دقیق و محکم از جا به جای پروفیل چوب پلاست جلوگیری کند.قیمت کلی تایل چوب پلاست بسته به زمان نصب ان می تواند با قیمت های کم و یا زیادی همراه باشد.پس مدت زمانی که برای نصب تایل چوب پلاست به کار گرفته می شود تاثیر بسیار زیادی می تواند در قیمت نهایی چوب پلاست بگذارد.

قیمت چوب پلاست نما در تهران

چوب پلاست نما در نمای داخلی و بیرونی ساختمان ارزش بسیار زیادی دارد و هرچه از متریال با کیفیت تر و با دوام تر استفاده شود در زمان های دور تری به بازسازی نمای داخل و بیرون ساختمان می توان پرداخت.قبل از نصب چوب پلاست نما ساختمان به زیر سازی های مقاوم نیاز دارد از جا به جای پروفیل های چوب پلاست جلوگیری کند.
چوب پلاست نما در نمای بیرونی از نفوذ موریانه ها و سوسک ها به داخل چوب نما جلوگیری می کند و اجازه ورود حشرات را به خود نمی دهد. اگر قصد تهیه پروفیل چوب نما و یا چوب ترمو را برای ساختمان خود دارید می توانید با استفاده از محصولات چوبی از بازار تهران دیدن کنید و نیاز خود را به متریال چوبی برای ساختمان برطرف نمایید.

قیمت سقف کاذب در تهران

بهترین و محبوب ترین سقف کاذب مربوط به سقف کاذب پی وی سی می باشد که به خاطر قابلیت انعظاف، نصب سریع و راحت و قابلیت شستشوی راحت آن از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.نورپردازی سقف کاذب پی وی سی بصورت هالوژن های روکار انجام می گردد که نوری بسیار بیشتر از نورپردازی در پشت تایل ها را در برمی گیردمورد دیگری که بر قیمت سقف کاذب اثرگذار است؛ خرید از تولیدکننده است. خرید مستقیم از نمایندگی و تولیدکننده به مراتب قیمت کمتری خواهد داشت.
به طور کلی به دلیل نوسانات ارزی در کشور قیمت مصالح رو به افزایش است و با توجه به نرخ روز محاسبه می‌شود.