قیمت نما چوب پلاست

قیمت نما چوب پلاست، تعییین قیمت پروفیل های نماپوش به عوامل متعددی بستگی دارد به همین دلیل نمی توان قیمتی دقیق و ثابت برای آن ها در نظر گرفت به همین منظور شما می توانید جهت استعلام دقیق قیمت با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان تیم ما شما را در این امر یاری رسانند
امروزه یکی نوین ترین محصولات در که ساخت و ساز استفاده می شود متریال چوب پلاست در نمای داخلی و خارجی می باشد. این متریال با ویژگی های ایداه آل خود همواره مورد پسند سازندگان و معماران زیادی واقع شده است.
از ویژگی های ظاهری چوب پلاست می توان به شباهت بسیار زیاد آن به چوب طبیعی و زیبایی منحصر به فرد آن اشاره نمود. نصب و اجرای این محصول بسیار آسان و کاربردی می باشد. همچنین دارای تنوع در طرح و رنگ های گوناگونی می باشد. 
بهتر است بدانید استفاده از چوب پلاست در نما دارای توجیه اقتصادی است و می توان آن را در هر ابعاد و اندازه ای سفارش داد و سالیان سال به راحتی از آن ها استفاده نمود. برای تهیه این محصولات با شماره تلفن هhی مندرج در سایت ایساتیس دیزاین ارتباط برقرار کنید.
 
553

استفاده از چوب پلاست در نمای ساختمان  

این محصول دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد که قصد داریم به مواردی از آن ها اشاره کنیم. المان های نما ساختمان چوب پلاست تا حد زیادی در برابر عوامل محیطی و جوی مقاوم هستند. 
دچار ترک و شکستگی نمی شوند. به همین دلیل استفاده از آن به عنوان نماپوش در صنعت ساختمان سازی رونق چشمگیری دارد. چون هم دارای طول عمر بالا هم نگهداری آسانی دارد.  
این محصولات دارای طول عمر بسیار زیادی هستند همچنین محصولات چوب پلاست در برابر پوسیدگی ناشی از قرارگیری در مجاورت آب و نفوذ حشرات موذی کاملا مقاوم می باشند، نماپوش ها نیز در برابر رطوبت مقاوم هستند و آسیب نمی بینند.
سبک وزن بودن و نصب آسان از دیگر ویژگی های محصولات چوب پلاست است و می توان آنها را به هر شکل و ابعاد دلخواهی تبدیل نمود. جهت کسب اطلاعات فنی با تیم فروش مجموعه ایساتیس دیزاین در ارتباط باشید

نحوه نصب چوب پلاست نما

نصب چوب پلاست امری آسان می باشد اما نیازمند تجربه و کمک گرفن از افرادی خبره است. کمک گرفتن از افراد حرفه ای کمک بسیار زیادی درنصب اصولی و حرفه ای سازه می کند و طول عمر آن ها را نیز افزایش می دهد. تیم حرفه ای مجموعه ایساتیس دیزاین در کنار شماست تا سازه ای طبق اصول و استاندارد های موجود در اختیار شما قرار دهد، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. 
نصب این سازه ها دارای مراحل گوناگونی می باشد، در مرحله اول قبل از نصب نما چوب پلاست حتما از تراز بودن زیرسازی اطمینان حاصل نمایید. پس از انجام زیرسازی اصولی کامپوزیت‌ ها توسط کلیپس و وسایل مخصوص به سطح زیرسازی شده وصل می‌شود.
نکته مثبت درخصوص نصب کامپوزیت‌های چوب پلاست این است که قابلیت جابه‌جایی دارند و هنگام نیاز می‌توان آن را تعویض یا تعمیر نمود. 
کامپوزیت چوب پلاستیک هزینه نگهداری کمتری در مقایسه با چوب طبیعی را دارد یکی از دلایل اصلی برای رشد سریع کامپوزیت چوب پلاست هزینه‌های کم آن در چرخه زندگی این کامپوزیت می‌باشد برای تهیه این محصولات همین حالا تماس حاصل فرمایید.